Süper Lig 2026/27

Galatasaray - Çorum FK opstellingen

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 1
| 14 aug 2026-20:30
Galatasaray
w w w w w
2 : 2
Eindstand
Çorum FK
Victor Osimhen
53'
Victor Osimhen
90'
A. Kyziridis
59'
J. Ramírez
61'
Doelpunt
53'
59'
Doelpunt
A. Kyziridis (Assistent: Fredy)
61'
Doelpunt
Doelpunt
90'
Gele kaart
32'
70'
Rode kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
8'
Galatasaray
W W W W W
Süper Lig
4 jun 2023
- 18:00
Galatasaray
3 0
Fenerbahçe
Süper Lig
30 mei 2023
- 19:00
Ankaragucu
1 4
Galatasaray
Süper Lig
20 mei 2023
- 18:00
Galatasaray
2 0
Sivasspor
Süper Lig
16 mei 2023
- 19:00
İstanbulspor
0 2
Galatasaray
Süper Lig
8 mei 2023
- 19:00
Galatasaray
1 0
Istanbul Basaksehir
Çorum FK
Opstelling
Galatasaray
1
Keeper
7
Verdediger
6
Verdediger
71'
42
Verdediger
84'
4
Verdediger
71'
34
Middenvelder
84'
8
Middenvelder
10
Aanvaller
90'
11
Aanvaller
32'
53
Aanvaller
45
Aanvaller
53'90'
Wissels
24
Keeper
90
Verdediger
17
Verdediger
71'
23
Verdediger
90'
88
Verdediger
84'
91
Verdediger
20
Middenvelder
84'
99
Middenvelder
71'
18
Middenvelder
74
Middenvelder
Trainer
Çorum FK
1
Keeper
11
Verdediger
5
Verdediger
6
Verdediger
76'
24
Verdediger
3
Middenvelder
8
Middenvelder
54'
16
Middenvelder
76'
89
Aanvaller
59'70'
19
Aanvaller
61'
Wissels
18
Keeper
4
Verdediger
15
Verdediger
76'
30
Middenvelder
76'
10
Middenvelder
54'
9
Aanvaller
68'
22
Verdediger
17
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 06:54 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Galatasaray

Galatasaray 4-2-3-1

1Uğurcan Çakır
4Ismail Jakobs
42Abdulkerim Bardakçı
6D. Sánchez
7Roland Sallai
8Gabriel Sara
34Lucas Torreira
53B. Yılmaz
11Y. Akgün
10Leroy Sané
45Victor Osimhen
Wisselspelers
24J. Yılmaz
90Wilfried Stephane Singo
17Evren Eren Elmaci
23Kaan Ayhan
88K. Karataş
91Arda Unyay
20İ. Gündoğan
99M. Lemina
18Lesley Ugochukwu
74R. Nhaga

Basiself Çorum FK

Çorum FK 4-1-4-1

1Marcos Felipe
24A. Borza
6H. Smolčić
5Alexandre Penetra
11G. Sazdağı
3Berat Ayberk Özdemir
89A. Kyziridis
16Fredy
8M. Karlsbakk
7Serdar Gürler
19J. Ramírez
Wisselspelers
18E. Erentürk
4Serdar Saatci
15A. Sengul
30Ahmed İldiz
10M. Diomande
9Mame Thiam
22H. Bulut
99H. Abdulkareem
17E. Gurluk
42K. Fakili

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekGalatasarayÇorum FK
Schoten388
Schoten op doel133
Balbezit64%36%
Hoekschoppen81

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Galatasaray
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
70E. BuyukKeeper—00000
1Uğurcan ÇakırKeeper30100000
19Günay GüvençKeeper—00000
A. YilmazKeeper——————
24J. YılmazKeeper2210000
23Kaan AyhanVerdediger3110000
42Abdulkerim BardakçıVerdediger3292010
3E. BitshiabuVerdediger2100000
17Evren Eren ElmaciVerdediger26110020
4Ismail JakobsVerdediger27110120
5Y. KahramanVerdediger——————
88K. KarataşVerdediger2330000
7Roland SallaiVerdediger29101130
6D. SánchezVerdediger30111020
90Wilfried Stephane SingoVerdediger2520000
91Arda UnyayVerdediger1900000
5E. AydinMiddenvelder——————
83A. BatrakovMiddenvelder2192200
8Gabriel SaraMiddenvelder27112200
20İ. GündoğanMiddenvelder3540000
10E. C. KarasuMiddenvelder——————
11F. KoçakMiddenvelder——————
99M. LeminaMiddenvelder3381000
74R. NhagaMiddenvelder1940000
34Lucas TorreiraMiddenvelder30101301
18Lesley UgochukwuMiddenvelder2260001
8N. Ogulcan YancelMiddenvelder——————
11Y. AkgünAanvaller26112010
21D. GulAanvaller2270020
7C. GunerAanvaller——————
27Rafael LeãoAanvaller2770130
73B. LusAanvaller1900000
45Victor OsimhenAanvaller2787310
10Leroy SanéAanvaller30110010
53B. YılmazAanvaller26111110
9A. YuzgecAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Çorum FK
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
18E. ErentürkKeeper3100000
1Marcos FelipeKeeper3080000
54A. ŞimşirKeeper——————
5Alexandre PenetraVerdediger2560000
24A. BorzaVerdediger2081120
22H. BulutVerdediger2700000
4Serdar SaatciVerdediger2330010
11G. SazdağıVerdediger3280230
15A. SengulVerdediger2740000
88Cemali SertelVerdediger2600000
6H. SmolčićVerdediger2680000
2Ç. SöyüncüVerdediger3030010
8A. AkkaynakMiddenvelder——————
45F. CetinkayaMiddenvelder——————
10M. DiomandeMiddenvelder2481210
16FredyMiddenvelder3660200
21G. GürpüzMiddenvelder2320000
30Ahmed İldizMiddenvelder2930010
8M. KarlsbakkMiddenvelder2651000
26E. MahmicMiddenvelder2162100
3Berat Ayberk ÖzdemirMiddenvelder2870010
20Y. RamadaniMiddenvelder3070020
17E. GurlukAanvaller2330000
89A. KyziridisAanvaller2664411
14Youssoufa MoukokoAanvaller2151110
19J. RamírezAanvaller2884110
9Mame ThiamAanvaller3430000
7C. ÜnderAanvaller2964120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.