Jupiler Pro League 2026-2027Cegeka Arena

Genk - Club Brugge KV opstellingen

Jupiler Pro League 2026-2027 | Regular Season - 29
| Cegeka Arena | 17 apr 2027-17:00
Genk
w g g v w
- : -
Club Brugge KV
w w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 05:35 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Genk

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Kortrijk

Genk 4-3-3

28L. Brughmans
18J. Kayembe
44Josue Ndenge Kongolo
6M. Smets
20K. Amaro
8Bryan Heynen
38D. Heymans
4B. Tahirović
32N. Adedeji-Sternberg
17R. Durosinmi
10J. Ito
Wisselspelers
1Tobe Leysen
5C. Ravych
25M. Roganovic
56A. De Wannemacker
21I. Bangoura
11J. Erenbjerg
23A. Bibout
30A. Yokoyama
33J. Afriyie

Eerdere opstelling Club Brugge KV

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Lens

Club Brugge KV 4-2-3-1

1Yann Sommer
65Joaquin Seys
44B. Mechele
58Jorne Spileers
64Kyriani Sabbe
20H. Vanaken
8F. Potts
11J. Virgili
80F. Lemaréchal
9Carlos Forbs
7N. Tresoldi
Wisselspelers
67M. Diakhon
32M. Dams
29Nordin Jackers
85T. N. Koren
3Lee Han-Beom
39M. Robberechts
41Hugo Siquet
16C. Tsawa
81A. Vanden Driessche
77A. Vasovic
17R. Vermant
10H. Vetlesen

Odds voor Genk - Club Brugge KV

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Genk
Club Brugge KV

Recente uitslagen

Genk logoGenk

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Genk – Kortrijk3 – 0
20 sep 2026Club Brugge KV – Genk3 – 0
13 sep 2026Genk – Gent1 – 1
6 sep 2026Anderlecht – Genk0 – 0
28 aug 2026Genk – Waasland-beveren4 – 0

Club Brugge KV logoClub Brugge KV

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Club Brugge KV – Lens3 – 0
13 okt 2026Inter – Club Brugge KV3 – 4
10 okt 2026RAAL La Louvière – Club Brugge KV1 – 4
20 sep 2026Club Brugge KV – Genk3 – 0
13 sep 2026Club Brugge KV – Antwerp3 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 sep 2026Club Brugge KV3 – 0Genk
8 jan 2023Genk3 – 1Club Brugge KV
24 jul 2022Club Brugge KV3 – 2Genk
24 jan 2021Club Brugge KV3 – 2Genk
30 aug 2020Genk1 – 2Club Brugge KV

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Club Brugge KV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
71A. De CorteKeeper——————
29Nordin JackersKeeper2900000
1Yann SommerKeeper37110000
81A. Vanden DriesscheKeeper1900000
54S. CoulibalyVerdediger—00000
32M. DamsVerdediger2200000
3Lee Han-BeomVerdediger2491020
44B. MecheleVerdediger33112010
4J. OrdoñezVerdediger——————
64Kyriani SabbeVerdediger21100000
65Joaquin SeysVerdediger21111310
41Hugo SiquetVerdediger2480000
58Jorne SpileersVerdediger2160020
93W. VerlindenVerdediger1900000
62L. AudoorMiddenvelder2300000
85T. N. KorenMiddenvelder—40000
80F. LemaréchalMiddenvelder23111120
27W. MikeMiddenvelder1800000
86G. Okon-EngstlerMiddenvelder——————
8F. PottsMiddenvelder23110040
16C. TsawaMiddenvelder1950000
20H. VanakenMiddenvelder34102210
10H. VetlesenMiddenvelder26115120
67M. DiakhonAanvaller21101200
9Carlos ForbsAanvaller22103511
7N. TresoldiAanvaller22118000
77A. VasovicAanvaller1910000
17R. VermantAanvaller22111120
11J. VirgiliAanvaller20102120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.