Opstellingen Real Sociedad - Lyon

| 5 nov 2026-18:45
Real Sociedad
w v v w w
- : -
Lyon
w g w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Real Sociedad
Lyon

Real Sociedad - Lyon: wedstrijdinformatie

Real Sociedad speelt thuis tegen Lyon op 5 november 2026 om 18:45 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Europa League 2026-2027 – League phase. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Real Sociedad - Lyon

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen Deportivo La Coruña

Real Sociedad 4-4-2

1Álex Remiro
17Sergio Gómez
19M. Sarr
6J. Martin
15Pablo Marín
11Gonçalo Guedes
18Carlos Soler
21Y. Herrera
7Barrenetxea
23A. Zakharyan
24L. Sučić
Wisselspelers
27G. Carrera
34L. Beitia
22H. Fort
4J. Gorrotxategi
14T. Kubo
13Unai Marrero
3Aihen Muñoz
12J. Ochieng
10Mikel Oyarzabal
16Jon Pacheco
8Beñat Turrientes
5Zubeldía

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Lens

Lyon 4-2-3-1

1D. Greif
16Abner Vinícius
21R. Kluivert
20F. Bacher
13Z. Athekame
23T. Morton
2M. Bidstrup
8Corentin Tolisso
10P. Sulc
7E. Nuamah
17L. Openda
Wisselspelers
6T. Tessmann
99N. Nartey
11K. Nakamura
18K. Merah
22Clinton Mata
85N. Kamara
24J. Duranville
40R. Descamps
26K. Boudache

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Real Sociedad
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13T. FolgadoKeeper——————
1Aitor FragaKeeper——————
13Unai MarreroKeeper2520000
1Álex RemiroKeeper3170000
2Jon AramburuVerdediger2470030
34L. BeitiaVerdediger2240110
22H. FortVerdediger2020000
17Sergio GómezVerdediger2691010
5K. KitaVerdediger——————
6J. MartinVerdediger2081001
3Aihen MuñozVerdediger2920000
16Jon PachecoVerdediger2510000
22RupérezVerdediger——————
19M. SarrVerdediger2140000
5ZubeldíaVerdediger2960020
8I. AguirreMiddenvelder1900000
4J. GorrotxategiMiddenvelder2460000
21Y. HerreraMiddenvelder2891040
6A. LebarbierMiddenvelder2200000
15Pablo MarínMiddenvelder2310001
18Carlos SolerMiddenvelder2981300
24L. SučićMiddenvelder2493020
8Beñat TurrientesMiddenvelder2450020
23A. ZakharyanMiddenvelder2351000
17Lander AstiazaránAanvaller——————
7BarrenetxeaAanvaller2482110
18G. CarreraAanvaller2100000
7Dani DíazAanvaller——————
11Gonçalo GuedesAanvaller2981000
14T. KuboAanvaller2560000
11A. MarchalAanvaller1940000
12J. OchiengAanvaller2351300
9O. OskarssonAanvaller2271021
10Mikel OyarzabalAanvaller2990210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lyon
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25J. BenguiKeeper2100000
40R. DescampsKeeper3020000
1D. GreifKeeper2990000
30Y. KonanKeeper1900000
16Abner ViníciusVerdediger2690020
13Z. AthekameVerdediger2172210
20F. BacherVerdediger2571010
85N. KamaraVerdediger1900000
37S. KangoVerdediger—00000
21R. KluivertVerdediger2570000
22Clinton MataVerdediger3350000
19Moussa NiakhatéVerdediger3080020
3Nicolás TagliaficoVerdediger3430000
2M. BidstrupMiddenvelder2590000
84A. HamdaniMiddenvelder——————
18K. MerahMiddenvelder1931000
23T. MortonMiddenvelder23111010
99N. NarteyMiddenvelder2172020
76M. OuedraogoMiddenvelder2350110
10P. SulcMiddenvelder2580310
6T. TessmannMiddenvelder25100010
8Corentin TolissoMiddenvelder32111400
26K. BoudacheAanvaller20100000
24J. DuranvilleAanvaller2020000
11Alejandro Gomes RodriguezAanvaller——————
45R. HimbertAanvaller1810000
11K. NakamuraAanvaller2641000
7E. NuamahAanvaller2294100
17Loïs OpendaAanvaller26102120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Real Sociedad - Lyon live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.