Premier League 2026-2027

Leeds - Coventry opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 12
| 28 nov 2026-16:00
Leeds
g w g v g
- : -
Coventry
v v w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 00:16 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Leeds

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Manchester United

Leeds 3-4-2-1

1J. Trafford
5T. Muharemovic
30Nico Elvedi
24J. Justin
3G. Gudmundsson
22A. Tanaka
4E. Ampadu
2J. Bogle
19N. Okafor
18A. Stach
9D. Calvert-Lewin
Wisselspelers
10H. Wilson
11B. Aaronson
14L. Nmecha
23J. Bahoya
16Michael Zetterer
26M. Bard
15J. Bijol
44Ilia Gruev
8S. Longstaff

Eerdere opstelling Coventry

Laatste bevestigde opstelling: 19 oktober 2026 tegen Tottenham

Coventry 4-2-3-1

19C. Rushworth
3J. Dasilva
2E. Pinnock
4B. Thomas
27M. van Ewijk
6M. Grimes
8Caleb Yirenkyi
23B. Thomas-Asante
5J. Rudoni
7T. Sakamoto
49S. Cherif
Wisselspelers
29V. Torp
10E. Mason-Clark
9E. Simms
14Taiwo Awoniyi
38G. Hamer
16F. Onyeka
25Daniel Bentley
12S. Mfuni
20K. Kessler

Odds voor Leeds - Coventry

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Leeds
Coventry

Recente uitslagen

Leeds logoLeeds

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Leeds – Manchester United1 – 1
10 okt 2026Arsenal – Leeds2 – 1
20 sep 2026Leeds – Crystal Palace0 – 0
14 sep 2026Leeds – Newcastle4 – 1
5 sep 2026Brighton – Leeds1 – 1

Coventry logoCoventry

DatumWedstrijdUitslag
19 okt 2026Tottenham – Coventry3 – 1
12 okt 2026Coventry – Newcastle4 – 1
19 sep 2026Nottingham Forest – Coventry0 – 1
13 sep 2026Coventry – Brighton0 – 5
5 sep 2026Manchester City – Coventry1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Leeds
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
21A. CairnsKeeper3300000
48R. MahadyKeeper——————
1Darryl Merveil OmbangKeeper——————
1J. TraffordKeeper2470000
16Michael ZettererKeeper3100000
4E. AmpaduVerdediger2670020
26M. BardVerdediger2510000
15J. BijolVerdediger2740000
2J. BogleVerdediger2671020
30Nico ElvediVerdediger3060000
3Gabriel GudmundssonVerdediger2750110
24J. JustinVerdediger2871110
63F. LaneVerdediger——————
5J. LienouVerdediger—00000
5T. MuharemovicVerdediger2370210
6J. RodonVerdediger2920000
11B. AaronsonMiddenvelder2660000
23J. BahoyaMiddenvelder2120000
47R. Chadwick-ChaplinMiddenvelder——————
50A. CresswellMiddenvelder1900000
44Ilia GruevMiddenvelder2600000
7D. JamesMiddenvelder2830000
8S. LongstaffMiddenvelder2830000
72C. MillsMiddenvelder——————
66O. PicklesMiddenvelder——————
18A. StachMiddenvelder2771000
22A. TanakaMiddenvelder2860120
10H. WilsonMiddenvelder2950010
9D. Calvert-LewinAanvaller2974030
14L. NmechaAanvaller2760100
19N. OkaforAanvaller2671000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Coventry
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25Daniel BentleyKeeper3300000
19C. RushworthKeeper2570100
13B. WilsonKeeper3400000
24A. AmendaVerdediger2340010
21J. BidwellVerdediger33—————
3J. DasilvaVerdediger2871110
20K. KesslerVerdediger—10000
12S. MfuniVerdediger1821000
2E. PinnockVerdediger3360010
4B. ThomasVerdediger2570000
26L. WoolfendenVerdediger——————
27Milan van EwijkVerdediger2660020
28J. EcclesMiddenvelder2600000
6M. GrimesMiddenvelder3170000
38G. HamerMiddenvelder2940000
22J. LatibeaudiereMiddenvelder2610000
16F. OnyekaMiddenvelder2860000
5J. RudoniMiddenvelder2572010
7T. SakamotoMiddenvelder3030000
29V. TorpMiddenvelder2740000
8Caleb YirenkyiMiddenvelder2070020
14Taiwo AwoniyiAanvaller2950001
49S. CherifAanvaller1931000
34Y. GbohoAanvaller2500000
10E. Mason-ClarkAanvaller2760000
9E. SimmsAanvaller2541000
17L. TchaounaAanvaller2340000
23B. Thomas-AsanteAanvaller2770200
11H. WrightAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Leeds - Coventry live kijken?

Viaplay toont in Nederland het grootste deel van de Premier League. Eén wedstrijd per speelronde is bij Prime Video te zien. Bekijk de uitzonderingen in het uitzendschema van Viaplay om de juiste dienst voor dit duel te vinden.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.