Premier League 2026-2027Anfield

Liverpool - Aston Villa opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 28
| Anfield | 3 mrt 2027-21:00
Liverpool
v w w w w
- : -
Aston Villa
g w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 17:10 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Liverpool

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Brighton

Liverpool 4-2-3-1

1Alisson
6M. Kerkez
4V. van Dijk
5Jérémy Jacquet
33R. Araújo
10A. Mac Allister
38R. Gravenberch
18C. Gakpo
7Florian Wirtz
29B. Barcola
9A. Isak
Wisselspelers
73R. Ngumoha
25G. Mamardashvili
2J. Gomez
21K. Tsimikas
3Wataru Endo
42T. Nyoni
53J. McConnell
14Federico Chiesa
67L. Koumas

Eerdere opstelling Aston Villa

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Manchester City

Aston Villa 4-2-3-1

1Z. Suzuki
22I. Maatsen
14Pau Torres
3V. Lindelöf
2M. Cash
35João Gomes
8B. Kamara
44J. Manzambi
7J. McGinn
47Alysson
11N. Jackson
Wisselspelers
39Brian Madjo
19I. Mbaye
53G. Hemmings
27Leon Goretzka
26L. Bogarde
10E. Buendía
6R. Barkley
5T. Mings
40Marco Bizot

Odds voor Liverpool - Aston Villa

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Liverpool
Aston Villa

Recente uitslagen

Liverpool logoLiverpool

DatumWedstrijdUitslag
25 okt 2026Liverpool – Brighton2 – 0
20 okt 2026Liverpool – Villarreal4 – 3
17 okt 2026Brentford – Liverpool1 – 2
14 okt 2026Lask Linz – Liverpool3 – 6
11 okt 2026Liverpool – Manchester City0 – 3

Aston Villa logoAston Villa

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Aston Villa – Viking3 – 1
17 okt 2026Newcastle – Aston Villa0 – 1
14 okt 2026Aston Villa – Fenerbahçe6 – 0
10 okt 2026Aston Villa – Brentford2 – 2
2 okt 2026Sevilla – Aston Villa1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 mei 2023Liverpool1 – 1Aston Villa
26 dec 2022Aston Villa1 – 3Liverpool
10 mei 2022Aston Villa1 – 2Liverpool
11 dec 2021Liverpool1 – 0Aston Villa
10 apr 2021Liverpool2 – 1Aston Villa

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Liverpool
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1AlissonKeeper34110010
95H. DaviesKeeper——————
25G. MamardashviliKeeper2600000
28F. WoodmanKeeper2900000
33R. AraújoVerdediger27112120
44L. ChambersVerdediger2210000
2J. GomezVerdediger2940000
5Jérémy JacquetVerdediger21110020
6M. KerkezVerdediger2290020
75T. NdiayeVerdediger——————
21K. TsimikasVerdediger3060300
4V. van DijkVerdediger35110020
3Wataru EndoMiddenvelder3300000
30Jeremie FrimpongMiddenvelder2571210
38R. GravenberchMiddenvelder24100111
10A. Mac AllisterMiddenvelder27113030
53J. McConnellMiddenvelder2210000
42T. NyoniMiddenvelder1980000
8D. SzoboszlaiMiddenvelder2672010
7Florian WirtzMiddenvelder23111310
40Joshua AbeAanvaller——————
29B. BarcolaAanvaller2493210
14Federico ChiesaAanvaller—10000
76J. DannsAanvaller2000000
22Hugo EkitikeAanvaller——————
18Cody GakpoAanvaller2771400
9A. IsakAanvaller2796110
67L. KoumasAanvaller2191100
23V. MunozAanvaller2392010
73R. NgumohaAanvaller1890200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Aston Villa
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40Marco BizotKeeper3510000
1Z. SuzukiKeeper24100000
42James WrightKeeper2100000
26L. BogardeVerdediger2220000
71T. CarrollMiddenvelder——————
2M. CashVerdediger2990040
48M. CisséVerdediger21—————
70R. FortesVerdediger——————
4T. Harwood-BellisVerdediger2400000
3V. LindelöfVerdediger32110000
22I. MaatsenVerdediger2460020
5T. MingsVerdediger3370010
13Matteo RuggeriVerdediger2440000
14Pau TorresVerdediger2980200
29A. Wan-BissakaVerdediger2880000
6R. BarkleyMiddenvelder32113100
10E. BuendíaMiddenvelder29103020
8Leon GoretzkaMiddenvelder—40000
20J. JimohMiddenvelder——————
35João GomesMiddenvelder2580231
8B. KamaraMiddenvelder26100200
44J. ManzambiMiddenvelder2163210
7J. McGinnMiddenvelder32112330
24A. OnanaMiddenvelder——————
18T. AbrahamAanvaller2971000
47AlyssonAanvaller20101120
17Alejandro GarnachoAanvaller2250000
53G. HemmingsAanvaller1970000
11N. JacksonAanvaller25107020
39Brian MadjoAanvaller1710010
19I. MbayeAanvaller1870300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Liverpool - Aston Villa live kijken?

Viaplay toont in Nederland het grootste deel van de Premier League. Eén wedstrijd per speelronde is bij Prime Video te zien. Bekijk de uitzonderingen in het uitzendschema van Viaplay om de juiste dienst voor dit duel te vinden.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.