Serie A 2026/27

Fiorentina - Napoli opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 5
| 20 sep 2026-12:30
Fiorentina
w v v v w
1 : 1
Eindstand
Napoli
w v v v w
A. Jimenez
51'
B. Gilmour
23'
23'
Doelpunt
Doelpunt
51'
Gele kaart
42'
Gele kaart
62'
Gele kaart
83'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
Fiorentina
W V V V W
Serie A
11 sep 2026
- 20:45
Venezia
2 4
Fiorentina
Serie A
5 sep 2026
- 15:00
Fiorentina
1 2
Torino
Serie A
29 aug 2026
- 18:30
Fiorentina
0 3
Frosinone
Serie A
24 aug 2026
- 20:45
AS Roma
4 0
Fiorentina
Serie A
2 jun 2023
- 20:30
Sassuolo
1 3
Fiorentina
Napoli
W V V V W
Serie A
13 sep 2026
- 18:00
Napoli
1 0
Bologna
Champions League
9 sep 2026
- 21:00
Napoli
0 1
Arsenal
Serie A
5 sep 2026
- 18:00
Inter
3 2
Napoli
Serie A
30 aug 2026
- 18:30
Napoli
1 2
Como
Serie A
22 aug 2026
- 20:45
Genoa
0 2
Napoli
Opstelling
Fiorentina
43
Keeper
83'
20
Verdediger
51'
3
Verdediger
6
Verdediger
62'85'
33
Verdediger
46'
27
Middenvelder
44
Middenvelder
14
Middenvelder
66'
30
Aanvaller
42'
32
Aanvaller
66'
25
Aanvaller
80'
Wissels
19
Keeper
53
Keeper
5
Verdediger
85'
2
Verdediger
17
Verdediger
21
Verdediger
46'
4
Middenvelder
42
Middenvelder
23
Aanvaller
66'
28
Aanvaller
66'
29
Aanvaller
80'
72
Aanvaller
Trainer
Napoli
22
Verdediger
13
Verdediger
16
Verdediger
17
Verdediger
6
Middenvelder
23'
68
Middenvelder
90'
21
Aanvaller
73'
11
Middenvelder
70
Aanvaller
58'
19
Aanvaller
58'
Wissels
14
Keeper
12
Keeper
31
Verdediger
5
Verdediger
26
Middenvelder
99
Middenvelder
90'
2
Middenvelder
73'
7
Aanvaller
58'
20
Aanvaller
58'

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 00:49 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Fiorentina

Fiorentina 4-3-3

43David de Gea
33Viery
6L. Ranieri
3Radu Drăguşin
20A. Jimenez
14A. Atta
44N. Fagioli
27Cher Ndour
25A. Njie
32Mateo Pellegrino
30F. Mastantuono
Wisselspelers
19L. Lezzerini
53O. Christensen
5Marin Pongračić
2Dodô
17João Mário
21V. Valdepenas
4M. Brescianini
42C. Inao Oulai
23Beto
28Pedro Gonçalves
29Wilfried Gnonto
72B. Mazzeo

Basiself Napoli

Napoli 4-2-3-1

32Vanja Milinković-Savić
17M. Olivera
16Rafa Marín
13Amir Rrahmani
22Giovanni Di Lorenzo
68Stanislav Lobotka
6B. Gilmour
70N. Lang
11K. De Bruyne
21Matteo Politano
19R. Højlund
Wisselspelers
14Nikita Contini
12C. Pugliese
31S. Beukema
5B. Badiashile
26A. Vergara
99A. Zambo Anguissa
2Costantino Favasuli
7David Neres Campos
20L. Lucca

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 1

StatistiekFiorentinaNapoli
Schoten1713
Schoten op doel45
Balbezit42%58%
Hoekschoppen45

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Fiorentina logoFiorentina

DatumWedstrijdUitslag
11 sep 2026Venezia – Fiorentina2 – 4
5 sep 2026Fiorentina – Torino1 – 2
29 aug 2026Fiorentina – Frosinone0 – 3
24 aug 2026AS Roma – Fiorentina4 – 0

Napoli logoNapoli

DatumWedstrijdUitslag
13 sep 2026Napoli – Bologna1 – 0
9 sep 2026Napoli – Arsenal0 – 1
5 sep 2026Inter – Napoli3 – 2
30 aug 2026Napoli – Como1 – 2
22 aug 2026Genoa – Napoli0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
7 mei 2023Napoli1 – 0Fiorentina
28 aug 2022Fiorentina0 – 0Napoli
10 apr 2022Napoli2 – 3Fiorentina
3 okt 2021Fiorentina1 – 2Napoli
16 mei 2021Fiorentina0 – 2Napoli

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Fiorentina
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
53O. ChristensenKeeper2700000
19L. LezzeriniKeeper3100000
43David de GeaKeeper3570010
2DodôVerdediger2730000
3Radu DrăguşinVerdediger2470110
20A. JimenezVerdediger2161110
17João MárioVerdediger2630000
65F. ParisiVerdediger——————
5Marin PongračićVerdediger2941000
6L. RanieriVerdediger2740020
21V. ValdepenasVerdediger2060000
33VieryVerdediger2160010
14A. AttaMiddenvelder2350000
4P. BonannoMiddenvelder——————
4M. BrescianiniMiddenvelder2650000
44N. FagioliMiddenvelder2570110
42C. Inao OulaiMiddenvelder2040010
27Cher NdourMiddenvelder2270110
73P. AntonioMiddenvelder—00000
23BetoAanvaller2850100
89T. CampanielloAanvaller——————
70F. CrociAanvaller—00000
29Wilfried GnontoAanvaller2250000
30F. MastantuonoAanvaller1973020
72B. MazzeoAanvaller—00000
25A. NjieAanvaller2150010
32Mateo PellegrinoAanvaller2572010
28Pedro GonçalvesAanvaller2850000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Napoli
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
14Nikita ContiniKeeper3000000
1Alex MeretKeeper2970000
32Vanja Milinković-SavićKeeper2940000
12C. PuglieseKeeper—00000
5B. BadiashileVerdediger2540010
31S. BeukemaVerdediger2720000
4Alessandro BuongiornoVerdediger——————
22Giovanni Di LorenzoVerdediger33100130
35Luca MarianucciVerdediger—00000
16Rafa MarínVerdediger2490010
17M. OliveraVerdediger2870000
13Amir RrahmaniVerdediger32101110
37Leonardo SpinazzolaVerdediger3380100
99A. Zambo AnguissaMiddenvelder3050010
10F. BaridoMiddenvelder——————
11K. De BruyneMiddenvelder35103210
2Costantino FavasuliMiddenvelder2230100
6B. GilmourMiddenvelder2571010
68Stanislav LobotkaMiddenvelder31101000
8S. McTominayMiddenvelder2962000
26A. VergaraMiddenvelder2341110
27Alisson SantosAanvaller2450000
7David NeresAanvaller2960000
23GiovaneAanvaller2240110
19R. HøjlundAanvaller23102000
70Noa LangAanvaller2771010
20L. LuccaAanvaller2690010
21Matteo PolitanoAanvaller33102210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.