Bundesliga 2026-2027

Bayern München - Eintracht Frankfurt opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 34
| 22 mei 2027-15:30
Bayern München
w w w g g
- : -
Eintracht Frankfurt
g v w g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 06:51 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Bayern München

Laatste bevestigde opstelling: 13 oktober 2026 tegen Viking

Bayern München 4-2-3-1

40J. Urbig
11N. Brown
3Kim Min-Jae
4Jonathan Tah
27Konrad Laimer
8T. Bischof
6Joshua Kimmich
14Luis Díaz
42L. Karl
17M. Olise
9H. Kane
Wisselspelers
2Dayot Upamecano
26Sven Ulreich
44Josip Stanišić
39B. Sapoko Ndiaye
34I. Saibari
38D. Podar-Stiube
45Aleksandar Pavlović
1Manuel Neuer
21H. Ito
7Serge Gnabry
23S. Boey
19Alphonso Davies

Eerdere opstelling Eintracht Frankfurt

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen RB Leipzig

Eintracht Frankfurt 3-4-2-1

1N. Atubolu
3L. Brassier
4R. Koch
34N. Collins
26K. Kosugi
15N. Aseko-Nkili
25R. Onyedika
7Ansgar Knauff
42C. Uzun
20R. Dōan
9Jonathan Michael Burkardt
Wisselspelers
5Otavio
40Kaua Santos
6O. Hojlund
27Mario Götze
11Y. Ebnoutalib
22Timothy Chandler
8F. Chaïbi
2E. Baum
31L. Arrhov

Odds voor Bayern München - Eintracht Frankfurt

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Bayern München
Eintracht Frankfurt

Recente uitslagen

Bayern München logoBayern München

DatumWedstrijdUitslag
13 okt 2026Viking – Bayern München3 – 3
10 okt 2026FC Augsburg – Bayern München2 – 2
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
13 sep 2026SV Elversberg – Bayern München1 – 2
10 sep 2026Bayern München – Bodo/Glimt5 – 0

Eintracht Frankfurt logoEintracht Frankfurt

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026RB Leipzig – Eintracht Frankfurt6 – 0
2 okt 2026Eintracht Frankfurt – Eintracht Braunschweig4 – 0
19 sep 2026Eintracht Frankfurt – SC Freiburg2 – 2
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3
6 sep 2026Eintracht Frankfurt – FC Augsburg1 – 4

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
28 jan 2023Bayern München1 – 1Eintracht Frankfurt
5 aug 2022Eintracht Frankfurt1 – 6Bayern München
26 feb 2022Eintracht Frankfurt0 – 1Bayern München
3 okt 2021Bayern München1 – 2Eintracht Frankfurt
20 feb 2021Eintracht Frankfurt2 – 1Bayern München

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Bayern München
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Manuel NeuerKeeper4050000
37L. PrescottKeeper——————
26Sven UlreichKeeper3800000
40J. UrbigKeeper2320000
23S. BoeyVerdediger2600000
11N. BrownVerdediger2361000
19Alphonso DaviesVerdediger2571200
21H. ItoVerdediger2720000
30Cassiano KialaVerdediger——————
3Kim Min-JaeVerdediger2940010
41Vincent ManubaVerdediger——————
5F. PavicVerdediger——————
44Josip StanišićVerdediger2660000
4Jonathan TahVerdediger3060000
2Dayot UpamecanoVerdediger2771020
8T. BischofMiddenvelder2170200
49M. CardozoMiddenvelder——————
31Guido Della RovereMiddenvelder——————
42L. KarlMiddenvelder1861100
6Joshua KimmichMiddenvelder3170300
27Konrad LaimerMiddenvelder2940110
10Jamal MusialaMiddenvelder2342100
17M. OliseMiddenvelder2476211
45Aleksandar PavlovićMiddenvelder2261110
34Ismael SaibariMiddenvelder2572210
39B. Sapoko NdiayeMiddenvelder—00000
9B. AssomoAanvaller——————
14Luis DíazAanvaller2972000
7Serge GnabryAanvaller3120000
9H. KaneAanvaller3376400

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Eintracht Frankfurt
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1N. AtuboluKeeper2450000
33Jens GrahlKeeper——————
40Kaua SantosKeeper2300000
39A. SiljevicKeeper——————
2E. BaumVerdediger2050110
3L. BrassierVerdediger2640000
22Timothy ChandlerVerdediger3620000
34N. CollinsVerdediger2220000
53J. EtseVerdediger——————
4R. KochVerdediger3050100
26K. KosugiVerdediger2050010
5OtavioVerdediger2010010
31L. ArrhovMiddenvelder1820000
15N. Aseko-NkiliMiddenvelder2030000
10M. DillsMiddenvelder——————
20Ritsu DoanMiddenvelder2840100
27Mario GötzeMiddenvelder3430110
6O. HojlundMiddenvelder2120010
6E. İşMiddenvelder——————
37Jeremiaha MaluzeMiddenvelder—20110
25R. OnyedikaMiddenvelder2550040
42C. UzunMiddenvelder2052000
19Metehan YildirimMiddenvelder——————
29A. AmaimouniAanvaller—40000
9Jonathan Michael BurkardtAanvaller2653100
8F. ChaïbiAanvaller2330000
11Y. EbnoutalibAanvaller2354110
7Ansgar KnauffAanvaller2420010
35M. PimpongAanvaller—20000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Bayern München - Eintracht Frankfurt live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.