Eredivisie 2026/27

Excelsior - Telstar opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 14
| 28 nov 2026-16:30
Excelsior
g v g v v
- : -
Telstar
g v g v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 07:11 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Excelsior

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen sc Heerenveen

Excelsior 4-3-3

1S. van Gassel
15Simon Janssen
14J. Plug
4C. Widell
2E. da Silva Moreira
20L. Hartjes
3R. Meissen
8I. Yegoian
30Ágúst Orri Thorsteinsson
19David Garden
7A. Sliti
Wisselspelers
6D. van Vianen
22O. Turay
18V. Sulzbacher
21I. Silva Timas
10N. Naujoks
11Alireza Jahanbakhsh Jirandeh
28N. Groen
9Mario Dominguez
24G. Cairo
16Celton Biai

Eerdere opstelling Telstar

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Go Ahead Eagles

Telstar 4-2-3-1

1R. Koeman
43M. Peersman
4A. Soualhia
16S. Valk
18G. Caschili
23N. Shenkman
17N. Rossen
27P. Brouwer
10T. Owusu
42A. Martha
11N. Thorisson
Wisselspelers
2Jeff Hardeveld
6I. Ahmed
5P. Aning
8E. Demircan
14H. Kuster
7Rui Mendes
13F. Mulder
28R. Oudsten
20D. Reiziger
9J. Seedorf
21F. Turay

Odds voor Excelsior - Telstar

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Excelsior
Telstar

Recente uitslagen

Excelsior logoExcelsior

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026sc Heerenveen – Excelsior4 – 0
11 okt 2026Excelsior – FC Groningen1 – 5
19 sep 2026Ajax – Excelsior2 – 2
13 sep 2026Excelsior – FC Utrecht1 – 2
8 sep 2026NEC – Excelsior2 – 2

Telstar logoTelstar

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Telstar – Feyenoord3 – 4
11 okt 2026Telstar – ADO Den Haag2 – 2
20 sep 2026AZ – Telstar1 – 0
13 sep 2026sc Heerenveen – Telstar0 – 0
9 sep 2026FC Twente – Telstar1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
8 apr 2022Excelsior1 – 4Telstar
6 nov 2021Telstar2 – 5Excelsior
16 apr 2021Telstar1 – 1Excelsior
22 sep 2020Excelsior1 – 2Telstar

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Excelsior
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16Celton BiaiKeeper2600000
40T. HollaKeeper2000000
1S. van GasselKeeper3090100
24G. CairoVerdediger2020000
15Simon JanssenVerdediger2690310
3R. MeissenVerdediger2491010
4C. WidellVerdediger2391000
27M. van de WeteringVerdediger——————
23Y. FineyMiddenvelder2310000
J. Fortes RochaMiddenvelder——————
20L. HartjesMiddenvelder2391010
Q. KraaijvangerMiddenvelder——————
10N. NaujoksMiddenvelder2422000
14J. PlugMiddenvelder2190020
Fedde RaatsMiddenvelder——————
21I. Silva TimasMiddenvelder2470100
18V. SulzbacherMiddenvelder2141020
8Irakli YegoianMiddenvelder2293510
2E. da Silva MoreiraMiddenvelder2070000
6D. van VianenMiddenvelder2350000
12K. BosAanvaller2250000
9Mario DominguezAanvaller2250010
19D. GardenAanvaller—73000
28N. GroenAanvaller2251010
11A. JahanbakhshAanvaller3360000
Niels KuppenAanvaller——————
7A. SlitiAanvaller2093100
30Ágúst Orri ThorsteinssonAanvaller2170120
22O. TurayAanvaller1730000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Telstar
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1R. KoemanKeeper31102020
13F. MulderKeeper1800000
20D. ReizigerKeeper2500000
3G. AldersVerdediger2180020
5P. AningVerdediger2260000
24Abdelraffie BenzzineVerdediger——————
15Amin BouchouariVerdediger——————
18G. CaschiliVerdediger2340000
17M. OlfersVerdediger——————
43M. PeersmanVerdediger35100010
4A. SoualhiaVerdediger25101130
16S. ValkVerdediger2481110
6I. AhmedMiddenvelder2030010
27Patrick BrouwerMiddenvelder25102200
2Jeff HardeveldMiddenvelder3180000
14H. KusterMiddenvelder2150010
42A. MarthaMiddenvelder2350000
15N. NwankwoMiddenvelder2800000
28R. OudstenMiddenvelder—50000
10T. OwusuMiddenvelder27104000
17N. RossenMiddenvelder21100000
19F. RustMiddenvelder2110000
23N. ShenkmanMiddenvelder—71200
8E. DemircanAanvaller2160000
7Rui MendesAanvaller2691010
9J. SeedorfAanvaller21100010
11N. ThorissonAanvaller2760011
21F. TurayAanvaller2210000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Excelsior - Telstar live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.