Jupiler Pro League 2026-2027

KVC Westerlo - Union St. Gilloise opstellingen

Jupiler Pro League 2026-2027 | Regular Season - 1
| 8 aug 2026-20:45
KVC Westerlo
w v g g g
1 : 5
0.76
xG
1.79
Eindstand
Union St. Gilloise
w g w w g
N. Bassette
13'
P. David
28'
R. Florucz
57'
R. Mofokeng
64'
Guilherme Smith
81'
Darius Olaru
84'
Doelpunt
N. Bassette (Assistent: I. Sakamoto)
13'
28'
Doelpunt
P. David (Assistent: B. Zeneli)
57'
Doelpunt
R. Florucz (Assistent: P. David)
64'
Doelpunt
81'
Doelpunt
84'
25'
33'
Gele kaart
Gele kaart
35'
Uit
D. Ourega
In
L. Mbamba-Muanda
68'
KVC Westerlo logo
Uit
A. Lapage
In
R. Laalaoui
68'
KVC Westerlo logo
Uit
N. Bassette
In
D. Jochem
68'
KVC Westerlo logo
Uit
S. Saito
In
K. Borys
80'
KVC Westerlo logo
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
2'
KVC Westerlo
W V G G G
Jupiler Pro League
22 apr 2023
- 18:15
Seraing United
1 1
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
15 apr 2023
- 20:45
KVC Westerlo
0 0
Club Brugge KV
Jupiler Pro League
9 apr 2023
- 13:30
Anderlecht
0 0
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
1 apr 2023
- 18:15
KVC Westerlo
2 3
Charleroi
Jupiler Pro League
18 mrt 2023
- 19:15
Oostende
1 2
KVC Westerlo
Union St. Gilloise
W G W W G
Champions League
4 aug 2026
- 20:00
Union St. Gilloise
3 3
Bodo/Glimt
Jupiler Pro League
23 apr 2023
- 18:30
Kortrijk
2 4
Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
16 apr 2023
- 19:15
Union St. Gilloise
2 1
Seraing United
Jupiler Pro League
8 apr 2023
- 20:45
Gent
1 1
Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
2 apr 2023
- 19:15
Union St. Gilloise
2 1
St. Truiden
Opstelling
KVC Westerlo
24
M. Ndembi
5.6
5
S. Kimura
6
4
A. Lapage
68'
5.9
2
L. Flo
6.3
45
I. Fofana
6.9
14
Middenvelder
35'
6.2
28
D. Ourega
68'
6.3
13
I. Sakamoto
6.9
7
S. Saito
80'
6.2
9
N. Bassette
13'68'
7.3
Wissels
8
S. Sydorchuk
23
L. Mbamba-Muanda
68'
6.5
18
K. Borys
80'
6.7
12
R. Laalaoui
68'
6.7
10
Aanvaller
17
D. Jochem
68'
11
N. Bohamdi-Kamoni
Trainer
Issame Charai
Union St. Gilloise
1
Keeper
7.3
5
Verdediger
25'
6.6
29
Verdediger
7.5
48
Verdediger
6.9
27
Verdediger
6.6
6
Middenvelder
84'
7.3
23
Middenvelder
68'
6.9
68'
6.9
17
Middenvelder
7.5
30
Aanvaller
33'57'60'
7.6
12
Aanvaller
28'60'
7.3
Wissels
99
Keeper
55
Verdediger
80
Middenvelder
84'
6.6
60'
7.2
28
Middenvelder
68'84'
7.6
14
Middenvelder
9
Aanvaller
38
Aanvaller
60'64'
7.2
11
Aanvaller
68'81'
7.9
Trainer
David Hubert

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 21 oktober 2026 om 05:08 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself KVC Westerlo

KVC Westerlo 3-4-2-1

99Andreas Jungdal
4A. Lapage
5S. Kimura
24M. Ndembi
28D. Ourega
14C. Sandra
45I. Fofana
2L. Flo
7S. Saito
13I. Sakamoto
9N. Bassette
Wisselspelers
1B. Lathouwers
8S. Sydorchuk
39T. Van den Keybus
23L. Mbamba-Muanda
18K. Borys
12R. Laalaoui
10Afonso Patrão
17D. Jochem
11N. Bohamdi-Kamoni

Basiself Union St. Gilloise

Union St. Gilloise 3-4-1-2

1V. Chambaere
48F. Leysen
29Massire Sylla
5Kevin Mac Allister
22O. Niang
23B. Zeneli
6K. Van De Perre
27L. Patris
17R. Schoofs
12P. David
30R. Florucz
Wisselspelers
99H. Koffi
55N. Havenaar
80O. Kričfaluši
7M. Fuseini
28Darius Olaru
14I. Pavlić
9M. Biondic
38R. Mofokeng
11Guilherme Smith

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 1

StatistiekKVC WesterloUnion St. Gilloise
Schoten1219
Schoten op doel310
Balbezit55%45%
Hoekschoppen45

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Union St. Gilloise logoUnion St. Gilloise

DatumWedstrijdUitslag
4 aug 2026Union St. Gilloise – Bodo/Glimt3 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
25 feb 2023KVC Westerlo4 – 2Union St. Gilloise
6 nov 2022Union St. Gilloise1 – 1KVC Westerlo
19 mrt 2021KVC Westerlo2 – 2Union St. Gilloise
20 dec 2020Union St. Gilloise2 – 1KVC Westerlo
31 okt 2020KVC Westerlo1 – 4Union St. Gilloise

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union St. Gilloise
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
99Keo BoetsKeeper2200000
1V. ChambaereKeeper2330000
18G. KavlashviliKeeper1900000
12H. KoffiKeeper3090010
4N. ChibaniVerdediger2330010
21D. De RoeveVerdediger2281000
55N. HavenaarVerdediger31100000
5Kevin Mac AllisterVerdediger2881060
27L. PatrisVerdediger25111221
26R. SykesVerdediger—10000
29Massire SyllaVerdediger21110130
43Daniel TshilandaVerdediger——————
10A. El HadjMiddenvelder2410000
20D. AquinoMiddenvelder2130000
80O. KričfalušiMiddenvelder2271020
28Darius OlaruMiddenvelder2881110
14I. PavlićMiddenvelder2400000
17R. SchoofsMiddenvelder32100200
6K. Van De PerreMiddenvelder22111121
23B. ZeneliMiddenvelder23122510
8A. ZorganeMiddenvelder2671010
9M. BiondicAanvaller23103410
30R. FloruczAanvaller25106010
11Guilherme SmithAanvaller23122220
39Y. HamoutaharAanvaller2000000
25I. HurteventAanvaller—41100
32S. KeitaAanvaller2021000
38R. MofokengAanvaller21104100
13Kevin RodriguezAanvaller2640200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.