Serie A 2026/27

Lecce - Juventus opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 8
| 25 okt 2026-18:00
Lecce
v w v v w
- : -
Juventus
w g w v g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 01:33 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Lecce

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Udinese

Lecce 4-3-3

30W. Falcone
25A. Gallo
44Tiago Gabriel
4Kialonda Gaspar
17Danilo Veiga
14Y. Maleh
79Oumar Ngom
29L. Coulibaly
7A. Ahmed Fatah
69W. Geubbels
11K. Jocelyn
Wisselspelers
22P. Esteban
8S. Fofana
16O. Gandelman
28O. Gorter
18G. Jean
77M. Kaba
99J. Monteiro
3C. Ndaba
50S. Pierotti
31E. Scott
5J. Siebert
9Nikola Štulić
32A. Borbei
1M. Bleve
2A. Dembélé

Eerdere opstelling Juventus

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Rennes

Juventus 3-4-1-2

25Guglielmo Vicario
6L. Kelly
3Gleison Bremer
4F. Gatti
20A. Cambiaso
8T. Koopmeiners
12Douglas Luiz
2M. Çelik
22Weston McKennie
27Nick Woltemade
9R. Kolo
Wisselspelers
33Neto
17Kerim Alajbegovic
23Carlo Pinsoglio
13Jérémie Boga
29Pape Matar Sarr
32J. Cabal
31Nicolás González
15Pierre Kalulu
26J. Lucumí
51A. Merola

Odds voor Lecce - Juventus

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Lecce (1)bet365 logo8,00
Gelijkspel (X)Tonybet logo4,50
Juventus (2)Tonybet logo1,45

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 22 oktober 2026, 05:37 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lecce
Juventus

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 22 oktober 2026 07:10 uur.

Recente uitslagen

Lecce logoLecce

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Udinese – Lecce0 – 3
11 okt 2026Lecce – Bologna1 – 2
20 sep 2026AC Milan – Lecce3 – 0
13 sep 2026Lecce – Monza3 – 2
7 sep 2026Cagliari – Lecce1 – 0

Juventus logoJuventus

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Juventus – Rennes2 – 2
18 okt 2026Juventus – Lazio0 – 3
15 okt 2026Celta Vigo – Juventus1 – 2
11 okt 2026Cagliari – Juventus1 – 1
20 sep 2026Juventus – Atalanta2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 mei 2023Juventus2 – 1Lecce
29 okt 2022Lecce0 – 1Juventus

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lecce
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BleveKeeper3100000
32A. BorbeiKeeper2300000
30W. FalconeKeeper3170010
12C. LupoKeeper——————
33P. PenevKeeper1800000
Ismael DaboVerdediger——————
2A. DembéléVerdediger2200000
8S. FofanaVerdediger2300000
25A. GalloVerdediger2660100
4Kialonda GasparVerdediger2951020
18G. JeanVerdediger2600000
40E. LarsenVerdediger——————
3C. NdabaVerdediger2620000
14Vitaly PalamarchukVerdediger——————
31E. ScottVerdediger—00000
5J. SiebertVerdediger2471010
44Tiago GabrielVerdediger2162100
70M. UbaniVerdediger——————
17Danilo VeigaVerdediger2470230
10M. BerishaMiddenvelder2310000
29L. CoulibalyMiddenvelder3072100
W. El BouradiMiddenvelder——————
16O. GandelmanMiddenvelder2620000
28O. GorterMiddenvelder2121000
20Ivan IlićMiddenvelder2550220
77M. KabaMiddenvelder2430000
80N. Kovač Middenvelder——————
14Y. MalehMiddenvelder2870010
99J. MonteiroMiddenvelder2750000
11K. JocelynMiddenvelder2571010
79Oumar NgomMiddenvelder2270010
A. ZovkoMiddenvelder——————
22P. EstebanAanvaller—40010
7A. Ahmed FatahAanvaller2261000
69W. GeubbelsAanvaller2540000
34H. LaerkeAanvaller1900000
11Divine OnyemachiAanvaller——————
50S. PierottiAanvaller2570000
9Nikola ŠtulićAanvaller2550000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Juventus
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1K. GrabaraKeeper2710100
23Carlo PinsoglioKeeper3600000
40R. RaduKeeper—00000
25Guglielmo VicarioKeeper3090000
3Gleison BremerVerdediger29102000
32J. CabalVerdediger2500000
20A. CambiasoVerdediger2660110
2M. ÇelikVerdediger2992110
38C. CorradiVerdediger——————
4F. GattiVerdediger2841020
15Pierre KaluluVerdediger26100000
6L. KellyVerdediger2860010
26J. LucumíVerdediger2890130
43Louis ReynaudVerdediger——————
24Daniele RuganiVerdediger3200000
12Douglas LuizMiddenvelder28100020
8Teun KoopmeinersMiddenvelder2881100
5Manuel LocatelliMiddenvelder2830110
6G. MakioboMiddenvelder19—————
22Weston McKennieMiddenvelder2870110
8Augusto OwusuMiddenvelder2110000
43F. PagnuccoMiddenvelder2000000
29Pape Matar SarrMiddenvelder2460000
19K. Thuram-UlienMiddenvelder2500000
17Kerim AlajbegovicAanvaller1991100
13Jérémie BogaAanvaller2950000
7Chico ConceiçãoAanvaller2391110
9A. DurmišiAanvaller——————
18J. EkhatorAanvaller1900000
14D. ElimoghaleAanvaller—00000
31Nicolás GonzálezAanvaller2892000
9R. KoloAanvaller27103200
14Arkadiusz MilikAanvaller3200000
7J. OboavwoduoAanvaller2010000
18D. OkoloAanvaller——————
27Nick WoltemadeAanvaller2483100
10K. YıldızAanvaller2110000
11E. ZhegrovaAanvaller2762100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Lecce - Juventus live kijken?

Serie A wordt in Nederland uitgezonden door Ziggo Sport. Bekijk het Serie A-aanbod van Ziggo Sport en zoek deze wedstrijd op in de tv-gids.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.