Bundesliga 2026-2027

Bayern München - Eintracht Frankfurt opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 34
| 22 mei 2027-15:30
Bayern München
w g g w g
- : -
Eintracht Frankfurt
w g v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 04:50 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Bayern München

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Arsenal

Bayern München 4-2-3-1

1Manuel Neuer
44Josip Stanišić
3Kim Min-Jae
2Dayot Upamecano
27Konrad Laimer
45Aleksandar Pavlović
8T. Bischof
19Alphonso Davies
34I. Saibari
7Serge Gnabry
9H. Kane
Wisselspelers
39B. Sapoko Ndiaye
23S. Boey
46T. Binder
42L. Karl
21H. Ito
4Jonathan Tah
14Luis Díaz
26Sven Ulreich
40J. Urbig
11N. Brown

Eerdere opstelling Eintracht Frankfurt

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Eintracht Frankfurt 4-4-2

1N. Atubolu
2E. Baum
3L. Brassier
4R. Koch
34N. Collins
8F. Chaïbi
25R. Onyedika
15N. Aseko-Nkili
20R. Dōan
9Jonathan Michael Burkardt
11Y. Ebnoutalib
Wisselspelers
42C. Uzun
37Jeremiaha Maluze
26K. Kosugi
7Ansgar Knauff
40Kaua Santos
6O. Hojlund
27Mario Götze
31L. Arrhov
29A. Amaimouni

Odds voor Bayern München - Eintracht Frankfurt

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Bayern München
Eintracht Frankfurt

Recente uitslagen

Bayern München logoBayern München

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Bayern München – Arsenal2 – 2
17 okt 2026Bayern München – RB Leipzig6 – 1
13 okt 2026Viking – Bayern München3 – 3
10 okt 2026FC Augsburg – Bayern München2 – 2
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0

Eintracht Frankfurt logoEintracht Frankfurt

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt1 – 0
16 okt 2026Eintracht Frankfurt – FC Koln1 – 0
10 okt 2026RB Leipzig – Eintracht Frankfurt6 – 0
19 sep 2026Eintracht Frankfurt – SC Freiburg2 – 2
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
28 jan 2023Bayern München1 – 1Eintracht Frankfurt
5 aug 2022Eintracht Frankfurt1 – 6Bayern München
26 feb 2022Eintracht Frankfurt0 – 1Bayern München
3 okt 2021Bayern München1 – 2Eintracht Frankfurt
20 feb 2021Eintracht Frankfurt2 – 1Bayern München

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Bayern München
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Manuel NeuerKeeper4060000
37L. PrescottKeeper——————
26Sven UlreichKeeper3800000
40J. UrbigKeeper2330000
23S. BoeyVerdediger2610000
11N. BrownVerdediger2381100
19Alphonso DaviesVerdediger2582200
21H. ItoVerdediger2720000
30Cassiano KialaVerdediger——————
3Kim Min-JaeVerdediger2960010
41Vincent ManubaVerdediger——————
5F. PavicVerdediger——————
44Josip StanišićVerdediger2680000
4Jonathan TahVerdediger3070000
2Dayot UpamecanoVerdediger2791020
8T. BischofMiddenvelder2190200
49M. CardozoMiddenvelder——————
31Guido Della RovereMiddenvelder——————
42L. KarlMiddenvelder1881100
6Joshua KimmichMiddenvelder3180400
27Konrad LaimerMiddenvelder2960120
10Jamal MusialaMiddenvelder2342100
17M. OliseMiddenvelder2487311
45Aleksandar PavlovićMiddenvelder2282110
34Ismael SaibariMiddenvelder2592210
39B. Sapoko NdiayeMiddenvelder—10000
9B. AssomoAanvaller——————
14Luis DíazAanvaller2995100
7Serge GnabryAanvaller3140000
9H. KaneAanvaller3398700

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Eintracht Frankfurt
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1N. AtuboluKeeper2470000
33Jens GrahlKeeper——————
40Kaua SantosKeeper2300000
39A. SiljevicKeeper——————
2E. BaumVerdediger2070110
3L. BrassierVerdediger2660010
22Timothy ChandlerVerdediger3620000
34N. CollinsVerdediger2240010
53J. EtseVerdediger——————
4R. KochVerdediger3070100
26K. KosugiVerdediger2060010
5OtavioVerdediger2010010
31L. ArrhovMiddenvelder1830000
15N. Aseko-NkiliMiddenvelder2050100
10M. DillsMiddenvelder——————
20Ritsu DoanMiddenvelder2860100
27Mario GötzeMiddenvelder3450120
6O. HojlundMiddenvelder2120010
6E. İşMiddenvelder——————
37Jeremiaha MaluzeMiddenvelder—20110
25R. OnyedikaMiddenvelder2570040
42C. UzunMiddenvelder2062000
19Metehan YildirimMiddenvelder——————
29A. AmaimouniAanvaller—50000
9Jonathan Michael BurkardtAanvaller2673100
8F. ChaïbiAanvaller2350010
11Y. EbnoutalibAanvaller2375110
7Ansgar KnauffAanvaller2440010
35M. PimpongAanvaller—20000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Bayern München - Eintracht Frankfurt live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.