Ligue 1 2026/27Stade Bollaert-Delelis

Lens - Angers opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 19
| Stade Bollaert-Delelis | 6 feb 2027-17:00
Lens
v w v w v
- : -
Angers
v g w v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 00:22 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Lens

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Club Brugge KV

Lens 3-4-2-1

40R. Risser
14M. Udol
6S. Baidoo
2R. Aguilar
22M. Skóraś
21Amadou Haidara
27Michaël Cuisance
23Saud Abdulhamid
9T. Hazard
28J. Kadile
29Franjo Ivanovic
Wisselspelers
5A. Bulatović
16M. Gorgelin
1R. Gurtner
38M. Soares
31Souleymane Sagnan
7F. Sotoca
10F. Thauvin
8Y. Titraoui
20Jean-Clair Todibo
11Odsonne Édouard
4N. Čelik
32K. Antonio

Eerdere opstelling Angers

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Marseille

Angers 4-2-3-1

1Anthony Lopes
27Lilian Raolisoa
34M. Gernigon
24E. Biumla
2C. Arcus
8B. van den Boomen
14Y. Belkdim
10M. Sbaï
6L. Mouton
18J. Allevinah
19A. El Ouazzani
Wisselspelers
9P. Peter
37J. Bouffandeau
26A. Bermont
36B. Diatta
11H. Djibirin
17J. Kalulu
20M. Louër
7U. Simbakoli
40O. Pona

Odds voor Lens - Angers

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lens
Angers

Recente uitslagen

Lens logoLens

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Club Brugge KV – Lens3 – 0
17 okt 2026Estac Troyes – Lens1 – 3
13 okt 2026Lens – Sporting CP0 – 2
9 okt 2026Lens – Lyon2 – 1
18 sep 2026Monaco – Lens2 – 1

Angers logoAngers

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Angers – Marseille2 – 5
10 okt 2026Stade Brestois 29 – Angers5 – 1
19 sep 2026Angers – Estac Troyes2 – 0
12 sep 2026Le Havre – Angers0 – 0
6 sep 2026Angers – Rennes1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 mrt 2023Lens3 – 0Angers
5 nov 2022Angers1 – 2Lens
27 feb 2022Angers1 – 2Lens
26 nov 2021Lens2 – 2Angers
28 feb 2021Angers2 – 2Lens

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lens
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. GorgelinKeeper3600000
1R. GurtnerKeeper3900000
1I. JourdrenKeeper——————
40R. RisserKeeper21100000
23Saud AbdulhamidVerdediger2741000
2R. AguilarVerdediger3392110
32K. AntonioVerdediger1880000
6S. BaidooVerdediger—40010
4N. ČelikVerdediger2000000
25P. GaniouVerdediger2171010
24J. GraditVerdediger3330010
5N. Kemtchoum-StasiowskiVerdediger——————
3M. NawrockiVerdediger2520010
31Souleymane SagnanVerdediger2140011
20Jean-Clair TodiboVerdediger2640000
14M. UdolVerdediger3092011
5A. BulatovićMiddenvelder1980010
27Michaël CuisanceMiddenvelder2780020
6N. Gane BernardinoMiddenvelder——————
21Amadou HaidaraMiddenvelder2890010
9Thorgan HazardMiddenvelder3360000
38M. SoaresMiddenvelder1650000
8Y. TitraouiMiddenvelder2370010
11Odsonne ÉdouardAanvaller2891000
29Franjo IvanovicAanvaller2382010
28J. KadileAanvaller2350000
19A. SimaAanvaller2562100
22M. SkóraśAanvaller2690120
7F. SotocaAanvaller3551000
10F. ThauvinAanvaller33104630

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Angers
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Anthony LopesKeeper3670000
40Oumar PonaKeeper2000000
16M. ZingaKeeper2400000
2C. ArcusVerdediger3061000
24E. BiumlaVerdediger2120010
4O. CamaraVerdediger2360110
34M. GernigonVerdediger1720000
17J. KaluluVerdediger2160110
21J. LefortVerdediger3360011
20Marius LouërVerdediger1920000
27Lilian RaolisoaVerdediger2661000
93H. BelkeblaMiddenvelder3220000
14Y. BelkdimMiddenvelder2470010
36Bane DiattaMiddenvelder1850000
38I. GarinMiddenvelder——————
Andy GouandjiaMiddenvelder——————
6L. MoutonMiddenvelder2430000
8B. van den BoomenMiddenvelder3171120
18J. AllevinahAanvaller3170010
26A. BermontAanvaller2150010
11Djibirin HarounaAanvaller1961000
19A. El OuazzaniAanvaller2572200
9P. PeterAanvaller1972010
10A. SbaïAanvaller2571100
7U. SimbakoliAanvaller2450010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Lens - Angers live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.