Champions League 2026-2027 – League phase

Lens - Como opstellingen

| 4 nov 2026-21:00
Lens
w v w v w
- : -
Como
g v w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 17:06 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Lens

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Paris FC

Lens 3-4-2-1

40R. Risser
20Jean-Clair Todibo
6S. Baidoo
2R. Aguilar
14M. Udol
21Amadou Haidara
27Michaël Cuisance
23Saud Abdulhamid
7F. Sotoca
10F. Thauvin
29Franjo Ivanovic
Wisselspelers
9T. Hazard
16M. Gorgelin
38M. Soares
8Y. Titraoui
4N. Čelik
28J. Kadile
32K. Antonio
5A. Bulatović
22M. Skóraś

Eerdere opstelling Como

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Sassuolo

Como 4-2-3-1

1J. Butez
16Kaiki
2Marc-Oliver Kempf
53W. Kambwala
27Yan Couto
5Maximo Perrone
21S. Ricci
20Martin Baturina
7L. Da Cunha
8M. Caqueret
9T. Douvikas
Wisselspelers
13A. Dossena
18Edoardo Goldaniga
42J. Addai
15A. Lahdo
6Luis Milla
10Nico Paz
4Jacobo Ramón Naveros
97Robert Sanchez
28Ivan Smolcic
3Álex Valle
22M. Vigorito

Odds voor Lens - Como

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Lens (1)Tonybet logo2,95
Gelijkspel (X)Tonybet logo3,75
Como (2)Tonybet logo2,15

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 25 oktober 2026, 16:59 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lens
Como

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 25 oktober 2026 06:00 uur.

Recente uitslagen

Lens logoLens

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Lens – Paris FC2 – 1
21 okt 2026Club Brugge KV – Lens3 – 0
17 okt 2026Estac Troyes – Lens1 – 3
13 okt 2026Lens – Sporting CP0 – 2
9 okt 2026Lens – Lyon2 – 1

Como logoComo

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Como – Manchester United4 – 1
18 okt 2026Fiorentina – Como1 – 3
14 okt 2026Feyenoord – Como3 – 2
11 okt 2026Como – AS Roma0 – 0
20 sep 2026Frosinone – Como2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lens
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. GorgelinKeeper3600000
1R. GurtnerKeeper3900000
1I. JourdrenKeeper——————
40R. RisserKeeper21110000
23Saud AbdulhamidVerdediger2751000
2R. AguilarVerdediger33102110
32K. AntonioVerdediger1890000
6S. BaidooVerdediger—50020
4N. ČelikVerdediger2000000
25P. GaniouVerdediger2171010
24J. GraditVerdediger3330010
5N. Kemtchoum-StasiowskiVerdediger——————
3M. NawrockiVerdediger2520010
31Souleymane SagnanVerdediger2140011
20Jean-Clair TodiboVerdediger2650000
14M. UdolVerdediger30102011
5A. BulatovićMiddenvelder1980010
27Michaël CuisanceMiddenvelder2790020
6N. Gane BernardinoMiddenvelder——————
21Amadou HaidaraMiddenvelder28100010
9Thorgan HazardMiddenvelder3371100
38M. SoaresMiddenvelder1650000
8Y. TitraouiMiddenvelder2380010
11Odsonne ÉdouardAanvaller2891000
29Franjo IvanovicAanvaller2392010
28J. KadileAanvaller2360000
19A. SimaAanvaller2562100
22M. SkóraśAanvaller26100130
7F. SotocaAanvaller3661000
10F. ThauvinAanvaller33115740

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Como
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. ButezKeeper3190000
12L. GinelliKeeper——————
97Robert SanchezKeeper2820000
22M. VigoritoKeeper3600000
Adam AsfourVerdediger——————
99T. ChalobahVerdediger2780000
27Yan CoutoVerdediger24100120
13A. DossenaVerdediger2810000
18Edoardo GoldanigaVerdediger3200000
16KaikiVerdediger2381200
53W. KambwalaVerdediger2220000
2Marc-Oliver KempfVerdediger3170010
4Jacobo Ramón NaverosVerdediger21112120
28Ivan SmolcicVerdediger2670010
3Álex ValleVerdediger2280210
20Martin BaturinaMiddenvelder23103220
13L. BőszeMiddenvelder——————
8M. CaqueretMiddenvelder2680210
49R. CassanoMiddenvelder—00000
7L. Da CunhaMiddenvelder25110110
15A. LahdoMiddenvelder1810000
30M. LiberaliMiddenvelder1941000
6Luis MillaMiddenvelder32110010
10Nico PazMiddenvelder22104520
5Maximo PerroneMiddenvelder23111110
21S. RicciMiddenvelder2570000
17Jesús RodríguezMiddenvelder2050000
42J. AddaiAanvaller2120000
11Assane Diao DiaouneAanvaller2184120
9A. DouvikasAanvaller27118000
90M. KeanAanvaller2640100
27S. PisatiAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Lens - Como live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.