Ligue 1 2026/27Stade Orange Vélodrome

Marseille - Nice opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 13
| Stade Orange Vélodrome | 5 dec 2026-17:00
Marseille
v w v w v
- : -
Nice
v w w v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 16:19 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Marseille

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen Olympiakos Piraeus

Marseille 4-2-3-1

12Jeffrey de Lange
33Emerson
21N. Aguerd
18A. Meité
22T. Weah
6T. Nnadi
8H. Abdelli
14Igor Paixão
7Angel Gomes
48Keyliane Abdallah
11N. Maupay
Wisselspelers
4C. Egan-Riley
74K. Bezahaf
25Ulisses Garcia
9A. Gouiri
77Amine Harit
19G. Kondogbia
43Tadjidine Mmadi
29F. Moumbagna
92T. Vermot
46E. Mbondo
40J. Van Neck

Eerdere opstelling Nice

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Stade Brestois 29

Nice 3-4-2-1

23Y. Diouf
5M. Mohamed Ahmed
55Youssouf Ndayishimiye
36A. Seidu
27N. Nkounkou
6Hicham Boudaoui
28Axel Witsel
92J. Clauss
9M. Amoura
7G. Hein
11Sepe Elye Wahi
Wisselspelers
39D. Coulibaly
10S. Diop
21I. Jansson
84H. Koutoune
35X. Mandza Tsiendi
41D. Morana
29N. Ngoumou
77Teddy Boulhendi
8M. Sanson

Odds voor Marseille - Nice

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Marseille
Nice

Recente uitslagen

Marseille logoMarseille

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Sturm Graz – Marseille1 – 0
18 okt 2026Angers – Marseille2 – 5
15 okt 2026Marseille – Olympiakos Piraeus0 – 1
11 okt 2026Estac Troyes – Marseille0 – 2
20 sep 2026Marseille – Paris Saint-Germain1 – 2

Nice logoNice

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026Stade Brestois 29 – Nice1 – 2
18 okt 2026Lyon – Nice2 – 1
11 okt 2026Nice – Strasbourg2 – 1
20 sep 2026Nice – Lille2 – 1
12 sep 2026Auxerre – Nice1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 feb 2023Marseille1 – 3Nice
28 aug 2022Nice0 – 3Marseille
20 mrt 2022Marseille2 – 1Nice
27 okt 2021Nice1 – 1Marseille
20 mrt 2021Nice3 – 0Marseille

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Marseille
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Jeffrey De LangeKeeper28100000
40J. Van NeckKeeper2200000
92T. VermotKeeper2900000
21N. AguerdVerdediger30100010
74K. BezahafVerdediger2030000
13D. CorneliusVerdediger2840000
4C. Egan-RileyVerdediger2390000
33EmersonVerdediger3290200
25Ulisses GarciaVerdediger3060000
72Hilan Hamzaoui SlimaniVerdediger——————
46E. MbondoVerdediger2000000
18A. MeitéVerdediger2420020
8H. AbdelliMiddenvelder26102110
7Angel GomesMiddenvelder2691130
77Amine HaritMiddenvelder2992120
23P. HøjbjergMiddenvelder3171000
42Nouhoum KamissokoMiddenvelder—00000
19G. KondogbiaMiddenvelder3360000
43Tadjidine MmadiMiddenvelder1930000
6T. NnadiMiddenvelder2340110
22T. WeahMiddenvelder2690221
48Keyliane AbdallahAanvaller20102020
9A. GouiriAanvaller26105110
70U. Lamare El KadmiriAanvaller——————
11N. MaupayAanvaller3080000
29F. MoumbagnaAanvaller2660000
14Igor PaixãoAanvaller2691010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Nice
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
77Teddy BoulhendiKeeper2500000
23Y. DioufKeeper2680010
Martin PonsotKeeper——————
5Mohamed AbdelmonemVerdediger2780020
2A. AbdiVerdediger3230000
64M. LumpunguVerdediger——————
92J. ClaussVerdediger3481100
84H. KoutouneVerdediger2030010
33A. MendyVerdediger2230000
27N. NkounkouVerdediger2560020
E. SahraouiVerdediger——————
36A. SeiduVerdediger2630000
99S. SamedMiddenvelder——————
6L. AbergelMiddenvelder——————
6Hicham BoudaouiMiddenvelder2740000
38A. CamaraMiddenvelder—10000
22I. CamaraMiddenvelder2100000
39D. CoulibalyMiddenvelder1770010
N. LaarejMiddenvelder——————
35X. Mandza TsiendiMiddenvelder—70010
55Youssouf NdayishimiyeMiddenvelder2780020
29N. NgoumouMiddenvelder2650000
87E. PereiraMiddenvelder1930000
8M. SansonMiddenvelder—10000
28Axel WitselMiddenvelder3770000
9M. AmouraAanvaller2661120
38Enguerrand BouardAanvaller——————
44Z. DialloAanvaller2110010
10S. DiopAanvaller2681210
7G. HeinAanvaller3080100
21I. JanssonAanvaller2450010
41D. MoranaAanvaller—10000
11Sepe Elye WahiAanvaller2373130

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Marseille - Nice live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.