UEFA Champions League 2026-2027

Union St. Gilloise - Bodo/Glimt opstellingen

| 4 aug 2026-20:00
Union St. Gilloise
w w g w w
3 : 3
Eindstand
Bodo/Glimt
R. Florucz
25'
R. Florucz
45'
P. David
88'
P. Berg
20'
O. Blomberg
29'
O. L. Bjortuft
90'
20'
Doelpunt
Doelpunt
25'
29'
Doelpunt (uit strafschop)
Doelpunt
45'
Doelpunt
88'
90'
Doelpunt
Gele kaart
18'
27'
Gele kaart
32'
41'
43'
Gele kaart
72'
Gele kaart
90'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
Union St. Gilloise
W W G W W
Jupiler Pro League
23 apr 2023
- 18:30
Kortrijk
2 4
Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
16 apr 2023
- 19:15
Union St. Gilloise
2 1
Seraing United
Jupiler Pro League
8 apr 2023
- 20:45
Gent
1 1
Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
2 apr 2023
- 19:15
Union St. Gilloise
2 1
St. Truiden
Jupiler Pro League
19 mrt 2023
- 19:30
Union St. Gilloise
2 1
KV Mechelen
Bodo/Glimt
Opstelling
Union St. Gilloise
1
Keeper
5
Verdediger
27'
29
Verdediger
18'
26
Verdediger
56'
25
Aanvaller
6
Middenvelder
17
Middenvelder
11
Aanvaller
72'80'
28
Middenvelder
32'56'
30
Aanvaller
25'45'56'
71'
Wissels
18
Keeper
71
Keeper
9
Aanvaller
12
Aanvaller
71'88'
13
Aanvaller
56'
80'
23
Middenvelder
56'90'
27
Verdediger
38
Aanvaller
55
Verdediger
56'
Trainer
Bodo/Glimt
12
Keeper
20
Middenvelder
4
Verdediger
90'
6
Verdediger
41'
15
Verdediger
68'
8
Middenvelder
46'
7
Middenvelder
20'
19
Middenvelder
43'
11
Aanvaller
29'
17
Aanvaller
80'
10
Aanvaller
46'
Wissels
1
Keeper
2
Verdediger
5
Verdediger
80'
9
Aanvaller
46'
16
Middenvelder
46'
23
Middenvelder
24
Aanvaller
25
Middenvelder
68'
77
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 03:57 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Union St. Gilloise

Union St. Gilloise 3-4-1-2

1V. Chambaere
26R. Sykes
29Massire Sylla
5Kevin Mac Allister
11Guilherme Smith
17R. Schoofs
6K. Van De Perre
25A. Khalaili
28Darius Olaru
7M. Fuseini
30R. Florucz
Wisselspelers
18G. Kavlashvili
71Keo Boets
9M. Biondic
12P. David
13Kevin Rodriguez
22O. Niang
23B. Zeneli
27L. Patris
38R. Mofokeng
55N. Havenaar

Basiself Bodo/Glimt

Bodo/Glimt 4-3-3

12N. Haikin
15F. Bjørkan
6Jostein Gundersen
4O. L. Bjortuft
20F. Sjovold
19Sondre Fet
7P. Berg
8S. Auklend
10Jens Petter Hauge
17O. Brynhildsen
11O. Blomberg
Wisselspelers
1J. Lund
2V. Nielsen
5H. Aleesami
9A. Helmersen
16J. Kitolano
23M. Riisnaes
24D. Bassi
25I. Määttä
77M. Bro Hansen

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 2

StatistiekUnion St. GilloiseBodo/Glimt
Schoten186
Schoten op doel73
Balbezit47%53%

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union St. Gilloise
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
99Keo BoetsKeeper2200000
1V. ChambaereKeeper2320000
18G. KavlashviliKeeper1900000
12H. KoffiKeeper3020000
4N. ChibaniVerdediger2320010
21D. De RoeveVerdediger2220000
55N. HavenaarVerdediger3140000
5Kevin Mac AllisterVerdediger2820020
27L. PatrisVerdediger2530200
26R. SykesVerdediger—10000
29Massire SyllaVerdediger2140110
43Daniel TshilandaVerdediger——————
10A. El HadjMiddenvelder24—————
20D. AquinoMiddenvelder2120000
80O. KričfalušiMiddenvelder2211010
28Darius OlaruMiddenvelder2840110
14I. PavlićMiddenvelder24—————
17R. SchoofsMiddenvelder3230000
6K. Van De PerreMiddenvelder2230011
23B. ZeneliMiddenvelder2340110
8A. ZorganeMiddenvelder2610000
9M. BiondicAanvaller2331010
30R. FloruczAanvaller2522000
11Guilherme SmithAanvaller2341120
39Y. HamoutaharAanvaller20—————
25I. HurteventAanvaller—10000
32S. KeitaAanvaller2011000
38R. MofokengAanvaller2131000
13Kevin RodriguezAanvaller2620100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Bodo/Glimt
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
43M. L. AndersenKeeper—00000
12N. HaikinKeeper3160000
1J. LundKeeper2710000
5H. AleesamiVerdediger3541010
15F. BjørkanVerdediger2861000
4O. L. BjortuftVerdediger2751001
6Jostein GundersenVerdediger3030010
4M. JaitehVerdediger——————
2V. NielsenVerdediger2140000
15M. BrenneVerdediger——————
8S. AuklendMiddenvelder2361210
7P. BergMiddenvelder2861200
26Hakon EvjenMiddenvelder26—————
19Sondre FetMiddenvelder2961020
16J. KitolanoMiddenvelder2550000
25I. MäättäMiddenvelder2550000
22J. Mvuka MugishaMiddenvelder2310000
29J. Rabben NygardMiddenvelder——————
23M. RiisnaesMiddenvelder2100000
14U. SaltnesMiddenvelder3330000
28Assan SanyangMiddenvelder——————
20F. SjovoldMiddenvelder2361000
32K. SolhaugMiddenvelder—10000
11O. BlombergAanvaller2662000
17O. BrynhildsenAanvaller2760010
21H. ChoolyAanvaller—00000
10Jens Petter HaugeAanvaller2761300
21A. HelmersenAanvaller2862100
94A. MikkelsenAanvaller25—————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.