Opstellingen Jong FC Utrecht - Dordrecht

| Sportcomplex Zoudenbalch | 2 nov 2026-20:00
Jong FC Utrecht
g w w v v
- : -
Dordrecht
v v w g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Jong FC Utrecht
Dordrecht

Jong FC Utrecht - Dordrecht: wedstrijdinformatie

Jong FC Utrecht speelt thuis tegen Dordrecht op 2 november 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is Sportcomplex Zoudenbalch. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Jong FC Utrecht - Dordrecht

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen De Graafschap

Jong FC Utrecht 4-3-3

1Mees Eppink
5V. Plantinga
14W. Kooy
3J. Schuldes
2Y. Sbai
8Jaygo van Ommeren
9N. Dundas
6F. Pohl
7B. Menzo
10M. Ghaddari
11E. C. Owen
Wisselspelers
20T. den Boggende
32M. Tsankov
21L. Rietveld
19E. Omorowa
18D. Laaouina
22M. Havelka
16K. Goes
31Justin Eversen
13A. Aslani

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen FC Emmen

Dordrecht 4-2-3-1

28Tim Coremans
5Beni Mpanzu
3S. Hendrikx
4J. Pinas
22J. van Aken
6L. Riccio
8S. Vugts
10A. Ouarghi
21M. Vetkal
11N. Rossi
9Joey de Bie
Wisselspelers
44B. Hardley
29N. Felicia
2A. Lechkar
15Y. M'Bemba
16L. Roman
23L. Woudenberg
18R. van Asten

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Jong FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Mees EppinkKeeper2060000
31Justin EversenKeeper2000000
33K. GadellaaKeeper2340000
32L. OladipoKeeper——————
32M. TsankovKeeper—00000
2N. BeulensVerdediger—10000
10M. GhaddariVerdediger21102210
14P. KloosterboerVerdediger2160000
6W. KooyVerdediger2172000
8D. LaaouinaVerdediger—100200
5V. PlantingaVerdediger—100140
53F. PohlVerdediger—40000
14T. ReindersVerdediger——————
2Y. SbaiVerdediger2270100
3J. SchuldesVerdediger—101020
16T. WellerdieckVerdediger—10000
6O. AgougilMiddenvelder2120100
13A. AslaniMiddenvelder—00000
20N. DundasMiddenvelder2262021
12K. GoesMiddenvelder—40010
16M. HavelkaMiddenvelder—30000
19J. HunteMiddenvelder—41000
21L. RietveldMiddenvelder—80000
15J. SneijderMiddenvelder—40000
18Jaygo van OmmerenMiddenvelder1830000
47E. C. OwenAanvaller—85010
21J. EujenAanvaller—20000
22N. Gyamfi-AmoahAanvaller—60010
17B. MenzoAanvaller19103200
11E. OmorowaAanvaller2260000
9T. den BoggendeAanvaller2090200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3520000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2361110
2A. LechkarVerdediger2590010
15Y. M'BembaVerdediger2540100
5Beni MpanzuVerdediger22101140
4J. PinasVerdediger22100010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23100020
14S. BaeMiddenvelder—00000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2081010
21M. VetkalMiddenvelder22103030
8S. VugtsMiddenvelder19101010
18R. van AstenMiddenvelder—80000
29N. FeliciaAanvaller—90010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder2492210
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Jong FC Utrecht logoJong FC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
9 oktDe Graafschap – Jong FC Utrecht2 – 1
18 sepJong FC Utrecht – VVV Venlo1 – 3
14 sepJong FC Utrecht – Jong Ajax6 – 1
11 sepNAC Breda – Jong FC Utrecht2 – 3
7 sepJong FC Utrecht – FC Eindhoven0 – 0

Dordrecht logoDordrecht

DatumWedstrijdUitslag
9 oktDordrecht – FC Emmen0 – 3
3 oktDen Bosch – Dordrecht1 – 1
25 sepDordrecht – Almere City FC3 – 2
18 sepFC OSS – Dordrecht3 – 0
11 sepFC Eindhoven – Dordrecht2 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
16 jan 2023Jong FC Utrecht0 – 1Dordrecht
19 aug 2022Dordrecht2 – 1Jong FC Utrecht
21 jan 2022Jong FC Utrecht0 – 4Dordrecht
20 aug 2021Dordrecht2 – 2Jong FC Utrecht
2 mrt 2021Jong FC Utrecht3 – 1Dordrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Jong FC Utrecht - Dordrecht live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.