Eredivisie 2026/27Abe Lenstra Stadion

sc Heerenveen - PSV opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 34
| Abe Lenstra Stadion | 23 mei 2027-14:30
sc Heerenveen
v g w v w
- : -
PSV
v w v v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 23:02 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling sc Heerenveen

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen Excelsior

sc Heerenveen 4-2-3-1

1B. Klaverboer
19Vassilis Zagaritis
3M. Willemsen
4S. Kersten
45O. Braude
8N. Courtens
16M. Linday
7M. Rivera
14L. Smans
20J. Trenskow
9Dylan Vente
Wisselspelers
23D. Bladi
49A. Bouziane
21M. Farji
2M. Hilgers
28H. Petrov
29L. Machine
10R. Meerveld
15M. Egbring
44Andries Noppert
11L. Oyen
30T. Schreuder
17R. Uldriķis

Eerdere opstelling PSV

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen FC Porto

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
18Filip Kostić
3Y. Gasiorowski
2L. Geertruida
8S. Dest
17Mauro Júnior
24K. Sano
5Ivan Perišić
21S. Mijnans
19E. Bajraktarevic
20G. Til
Wisselspelers
51T. Smolenaars
35A. Santos
1N. Olij
4A. Obispo
27Dennis Man
6R. Flamingo
31N. Fernandez
42S. Cornecion
23M. Bro Hansen
37A. Bouhamdi

Odds voor sc Heerenveen - PSV

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
sc Heerenveen
PSV

Recente uitslagen

sc Heerenveen logosc Heerenveen

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026sc Heerenveen – Excelsior4 – 0
9 okt 2026PSV – sc Heerenveen2 – 0
19 sep 2026Sparta Rotterdam – sc Heerenveen0 – 4
13 sep 2026sc Heerenveen – Telstar0 – 0
6 sep 2026sc Heerenveen – AZ2 – 3

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026FC Porto – PSV0 – 1
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
9 okt 2026PSV – sc Heerenveen2 – 0
20 sep 2026FC Twente – PSV3 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
21 feb 2026PSV3 – 1sc Heerenveen
4 feb 2026PSV4 – 1sc Heerenveen
6 dec 2025sc Heerenveen0 – 2PSV
8 mrt 2025PSV2 – 1sc Heerenveen
14 dec 2024sc Heerenveen1 – 0PSV

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers sc Heerenveen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
22Bernt KlaverboerKeeper2190000
44Andries NoppertKeeper3200000
30T. SchreuderKeeper—00000
23D. BladiVerdediger2210000
34R. BouwVerdediger——————
45O. BraudeVerdediger2282000
15M. EgbringVerdediger2020000
2Mees HilgersVerdediger2500000
4Sam KerstenVerdediger2890110
28H. PetrovVerdediger2460000
3M. WillemsenVerdediger2390000
19Vassilis ZagaritisVerdediger2590010
49A. BouzianeMiddenvelder1910000
36N. CourtensMiddenvelder1972010
16M. LindayMiddenvelder2360020
10R. MeerveldMiddenvelder2391100
6D. ProperMiddenvelder2450110
41J. ScholtenMiddenvelder—00000
14L. SmansMiddenvelder2370300
40C. BonevaciaAanvaller——————
21M. FarjiAanvaller2241010
29L. MachineAanvaller2140000
11L. OyenAanvaller2382110
7M. RiveraAanvaller2482100
47K. SchakenAanvaller—00000
20J. TrenskowAanvaller2594210
17R. UldriķisAanvaller2840000
9D. VenteAanvaller2791200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26120000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger25113220
6R. FlamingoVerdediger23111000
3Y. GasiorowskiVerdediger2150000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2681120
17Mauro JúniorVerdediger27111210
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27120150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—20000
31N. FernandezMiddenvelder2171010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3370010
21Sven MijnansMiddenvelder26115211
24K. SanoMiddenvelder23111010
35A. SantosMiddenvelder2140000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28126100
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2161200
37A. BouhamdiAanvaller—70200
23M. Bro HansenAanvaller1720000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2850010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37112120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22102240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je sc Heerenveen - PSV live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.