Bundesliga 2026-2027

Hamburger SV - FSV Mainz 05 opstellingen

| 6 sep 2026-15:30
Hamburger SV
v
0 : 5
Eindstand
FSV Mainz 05
v v v g g
Sheraldo Becker
19'
Phillipp Mwene
41'
P. Tietz
48'
P. Tietz
83'
R. Konigsdorffer
90'
19'
Doelpunt
41'
Doelpunt
48'
Doelpunt
83'
Doelpunt
90'
Doelpunt
-5'
31'
Gele kaart
36'
85'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Hamburger SV
V
Bundesliga
29 aug 2026
- 18:30
Borussia Dortmund
2 0
Hamburger SV
FSV Mainz 05
V V V G G
Bundesliga
29 aug 2026
- 15:30
FSV Mainz 05
0 0
SC Paderborn 07
Bundesliga
27 mei 2023
- 15:30
Borussia Dortmund
2 2
FSV Mainz 05
Bundesliga
21 mei 2023
- 15:30
FSV Mainz 05
1 4
VfB Stuttgart
Bundesliga
13 mei 2023
- 15:30
Eintracht Frankfurt
3 0
FSV Mainz 05
Bundesliga
5 mei 2023
- 20:30
FSV Mainz 05
2 3
FC Schalke 04
Opstelling
Hamburger SV
24
Middenvelder
33
Verdediger
23
Verdediger
46'
7
Verdediger
36'
4
Middenvelder
46'
21
Middenvelder
3
Verdediger
84'
5
Middenvelder
46'
11
Middenvelder
9
Aanvaller
64'
Wissels
12
Keeper
37
Verdediger
84'
43
Verdediger
46'
20
Middenvelder
46'
22
Middenvelder
27
Aanvaller
46'
18
Aanvaller
19
Aanvaller
64'
15
Aanvaller
Trainer
FSV Mainz 05
4
Verdediger
88'
3
Verdediger
48
Verdediger
19
Verdediger
31'81'
10
Middenvelder
6
Middenvelder
88'
7
Middenvelder
88'
2
Verdediger
41'85'
23
Aanvaller
5'19'68'
9
Aanvaller
48'83'
Wissels
40
Keeper
15
Verdediger
88'
16
Verdediger
21
Verdediger
81'
24
Middenvelder
20
Middenvelder
88'
17
Aanvaller
11
Aanvaller
68'90'
88'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 18 oktober 2026 om 04:32 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Hamburger SV

Hamburger SV 3-4-2-1

1D. Heuer Fernandes
23Jordan Torunarigha
33Sebastiaan Bornauw
24N. Capaldo
3D. Møller Wolfe
21N. Remberg
4B. Nadir
7Zakaria El Ouahdi
11A. Gronbaek
5M. Adeline
9T. Moffi
Wisselspelers
12S. Tangvik
37L. Lemke
43S. Nandja
20Fábio Vieira
22K. Amoako
27P. Daka
18B. Jatta
19O. Stange
15Yussuf Poulsen

Basiself FSV Mainz 05

FSV Mainz 05 3-5-2

1Alexander Schwolow
48K. Potulski
3F. Gruber
4Stefan Posch
2Phillipp Mwene
7Lee Jae-Sung
6K. Sano
10Nadiem Amiri
19A. Caci
9P. Tietz
23Sheraldo Becker
Wisselspelers
40M. Kinzig
15L. Maloney
16S. Bell
21Danny da Costa
24S. Kawasaki
20O. Ruoppi
17B. Hollerbach
11R. Konigsdorffer
47R. Nakuzola

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 2

StatistiekHamburger SVFSV Mainz 05
Schoten817
Schoten op doel18
Balbezit55%45%
Hoekschoppen45

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Hamburger SV logoHamburger SV

DatumWedstrijdUitslag
29 aug 2026Borussia Dortmund – Hamburger SV2 – 0

FSV Mainz 05 logoFSV Mainz 05

DatumWedstrijdUitslag
29 aug 2026FSV Mainz 05 – SC Paderborn 070 – 0
23 aug 2026Krieschow – FSV Mainz 050 – 9
15 aug 2026FSV Mainz 05 – Bournemouth2 – 1
8 aug 2026FSV Mainz 05 – Paris FC4 – 0
1 aug 2026Udinese – FSV Mainz 053 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Hamburger SV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1D. Heuer FernandesKeeper3360000
12S. TangvikKeeper2300000
3J. AgyekumVerdediger——————
33Sebastiaan BornauwVerdediger2740000
7Zakaria El OuahdiVerdediger2440110
37L. LemkeVerdediger—50000
28M. MuheimVerdediger—22100
43S. NandjaVerdediger1920010
17Warmed OmariVerdediger2640010
23Jordan TorunarighaVerdediger2940000
44M. VuškovićVerdediger——————
3D. Møller WolfeVerdediger2450000
5M. AdelineMiddenvelder2250000
22K. AmoakoMiddenvelder2120000
24N. CapaldoMiddenvelder2861020
11A. GronbaekMiddenvelder2550210
6A. LokongaMiddenvelder2640010
4B. NadirMiddenvelder2230000
22Immanuel PheraiMiddenvelder2500000
21N. RembergMiddenvelder2650000
20Fábio VieiraMiddenvelder2650000
27P. DakaAanvaller2840000
18B. JattaAanvaller2830000
9T. MoffiAanvaller2761000
46Kelvin OjoAanvaller——————
15Yussuf PoulsenAanvaller3252000
19O. StangeAanvaller1950010
9A. VasiljevicAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FSV Mainz 05
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Louis BabatzKeeper——————
42Luke GauerKeeper——————
40M. KinzigKeeper2200000
1Alexander SchwolowKeeper3440010
27Robin ZentnerKeeper3120000
16S. BellVerdediger3500000
19A. CaciVerdediger2962210
3F. GruberVerdediger2450000
15L. MaloneyVerdediger2740000
2Phillipp MweneVerdediger3261130
4Stefan PoschVerdediger2950010
48K. PotulskiVerdediger1860010
30S. WidmerVerdediger3320000
21Danny da CostaVerdediger3361000
10Nadiem AmiriMiddenvelder2960110
34D. ImafidonMiddenvelder——————
24S. KawasakiMiddenvelder2500000
31Dominik KohrMiddenvelder3210000
7Lee Jae-SungMiddenvelder3460110
5Eric MartelMiddenvelder2431000
8Paul NebelMiddenvelder—10000
20O. RuoppiMiddenvelder2030100
6K. SanoMiddenvelder2560210
2P. SchulzMiddenvelder——————
17T. YamazakiMiddenvelder——————
23Sheraldo BeckerAanvaller3162320
A. HaidaraAanvaller——————
17B. HollerbachAanvaller2521000
11R. KonigsdorfferAanvaller2561010
36F. Moreno FellAanvaller——————
9P. TietzAanvaller2965010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.