Champions League 2026-2027 – League phase

Sabah FA - FC Barcelona opstellingen

| 25 nov 2026-18:45
Sabah FA
v w v w v
- : -
FC Barcelona
w w w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 05:52 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Sabah FA

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Sabah FA 4-2-3-1

92S. Pokatilov
27T. Puchacz
4A. McCarthy
3Steve Solvet
80A. Zedadka
13I. Lepinjica
7U. Rakhmonaliyev
21V. Simic
37Du Queiroz
11K. Parris
20J. Mickels
Wisselspelers
88R. Fernandes
10A. Isayev
5R. Dashdamirov
33E. A. Santos Junior
6A. Khaybulaev
99O. Mbina
94R. Mirzammadov
17T. Mütəllimov
8C. Nwachukwu
1A. Ramazanov
34Xander Severina

Eerdere opstelling FC Barcelona

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Paris Saint-Germain

FC Barcelona 4-2-3-1

1Joan García
2João Cancelo
18G. Martin
5P. Cubarsi
12X. Espart
8Pedri
22M. Bernal
17A. Gordon
20Dani Olmo
10Lamine Yamal
11Raphinha
Wisselspelers
3Álex Baldé
41A. Campos
21F. de Jong
4B. Farinas
7Fermin
9Gabriel Jesus
6Gavi
25D. Livaković
16Rodri
13Wojciech Szczęsny
29H. Abdelkarim
14K. Adeyemi

Odds voor Sabah FA - FC Barcelona

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Sabah FA
FC Barcelona

Recente uitslagen

Sabah FA logoSabah FA

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Sabah FA – Borussia Dortmund1 – 2
13 okt 2026Sabah FA – Slavia Praha2 – 0
10 sep 2026Manchester United – Sabah FA4 – 0
25 aug 2026Sabah FA – Hapoel Beer Sheva5 – 2
19 aug 2026Hapoel Beer Sheva – Sabah FA2 – 1

FC Barcelona logoFC Barcelona

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Paris Saint-Germain – FC Barcelona4 – 2
17 okt 2026Real Betis – FC Barcelona2 – 5
13 okt 2026Galatasaray – FC Barcelona1 – 4
10 okt 2026FC Barcelona – Getafe3 – 0
19 sep 2026Sevilla FC – FC Barcelona1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sabah FA
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12R. ƏyyubovKeeper——————
94R. MirzammadovKeeper2100000
92S. PokatilovKeeper33110000
1A. RamazanovKeeper2300000
15G. BoakyeVerdediger——————
35J. BulusVerdediger——————
5R. DashdamirovVerdediger27101000
33E. A. Santos JuniorVerdediger2630000
4A. McCarthyVerdediger2251010
17T. MutallimovVerdediger—31000
27T. PuchaczVerdediger27110600
3Steve SolvetVerdediger3091031
80A. ZedadkaVerdediger31110130
37Du QueirozMiddenvelder2630000
88R. FernandesMiddenvelder2530000
95S. IbrahimovMiddenvelder——————
10A. IsayevMiddenvelder30100300
6A. KhaybulaevMiddenvelder2570000
13I. LepinjicaMiddenvelder27110240
89C. MukhtarovMiddenvelder—00000
22Z. Ould KhaledMiddenvelder——————
7U. RakhmonaliyevMiddenvelder23111110
16R. RustamliMiddenvelder2300000
9K. AliyevAanvaller——————
18Carlos EduardoAanvaller——————
23Y. LachaabAanvaller2120000
99O. MbinaAanvaller25111200
20J. MickelsAanvaller32115120
8C. NwachukwuAanvaller2061000
11K. ParrisAanvaller2692020
34Xander SeverinaAanvaller2581100
21V. SimicAanvaller31116120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Barcelona
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. AllerKeeper—00000
1Joan GarcíaKeeper25110000
25D. LivakovićKeeper3110000
35I. RodriguezKeeper—00000
13Wojciech SzczęsnyKeeper3610000
3Álex BaldéVerdediger2320000
2João CanceloVerdediger3292120
15A. ChristensenVerdediger3070100
5P. CubarsiVerdediger1990210
12X. EspartVerdediger—82210
24Eric GarcíaVerdediger2591000
23J. KoundéVerdediger2781100
18G. MartinVerdediger24100010
33J. PesquerVerdediger—00000
22M. BernalMiddenvelder19110200
35M. CatovicMiddenvelder——————
4B. FarinasMiddenvelder—00000
7FerminMiddenvelder23115430
6GaviMiddenvelder2270000
16O. GorenMiddenvelder——————
20Dani OlmoMiddenvelder28121420
8PedriMiddenvelder23121200
16RodriMiddenvelder30111010
18E. TunkaraMiddenvelder——————
21F. de JongMiddenvelder—00000
29H. AbdelkarimAanvaller—20000
14K. AdeyemiAanvaller24124210
19R. BardghjiAanvaller——————
74J. BisiwuAanvaller——————
9Gabriel JesusAanvaller2974000
17A. GordonAanvaller25112400
10Lamine YamalAanvaller1912101020
11RaphinhaAanvaller291014300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Sabah FA - FC Barcelona live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.