Keuken Kampioen Divisie 2026-2027

Heracles - De Graafschap opstellingen

| 4 sep 2026-20:00
Heracles
w w w w w
5 : 0
Eindstand
De Graafschap
w g v v v
J. N'djoli
2'
Chafik Abbas
41'
T. van Gilst
72'
J. N'djoli
82'
J. N'djoli
90'
Doelpunt
2'
Doelpunt
41'
Doelpunt
72'
Doelpunt
82'
Doelpunt (uit strafschop)
90'
Gele kaart
23'
66'
Gele kaart
Gele kaart
86'
89'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Heracles
W W W W W
Keuken Kampioen Divisie
30 aug 2026
- 12:15
FC Eindhoven
1 3
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
24 aug 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
1 6
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Heracles
3 2
Den Bosch
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 4
Heracles
Eredivisie
6 apr 2024
- 16:30
Sparta Rotterdam
1 2
Heracles
De Graafschap
W G V V V
Keuken Kampioen Divisie
29 aug 2026
- 16:30
De Graafschap
1 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
23 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
2 1
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
17 aug 2026
- 20:00
De Graafschap
2 5
Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
9 aug 2026
- 12:15
Helmond Sport
1 1
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
De Graafschap
2 1
MVV
Opstelling
Heracles
15
Verdediger
4
Verdediger
14
Verdediger
23'63'
25
Verdediger
86'
32
Middenvelder
5
Middenvelder
84'
7
Middenvelder
41'76'
17
Middenvelder
72'85'
18
Middenvelder
63'
27
Aanvaller
2'82'90'
Wissels
33
Keeper
16
Keeper
63'
2
Verdediger
85'
35
Verdediger
84'
10
Middenvelder
63'
6
Middenvelder
76'
26
Middenvelder
30
Aanvaller
8
Middenvelder
80
Aanvaller
9
Aanvaller
De Graafschap
1
Keeper
89'
16
Verdediger
66'79'
3
Verdediger
15
Verdediger
21
Middenvelder
63'
24
Middenvelder
8
Middenvelder
27
Middenvelder
45'
20
Middenvelder
73'
9
Aanvaller
63'
11
Aanvaller
Wissels
23
Keeper
22
Keeper
34
Middenvelder
2
Verdediger
79'
32
Middenvelder
14
Verdediger
10
Middenvelder
63'
18
Middenvelder
28
Middenvelder
73'
7
Middenvelder
45'
17
Aanvaller
40
Aanvaller
63'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:47 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Heracles

Heracles 4-2-3-1

1Fabian de Keijzer
25Manny
14M. Wrusch
4D. Mirani
15D. Vicente
5D. van der Kust
32S. Scheperman
18M. Hauswirth
17T. van Gilst
7Chafik Abbas
27J. N'djoli
Wisselspelers
33L. Zeevalkink
16T. Jansink
23Mike Jarno Maria te Wierik
2M. Benita
35S. Bultman
10T. Bruns
6D. Tomic
26D. van Kaam
30D. van Oorschot
8M. Engels
80F. Fofana
9V. Poppler

Basiself De Graafschap

De Graafschap 4-3-3

1T. Wieggers
21K. Symons
15Thomas Kok
3R. Besselink
16N. Martens
27N. Ahmeti
8Donny Warmerdam
24J. Meerstadt
11T. Mero
9J. Kania
20G. Finocchiaro
Wisselspelers
23Rick Jonkers
22Paul Reverson
34N. Hartgers
2J. Wieckhoff
32T. Grotenhuis
14G. Bolk
10F. de Jong
18D. Eijken
28J. Triep
7B. van Zijl
17N. Kaninda
40K. Kwint

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 0

StatistiekHeraclesDe Graafschap
Schoten175
Schoten op doel93
Balbezit44%56%
Hoekschoppen51

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Heracles logoHeracles

DatumWedstrijdUitslag
30 aug 2026FC Eindhoven – Heracles1 – 3
24 aug 2026Jong FC Utrecht – Heracles1 – 6
14 aug 2026Heracles – Den Bosch3 – 2
7 aug 2026VVV Venlo – Heracles3 – 4
24 jul 2026Heracles – Excelsior3 – 5

De Graafschap logoDe Graafschap

DatumWedstrijdUitslag
29 aug 2026De Graafschap – Almere City FC1 – 4
23 aug 2026VVV Venlo – De Graafschap2 – 1
17 aug 2026De Graafschap – Jong AZ2 – 5
9 aug 2026Helmond Sport – De Graafschap1 – 1
1 aug 2026De Graafschap – Excelsior1 – 5

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
7 apr 2023De Graafschap5 – 3Heracles
7 okt 2022Heracles3 – 2De Graafschap

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Heracles
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16T. JansinkKeeper2300000
33L. ZeevalkinkKeeper2100000
1Fabian De KeijzerKeeper26110010
2M. BenitaVerdediger2250110
3M. BoracVerdediger2041000
35S. BultmanVerdediger2120010
18M. HauswirthMiddenvelder—110210
25MannyVerdediger—103020
4D. MiraniVerdediger30112000
15D. VicenteVerdediger2791101
23Mike te WierikVerdediger3490010
5D. van der KustMiddenvelder25111310
20R. BozinovskiMiddenvelder——————
10Thomas BrunsMiddenvelder34100310
11J. Reine-AdélaïdeMiddenvelder2850010
32S. SchepermanMiddenvelder24113210
6D. TomicMiddenvelder2880000
14M. WruschVerdediger26102010
17T. van GilstMiddenvelder23117200
26Daniel Van KaamMiddenvelder2610000
7Chafik AbbasMiddenvelder28112610
39S. BlokhuisAanvaller——————
21Y. Borges SanchesAanvaller22—————
8Mario EngelsMiddenvelder3360100
80F. FofanaAanvaller2310000
22T. HamamiogluAanvaller—00000
27J. N'djoliAanvaller261113220
9V. PopplerAanvaller2510000
28G. SamboAanvaller——————
30Diego van OorschotAanvaller2110000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers De Graafschap
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31S. BouwmanKeeper1900000
31Rick JonkersKeeper2200000
22Paul ReversonKeeper2100000
1T. WieggersKeeper23110010
3R. BesselinkVerdediger22100030
14G. BolkVerdediger2180030
32T. GrotenhuisMiddenvelder2120000
4Joran HardemanVerdediger2470010
34N. HartgersMiddenvelder2220000
15Thomas KokVerdediger2870031
25M. PabaiVerdediger2600000
5Levi SchoppemaVerdediger—20000
21K. SymonsMiddenvelder2190010
2J. WieckhoffVerdediger2690020
27N. AhmetiMiddenvelder—80110
36T. BraemMiddenvelder2010000
23Mark DiemersMiddenvelder3340200
18D. EijkenMiddenvelder2340000
37C. ErogluMiddenvelder—10000
6Clint LeemansMiddenvelder3120000
30B. MamboMiddenvelder—10000
24Jason MeerstadtMiddenvelder2560000
38Milan SmitsMiddenvelder2120000
35K. TangMiddenvelder——————
28J. TriepMiddenvelder2130000
8D. WarmerdamMiddenvelder24113030
10Fedde De JongMiddenvelder2392320
20G. FinocchiaroMiddenvelder2071100
9J. KaniaAanvaller25115020
17N. KanindaAanvaller2240000
40K. KwintAanvaller2081000
16N. MartensVerdediger2270320
11T. MeroAanvaller1980200
7B. van ZijlMiddenvelder22112000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.