Keuken Kampioen Divisie 2026-2027

VVV Venlo - FC Eindhoven opstellingen

| 14 nov 2026-20:00
VVV Venlo
w v w w g
- : -
FC Eindhoven
w v g v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 01:21 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling VVV Venlo

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen Jong AZ

VVV Venlo 5-4-1

13Y. Schoonderwaldt
16P. Heise
33G. Blancquart
6A. Verstraeten
4E. Clancy
14R. Vullers
24M. Odriss
11N. Ait Mouhou
8I. M'hand
19T. Janssen
17L. Schmidt
Wisselspelers
31M. Davis
21L. Görlich
43D. Hendrix
15T. Joosten
34A. Rais
22Z. Taylan
9Mattheos Tsigkas
5L. de Blok
35Y. el Anbri
47M. van Grootel
1T. Doornbusch

Eerdere opstelling FC Eindhoven

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen Vitesse

FC Eindhoven 4-4-2

1J. Borgmans
20R. van de Riet
4J. Poortvliet
44O. Renfrum
22Clint Essers
77Vicente Besuijen
8X. Blomme
6G. Beaumont
28Rayan·Buifrahi
19S. Baartmans
18A. Bazdaric
Wisselspelers
27E. Eksi
35J. Elbers
30Dylan Fancito
31N. Janssen
14N. Munsters
17L. Netten
25L. Smulders
7H. Deenen
5Rens Boon

Odds voor VVV Venlo - FC Eindhoven

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
VVV Venlo
FC Eindhoven

Recente uitslagen

VVV Venlo logoVVV Venlo

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026VVV Venlo – Jong AZ4 – 4
9 okt 2026Jong Ajax – VVV Venlo0 – 3
4 okt 2026VVV Venlo – Roda2 – 0
26 sep 2026FC Volendam – VVV Venlo3 – 2
18 sep 2026Jong FC Utrecht – VVV Venlo1 – 3

FC Eindhoven logoFC Eindhoven

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026FC Eindhoven – Vitesse0 – 1
9 okt 2026Almere City FC – FC Eindhoven3 – 0
3 okt 2026FC Eindhoven – De Graafschap2 – 2
26 sep 2026NAC Breda – FC Eindhoven4 – 2
18 sep 2026FC Eindhoven – FC Emmen3 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
14 apr 2023VVV Venlo2 – 2FC Eindhoven
16 dec 2022FC Eindhoven0 – 2VVV Venlo
11 mrt 2022FC Eindhoven4 – 0VVV Venlo
19 nov 2021VVV Venlo2 – 0FC Eindhoven

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers VVV Venlo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. DoornbuschKeeper2700000
13Youri SchoonerwaldtKeeper26110000
22Z. TaylanKeeper2000000
29Pepijn VallenKeeper——————
33G. BlancquartVerdediger22100000
4E. ClancyVerdediger22113010
31M. DavisVerdediger2430000
21L. GörlichVerdediger2671030
16P. HeiseVerdediger3571210
15T. JoostenVerdediger2040000
6A. VerstraetenMiddenvelder2061010
5L. de BlokVerdediger2291810
35Y. el AnbriMiddenvelder2030010
44F. van der SterrenVerdediger1900000
46J. De GraefMiddenvelder——————
45J. HorstenMiddenvelder—00000
8I. M'handMiddenvelder2170210
24M. OdrissMiddenvelder22111110
34A. RaisAanvaller2251000
38T. SchenkhuizenMiddenvelder22101000
17L. G. SchmidtMiddenvelder—00000
14R. VullersVerdediger—111110
7E. ZulianiMiddenvelder22104130
46Roel van den BroekMiddenvelder——————
11N. Ait MouhouMiddenvelder22103010
43D. HendrixAanvaller—41100
19T. JanssenAanvaller—90110
10A. SchalkAanvaller3440210
9Mattheos TsigkasAanvaller—71100
47M. van GrootelAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Eindhoven
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. BorgmansKeeper24110000
30Dylan FancitoKeeper2200000
31N. JanssenKeeper2000000
29H. AliVerdediger—41010
5Rens BoonVerdediger1940010
35J. ElbersVerdediger—10000
22Clint EssersVerdediger2990020
17L. NettenVerdediger2290010
4J. PoortvlietVerdediger25110010
44O. RenfrumVerdediger—112020
22B. RoversVerdediger——————
20R. van de RietVerdediger2090130
28K. AkarMiddenvelder—00000
18A. BazdaricMiddenvelder2051000
6G. BeaumontMiddenvelder24111500
8X. BlommeMiddenvelder24110000
23R. MeijerMiddenvelder—00000
14N. MunstersMiddenvelder2491110
25L. SmuldersMiddenvelder2030000
11M. de JongeMiddenvelder—61110
25Mac van TilburgMiddenvelder——————
10L. AbildgaardAanvaller——————
19S. BaartmansAanvaller28112100
13A. BrysonMiddenvelder—80010
28Rayan·BuifrahiMiddenvelder2172020
32Gideon ConstanciaAanvaller——————
7H. DeenenAanvaller2280000
27E. EksiAanvaller—30000
29M. HoekAanvaller—00000
2T. SimonsAanvaller2420000
9K. van VeenAanvaller3582010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je VVV Venlo - FC Eindhoven live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.