Opstellingen Top OSS - FC Emmen

| Frans Heesen Stadion | 16 apr 2027-20:00
Top OSS
v w v w w
- : -
FC Emmen
v v w g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Top OSS
FC Emmen

Top OSS - FC Emmen: wedstrijdinformatie

Top OSS speelt thuis tegen FC Emmen op 16 april 2027 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is Frans Heesen Stadion. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Top OSS - FC Emmen

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 18 september 2026 tegen Dordrecht

Top OSS 4-2-3-1

1M. Havekotte
26J. Kuijpers
23D. Vianello
12Alvaro Henry
2I. Pata
8M. Esajas
10R. van der Venne
17M. Hinoke
11J. Mathieu
27M. de Lannoy
19F. Nsingi
Wisselspelers
21Thomas Cox
99S. Doucouré
22M. Erkan
6M. Horemans
30Sven Jansen
4Q. Jansen
24J. Kuiper
3Leonel Miguel
28L. Mol
9A. Visser
5J. Bynoe

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Dordrecht

FC Emmen 4-2-3-1

1S. Karssies
17B. van Hove
3Yanis Dede-Lhomme
25R. Kongolo
24L. Everink
7T. Rhein
21A. Hojabrpour
22M. Breij
12F. Quispel
40Sybrand Veldhuis
9J. Cooper-Love
Wisselspelers
27J. Huijzer
23D. Lambers
38K. Norder
33K. Roos
15C. Sunder
4C. Ostergaard
2J. Mukeh
18V. Carus
10M. Abdullatif

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31100010
30S. JansenKeeper2100000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25100000
2I. PataVerdediger25100200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder2293000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24101100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22100220
11J. MathieuMiddenvelder3080330
28L. MolMiddenvelder2270010
23Delano VianelloVerdediger24100000
10Richard van der VenneMiddenvelder34101040
99S. DoucouréAanvaller2470000
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21105010
19F. NsingiAanvaller25104220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2240000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Emmen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16D. BaronKeeper2400000
1S. KarssiesKeeper23100100
38K. NorderKeeper1900000
16Aaron WankiKeeper——————
18V. CarusVerdediger—50000
3Yanis Dede-LhommeVerdediger24100230
8L. DenkMiddenvelder2370000
24L. EverinkVerdediger25100430
2Joshua MukehVerdediger2390031
4C. OstergaardVerdediger2120000
26D. TimmermanVerdediger—00000
17B. van HoveVerdediger26101330
5D. VouteAanvaller2030000
10M. AbdullatifMiddenvelder2281010
21A. HojabrpourMiddenvelder2680030
25Rodney KongoloVerdediger2850010
18Peter QuispelMiddenvelder——————
7T. RheinMiddenvelder2360010
6Casper StaringMiddenvelder2590100
15C. SunderMiddenvelder—31000
11N. AmadinAanvaller2542000
22M. BreijMiddenvelder29102130
9J. Cooper-LoveAanvaller24106310
27J. HuijzerMiddenvelder2310000
23D. LambersAanvaller—80100
12F. QuispelAanvaller2587010
29S. ToureAanvaller——————
40Sybrand VeldhuisMiddenvelder—102110
14S. van ManenAanvaller1920001

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
9 oktFC OSS – Helmond Sport3 – 1
3 oktFC OSS – MVV4 – 1
26 sepFC Emmen – FC OSS1 – 0
18 sepFC OSS – Dordrecht3 – 0
11 sepVVV Venlo – FC OSS3 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
26 sep 2026FC Emmen1 – 0Top OSS
4 feb 2022FC Emmen3 – 1Top OSS
15 okt 2021Top OSS1 – 2FC Emmen

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Top OSS - FC Emmen live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.