Europa League 2026-2027 – League phase

Lillestrom - Bournemouth opstellingen

| 21 jan 2027-18:45
Lillestrom
g w v g v
- : -
Bournemouth
v v w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 08:19 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Lillestrom

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Real Sociedad

Lillestrom 4-3-3

12P. Dahlberg
26Y. Paintsil
28R. Gabrielsen
5S. Foss
3S. Ottesen
14G. Nyheim
21Filip Ottosson
29Y. Ibrahimaj
20Felix Va
10T. Olsen
22D. Bassi
Wisselspelers
7L. Alperud
11F. Elkaer
8Fredrik Gulbrandsen
1S. Hagerup
17E. Kitolano
47S. Kristiansen
18K. Krygard
16H. Melland
15G. Nordh
2Lars Ranger
25S. Akanji

Eerdere opstelling Bournemouth

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen AC Milan

Bournemouth 4-4-2

20M. Di Gregorio
3A. Truffert
14António Silva
18B. Diakité
5J. Hill
16M. Tavernier
12Tyler Adams
10Ryan Christie
11B. Doak
9Evanilson
19Justin Kluivert
Wisselspelers
55M. Allan
7David Brooks
4L. Cook
21A. Adli
1D. Petrovic
37Rayan
30Álvaro Rodríguez
15A. Smith
6J. Soler
27A. Toth

Odds voor Lillestrom - Bournemouth

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lillestrom
Bournemouth

Recente uitslagen

Lillestrom logoLillestrom

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Lillestrom – Real Sociedad0 – 6
15 okt 2026Sparta Praha – Lillestrom1 – 1
17 sep 2026Lillestrom – Torreense1 – 2
27 aug 2026Lillestrom – Egnatia Rrogozhinë2 – 1
20 aug 2026Egnatia Rrogozhinë – Lillestrom0 – 0

Bournemouth logoBournemouth

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Bournemouth – AC Milan3 – 0
18 okt 2026Bournemouth – Sunderland2 – 0
15 okt 2026Bournemouth – Sturm Graz3 – 0
10 okt 2026Chelsea – Bournemouth5 – 1
20 sep 2026Bournemouth – Liverpool0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lillestrom
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50L. BabicKeeper—00000
12P. DahlbergKeeper2750000
1S. HagerupKeeper3200000
11F. ElkaerVerdediger2430000
5S. FossVerdediger2741000
28R. GabrielsenVerdediger3450010
4E. B. GarnasVerdediger3100000
47S. KristiansenVerdediger2720000
3S. OttesenVerdediger2520000
L. AastorpMiddenvelder——————
29Y. IbrahimajMiddenvelder3050100
17E. KitolanoMiddenvelder2950000
18K. KrygardMiddenvelder2620000
16H. MellandMiddenvelder2150020
21Filip OttossonMiddenvelder3030000
26Y. PaintsilMiddenvelder2750000
2Lars RangerMiddenvelder2750010
35F. V. ReshaneMiddenvelder——————
25S. AkanjiAanvaller—10100
7L. AlperudAanvaller2110000
22D. BassiAanvaller2130000
8W. FadilAanvaller——————
20Felix VaAanvaller2850100
8Fredrik GulbrandsenAanvaller3450020
19C. JebaraAanvaller23—————
15G. NordhAanvaller2620100
14G. NyheimAanvaller—50020
10T. OlsenAanvaller3543000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Bournemouth
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. AllanKeeper—00000
1K. CramptonKeeper——————
20M. Di GregorioKeeper2910000
17F. ForsterKeeper——————
1D. PetrovicKeeper2790000
3M. AaronsVerdediger——————
22J. AraujoVerdediger——————
18B. DiakitéVerdediger2540030
5J. HillVerdediger24100010
3JuanluVerdediger2310000
14António SilvaVerdediger22100030
15A. SmithVerdediger3590130
6J. SolerVerdediger2120010
3A. TruffertVerdediger2490130
12Tyler AdamsMiddenvelder27100020
21A. AdliMiddenvelder—31000
10Ryan ChristieMiddenvelder3190020
4Z. ChristieMiddenvelder——————
4L. CookMiddenvelder2990020
10Malcom DacostaMiddenvelder——————
8A. ScottMiddenvelder2361110
10C. StevensMiddenvelder——————
16M. TavernierMiddenvelder27105030
27A. TothMiddenvelder2130000
7David BrooksAanvaller2960010
9EvanilsonAanvaller27103420
11B. DoakAanvaller2090000
29Daniel JebbisonAanvaller2330000
19Justin KluivertAanvaller2783020
22Eli Junior KroupiAanvaller——————
37RayanAanvaller20102000
30Álvaro RodríguezAanvaller2271000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Lillestrom - Bournemouth live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.