Bundesliga 2026-2027

Union Berlin - Hamburger SV opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 12
| 5 dec 2026-15:30
Union Berlin
v v w g g
- : -
Hamburger SV
v w w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 20:44 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Union Berlin

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen FC Augsburg

Union Berlin 4-2-3-1

1Frederik Rønnow
15T. Rothe
2Felix Uduokhai
4Zeno Van Den Bosch
19Janik Haberer
8Rani Khedira
13A. Schäfer
9L. Burcu
20M. Aebischer
11Woo-Yeong Jeong
21T. Skarke
Wisselspelers
28Christopher Trimmel
31M. Raab
14L. Querfeld
27M. Ljubicic
29E. Latte Lath
17D. Köhn
6A. Kemlein
32M. Gray
7O. Burke

Eerdere opstelling Hamburger SV

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen SC Paderborn 07

Hamburger SV 3-5-2

1D. Heuer Fernandes
17Warmed Omari
33Sebastiaan Bornauw
43S. Nandja
3D. Møller Wolfe
28M. Muheim
4B. Nadir
5M. Adeline
7Zakaria El Ouahdi
20Fábio Vieira
15Yussuf Poulsen
Wisselspelers
38A. Rossing-Lelesiit
19O. Stange
12S. Tangvik
9T. Moffi
6A. Lokonga
37L. Lemke
11A. Gronbaek
48J. Bissi Mouelle
22K. Amoako

Odds voor Union Berlin - Hamburger SV

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Union Berlin
Hamburger SV

Recente uitslagen

Union Berlin logoUnion Berlin

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Union Berlin – Borussia Dortmund0 – 0
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
26 sep 2026HNK Rijeka – Union Berlin0 – 1
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
11 sep 2026Union Berlin – FC Schalke 041 – 3

Hamburger SV logoHamburger SV

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Hamburger SV – VfB Stuttgart1 – 0
10 okt 20261899 Hoffenheim – Hamburger SV2 – 3
4 okt 2026Hamburger SV – FC Copenhagen2 – 0
19 sep 2026Hamburger SV – 1. FC Köln2 – 1
13 sep 2026RB Leipzig – Hamburger SV5 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union Berlin
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
F. GagzowKeeper——————
25C. KlausKeeper3200000
31M. RaabKeeper2710000
1Frederik RønnowKeeper3460000
S. BarryVerdediger——————
5Marvin FriedrichVerdediger——————
18J. JuranovićVerdediger3130200
17Derrick KöhnVerdediger2720000
3Andrik MarkgrafVerdediger——————
34S. N'SokiVerdediger——————
14L. QuerfeldVerdediger2241110
15T. RotheVerdediger2170110
28Christopher TrimmelVerdediger3940000
2Felix UduokhaiVerdediger2960031
20M. AebischerMiddenvelder2970010
6M. EtobeMiddenvelder——————
19Janik HabererMiddenvelder3271030
30K. ImeriMiddenvelder2620000
11Woo-Yeong JeongMiddenvelder2770000
19T. KannegieserMiddenvelder——————
6A. KemleinMiddenvelder2270010
8Rani KhediraMiddenvelder3270010
87D. KreilachMiddenvelder——————
13A. SchäferMiddenvelder2770000
4Zeno Van Den BoschMiddenvelder2360020
L. VulinMiddenvelder——————
M. WitschelMiddenvelder——————
9L. BurcuAanvaller2261010
7O. BurkeAanvaller—20000
O. EngelAanvaller——————
38Julien FriedrichAanvaller——————
32M. GrayAanvaller—20010
49L. GutherAanvaller1610000
23A. IlićAanvaller——————
29E. Latte LathAanvaller2751000
27M. LjubicicAanvaller2430010
L. PepinskiAanvaller——————
21T. SkarkeAanvaller3072020
24Robert SkovAanvaller3010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Hamburger SV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1D. Heuer FernandesKeeper3370000
12S. TangvikKeeper2300000
3J. AgyekumVerdediger——————
33Sebastiaan BornauwVerdediger2750000
7Zakaria El OuahdiVerdediger2450110
37L. LemkeVerdediger—50000
28M. MuheimVerdediger—32100
43S. NandjaVerdediger1930020
17Warmed OmariVerdediger2650010
23Jordan TorunarighaVerdediger2940000
44M. VuškovićVerdediger——————
3D. Møller WolfeVerdediger2460000
5M. AdelineMiddenvelder2260000
22K. AmoakoMiddenvelder2120000
24N. CapaldoMiddenvelder2861020
11A. GronbaekMiddenvelder2560210
6A. LokongaMiddenvelder2750020
4B. NadirMiddenvelder2240000
22Immanuel PheraiMiddenvelder2500000
21N. RembergMiddenvelder2650000
20Fábio VieiraMiddenvelder2660000
27P. DakaAanvaller2840000
18B. JattaAanvaller2830000
9T. MoffiAanvaller2771000
46Kelvin OjoAanvaller——————
15Yussuf PoulsenAanvaller3262000
19O. StangeAanvaller1960010
9A. VasiljevicAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Union Berlin - Hamburger SV live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.