Keuken Kampioen Divisie 2026-2027

Jong FC Utrecht - Heracles opstellingen

| 24 aug 2026-20:00
Jong FC Utrecht
v w v v v
1 : 6
Eindstand
Heracles
v w w w w
B. Menzo
51'
T. van Gilst
3'
S. Scheperman
7'
J. N'djoli
37'
T. van Gilst
39'
M. Borac
45'
J. N'djoli
59'
3'
Doelpunt (uit strafschop)
7'
37'
Doelpunt
39'
Doelpunt
45'
Doelpunt
Doelpunt
51'
59'
Doelpunt
J. N'djoli (Assistent: T. Bruns)
76'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
Jong FC Utrecht
V W V V V
Keuken Kampioen Divisie
17 aug 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
1 3
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
9 aug 2026
- 16:45
MVV
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
28 apr 2023
- 20:00
FC Eindhoven
2 0
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
24 apr 2023
- 20:00
Jong FC Utrecht
1 0
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
17 apr 2023
- 20:00
Jong AZ
4 0
Jong FC Utrecht
Heracles
V W W W W
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Heracles
3 2
Den Bosch
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 4
Heracles
Eredivisie
6 apr 2024
- 16:30
Sparta Rotterdam
1 2
Heracles
Eredivisie
3 apr 2024
- 18:45
Heracles
5 0
AZ
Eredivisie
31 mrt 2024
- 14:30
FC Twente
1 0
Heracles
Opstelling
Jong FC Utrecht
1
Keeper
7
Aanvaller
51'
3
Verdediger
14
Verdediger
90'
5
Verdediger
2
Verdediger
8
Verdediger
9
Aanvaller
72'
6
Middenvelder
46'
11
Middenvelder
71'
10
Aanvaller
84'
Wissels
32
Keeper
31
Keeper
16
Verdediger
90'
13
Middenvelder
12
Middenvelder
46'
19
Middenvelder
84'
17
Aanvaller
71'
21
Aanvaller
72'
Trainer
Heracles
15
Verdediger
4
Verdediger
69'
3
Verdediger
45'52'
25
Verdediger
69'
32
Middenvelder
7'
5
Middenvelder
7
Middenvelder
46'
17
Middenvelder
3'39'82'
18
Middenvelder
27
Aanvaller
37'59'76'
Wissels
33
Keeper
16
Keeper
69'
2
Verdediger
10
Middenvelder
46'
6
Middenvelder
69'
73
Middenvelder
26
Middenvelder
14
Verdediger
52'
30
Aanvaller
80
Aanvaller
19
Aanvaller
82'

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 23:56 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Jong FC Utrecht

Jong FC Utrecht 4-2-3-1

1Mees Eppink
5V. Plantinga
14P. Kloosterboer
3J. Schuldes
7B. Menzo
8D. Laaouina
2M. Ghaddari
11L. Rietveld
6J. Sneijder
9E. C. Owen
10T. den Boggende
Wisselspelers
32M. Tsankov
31Justin Eversen
16T. Wellerdieck
13A. Aslani
12M. Havelka
19J. Hunte
17N. Gyamfi-Amoah
21J. Eujen

Basiself Heracles

Heracles 4-2-3-1

1Fabian de Keijzer
25Manny
3M. Borac
4D. Mirani
15D. Vicente
5D. van der Kust
32S. Scheperman
18M. Hauswirth
17T. van Gilst
7Chafik Abbas
27J. N'djoli
Wisselspelers
33L. Zeevalkink
16T. Jansink
23Mike Jarno Maria te Wierik
2M. Benita
10T. Bruns
6D. Tomic
73W. Ould-Chikh
26D. van Kaam
14M. Wrusch
30D. van Oorschot
80F. Fofana
19L. Kulenovic

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 5

StatistiekJong FC UtrechtHeracles
Schoten1519
Schoten op doel59
Balbezit44%56%
Hoekschoppen27

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Jong FC Utrecht logoJong FC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
17 aug 2026Jong FC Utrecht – Vitesse1 – 3
9 aug 2026MVV – Jong FC Utrecht2 – 1

Heracles logoHeracles

DatumWedstrijdUitslag
14 aug 2026Heracles – Den Bosch3 – 2
7 aug 2026VVV Venlo – Heracles3 – 4

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 feb 2023Heracles6 – 1Jong FC Utrecht
15 aug 2022Jong FC Utrecht0 – 3Heracles

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Jong FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Mees EppinkKeeper2070000
31Justin EversenKeeper2000000
33K. GadellaaKeeper2340000
32L. OladipoKeeper——————
32M. TsankovKeeper—00000
2N. BeulensVerdediger—20000
10M. GhaddariVerdediger21113220
14P. KloosterboerVerdediger2170000
6W. KooyVerdediger2182100
8D. LaaouinaVerdediger—110200
5V. PlantingaVerdediger—110140
53F. PohlVerdediger—50000
14T. ReindersVerdediger——————
2Y. SbaiVerdediger2280100
3J. SchuldesVerdediger—111020
16T. WellerdieckVerdediger—10000
6O. AgougilMiddenvelder2120100
13A. AslaniMiddenvelder—00000
20N. DundasMiddenvelder2272021
12K. GoesMiddenvelder—40010
16M. HavelkaMiddenvelder—30000
19J. HunteMiddenvelder—41000
21L. RietveldMiddenvelder—80000
15J. SneijderMiddenvelder—40000
18Jaygo van OmmerenMiddenvelder1840000
47E. C. OwenAanvaller—95010
21J. EujenAanvaller—20000
22N. Gyamfi-AmoahAanvaller—60010
17B. MenzoAanvaller19113200
11E. OmorowaAanvaller2270000
9T. den BoggendeAanvaller20100200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Heracles
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16T. JansinkKeeper2300000
33L. ZeevalkinkKeeper2100000
1Fabian De KeijzerKeeper26110010
2M. BenitaVerdediger2250110
3M. BoracVerdediger2041000
35S. BultmanVerdediger2120010
18M. HauswirthMiddenvelder—110210
25MannyVerdediger—103020
4D. MiraniVerdediger30112000
15D. VicenteVerdediger2791101
23Mike te WierikVerdediger3490010
5D. van der KustMiddenvelder25111310
20R. BozinovskiMiddenvelder——————
10Thomas BrunsMiddenvelder34100310
11J. Reine-AdélaïdeMiddenvelder2850010
32S. SchepermanMiddenvelder24113210
6D. TomicMiddenvelder2880000
14M. WruschVerdediger26102010
17T. van GilstMiddenvelder23117200
26Daniel Van KaamMiddenvelder2610000
7Chafik AbbasMiddenvelder28112610
39S. BlokhuisAanvaller——————
21Y. Borges SanchesAanvaller22—————
8Mario EngelsMiddenvelder3360100
80F. FofanaAanvaller2310000
22T. HamamiogluAanvaller—00000
27J. N'djoliAanvaller261113220
9V. PopplerAanvaller2510000
28G. SamboAanvaller——————
30Diego van OorschotAanvaller2110000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.