Opstellingen Galatasaray - Istanbul Basaksehir

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 21
| 14 feb 2027-13:00
Galatasaray
w v w v w
- : -
Istanbul Basaksehir
v g v v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Galatasaray
Istanbul Basaksehir

Galatasaray - Istanbul Basaksehir: wedstrijdinformatie

Galatasaray speelt thuis tegen Istanbul Basaksehir op 14 februari 2027 om 13:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Süper Lig 2026/27. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Galatasaray - Istanbul Basaksehir

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Kasimpasa

Galatasaray 4-2-3-1

1Uğurcan Çakır
4Ismail Jakobs
42Abdulkerim Bardakçı
6D. Sánchez
53B. Yılmaz
8Gabriel Sara
34Lucas Torreira
27Rafael Leão
83A. Batrakov
11Y. Akgün
21D. Gul
Wisselspelers
17Evren Eren Elmaci
99M. Lemina
10Leroy Sané
45Victor Osimhen
74R. Nhaga
24J. Yılmaz
3E. Bitshiabu
7Roland Sallai
23Kaan Ayhan
20İ. Gündoğan

Laatste bevestigde opstelling: 19 september 2026 tegen Genclerbirligi

Istanbul Basaksehir 4-4-2

16Muhammed Şengezer
38S. Kharebashvili
27O. Ba
23Emin Bayram
33Michał Karbownik
77I. Brnic
20Umut Güneş
8O. Kemen
70Andreas Skov Olsen
14Eldor Shomurodov
9Davie Selke
Wisselspelers
98Deniz Dilmen
21C. Operi
15H. Gureler
6Onur Bulut
19Berkay Özcan
18J. Kaluzinski
4O. Ergün
7Yusuf Sarı
11A. Fayzullaev
91B. Yıldırım

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Galatasaray
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
70E. BuyukKeeper—00000
1Uğurcan ÇakırKeeper3070000
19Günay GüvençKeeper——————
A. YilmazKeeper——————
24J. YılmazKeeper2210000
23Kaan AyhanVerdediger3110000
42Abdulkerim BardakçıVerdediger3272010
3E. BitshiabuVerdediger2100000
17Evren Eren ElmaciVerdediger2680020
4Ismail JakobsVerdediger2780110
5Y. KahramanVerdediger——————
88K. KarataşVerdediger2330000
7Roland SallaiVerdediger2971020
6D. SánchezVerdediger3081020
90Wilfried Stephane SingoVerdediger2520000
91Arda UnyayVerdediger1900000
5E. AydinMiddenvelder——————
83A. BatrakovMiddenvelder2160200
8Gabriel SaraMiddenvelder2782200
20İ. GündoğanMiddenvelder3520000
10E. C. KarasuMiddenvelder——————
11F. KoçakMiddenvelder——————
99M. LeminaMiddenvelder3351000
74R. NhagaMiddenvelder1930000
34Lucas TorreiraMiddenvelder3081301
18Lesley UgochukwuMiddenvelder2250001
8N. Ogulcan YancelMiddenvelder——————
11Y. AkgünAanvaller2681010
21D. GulAanvaller2250020
7C. GunerAanvaller——————
27Rafael LeãoAanvaller2750020
73B. LusAanvaller1900000
45Victor OsimhenAanvaller2756300
10Leroy SanéAanvaller3080010
53B. YılmazAanvaller2681010
9A. YuzgecAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Istanbul Basaksehir
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Volkan BabacanKeeper3800000
98Deniz DilmenKeeper2120000
Ege OzturkKeeper——————
16Muhammed ŞengezerKeeper2960000
27O. BaVerdediger3040020
23Emin BayramVerdediger2381000
6Onur BulutVerdediger3210010
15H. GurelerVerdediger2020010
33Michał KarbownikVerdediger2550000
38S. KharebashviliVerdediger1820010
21C. OperiVerdediger2961020
3J. OpokuVerdediger2760010
42Ömer Ali ŞahinerVerdediger3470010
4O. ErgünMiddenvelder3340010
20Umut GüneşMiddenvelder2660020
18J. KaluzinskiMiddenvelder2350000
8O. KemenMiddenvelder3070030
19Berkay ÖzcanMiddenvelder2830000
17U. BozokAanvaller3040101
77I. BrnicAanvaller2560200
11A. FayzullaevAanvaller2380110
7Yusuf SarıAanvaller2750100
9Davie SelkeAanvaller3161010
14Eldor ShomurodovAanvaller3186000
70Andreas Skov OlsenAanvaller2661200
7Edin VišćaAanvaller——————
91B. YıldırımAanvaller2460010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Galatasaray

DatumWedstrijdUitslag
2 oktPendikspor – Galatasaray3 – 3
19 sepTrabzonspor – Galatasaray4 – 0
13 sepGalatasaray – Kocaelispor1 – 0
9 sepSporting CP – Galatasaray3 – 1
4 sepBaşakşehir – Galatasaray2 – 3

Istanbul Basaksehir

DatumWedstrijdUitslag
19 sepBaşakşehir – Gençlerbirliği S.K.4 – 0
13 sepAmed – Başakşehir5 – 0
4 sepBaşakşehir – Galatasaray2 – 3
30 augBaşakşehir – Kasımpaşa1 – 1
23 augTrabzonspor – Başakşehir2 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
4 sep 2026Istanbul Basaksehir2 – 3Galatasaray
8 mei 2023Galatasaray1 – 0Istanbul Basaksehir
12 nov 2022Istanbul Basaksehir0 – 7Galatasaray
2 feb 2021Galatasaray3 – 0Istanbul Basaksehir
20 sep 2020Istanbul Basaksehir0 – 2Galatasaray

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Galatasaray - Istanbul Basaksehir live kijken?

Wedstrijden uit de Süper Lig zijn te volgen bij Ziggo Sport. Controleer het Süper Lig-aanbod van Ziggo Sport voor de uitzending van dit duel.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.