Opstellingen Almere City FC - FC Eindhoven

| Yanmar Stadion | 9 okt 2026-20:00
Almere City FC
v w w v w
3 : 0
2.79
xG
0.46
Eindstand
FC Eindhoven
g w w v g
E. Poku
12'
M. de Haan
29'
J. Lawrence
61'
Doelpunt
E. Poku (Assistent: J. Jacobs)
12'
Doelpunt
M. de Haan (Assistent: M. Dors)
29'
Doelpunt
61'
23'
Gele kaart
Gele kaart
41'
50'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Almere City FC
V W W V W
Keuken Kampioen Divisie
3 okt 2026
- 20:00
Almere City FC
1 0
FC Volendam
Keuken Kampioen Divisie
25 sep 2026
- 21:00
Dordrecht
3 2
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
1 0
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
MVV
0 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
0 1
Jong Ajax
FC Eindhoven
G W W V G
Keuken Kampioen Divisie
3 okt 2026
- 20:00
FC Eindhoven
2 2
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
NAC Breda
4 2
FC Eindhoven
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
FC Eindhoven
3 1
FC Emmen
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
FC Eindhoven
2 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
7 sep 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
0 0
FC Eindhoven
Opstelling
Almere City FC
1
Keeper
6.09
2
Verdediger
6.82
3
Verdediger
41'45'
6.62
4
Verdediger
61'
8.1
5
Verdediger
7.12
8
Middenvelder
29'68'
9
6
Middenvelder
6.88
17
Aanvaller
12'68'
8.07
10
Middenvelder
68'
7.36
11
Aanvaller
7.22
9
Aanvaller
78'
6.66
Wissels
30
Keeper
20
Middenvelder
18
Aanvaller
14
Middenvelder
68'
6.67
7
Aanvaller
68'
6.33
24
Keeper
23
Middenvelder
68'
6.45
19
Middenvelder
78'
6.51
44
Verdediger
45'
7.1
FC Eindhoven
1
Keeper
6.69
22
Verdediger
64'
5.92
4
Verdediger
6.31
44
Verdediger
6.44
20
Verdediger
23'
5.39
28
Middenvelder
5.79
6
Middenvelder
6.61
8
Middenvelder
64'
6.03
7
Aanvaller
56'
6.02
9
Aanvaller
50'56'
6.78
19
Aanvaller
6.49
Wissels
5
Verdediger
27
Aanvaller
35
Verdediger
30
Keeper
31
Keeper
14
Middenvelder
56'
5.86
17
Verdediger
64'
6.34
64'
6.86
25
Middenvelder
18
Middenvelder
56'
6.09

Almere City FC - FC Eindhoven: wedstrijdinformatie

Almere City FC speelde thuis tegen FC Eindhoven op 9 oktober 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is Yanmar Stadion. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Almere City FC - FC Eindhoven

Almere City FC 4-2-3-1

1W. Speel
5Teun Bijleveld
4J. Lawrence
3J. Jacobs
2M. Wasinski
6E. Cornelisse
8M. de Haan
11M. Dors
10J. Jacobs
17E. Poku
9F. Druijf
Wisselspelers
30J. van der Wilt
20Job Kalisvaart
18B. Huisman
14M. Hoedemakers
7B. Burgering
24M. Mateyo
23J. Ritmeester van de Kamp
19O. de Nijs
44D. van Bruggen

FC Eindhoven 4-4-2

1J. Borgmans
20R. van de Riet
44O. Renfrum
4J. Poortvliet
22Clint Essers
7H. Deenen
8X. Blomme
6G. Beaumont
28Rayan·Buifrahi
19S. Baartmans
9K. van Veen
Wisselspelers
5Rens Boon
27E. Eksi
35J. Elbers
30Dylan Fancito
31N. Janssen
14N. Munsters
17L. Netten
21A. Ozcan
25L. Smulders
18A. Bazdaric

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Almere City FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12T. KuijstenKeeper2100000
24M. MateyoKeeper2100000
1W. SpeelKeeper24100000
31J. van der MarkKeeper——————
32D. ApinsaVerdediger2100000
6Enzo CornelisseMiddenvelder24102210
15M. EngelVerdediger2400000
3J. JacobsVerdediger26101010
4J. LawrenceVerdediger3481010
35B. PennockVerdediger—10010
2M. WasinskiVerdediger2271000
44D. van BruggenVerdediger3090000
33Jereno Van GomVerdediger2140000
22Emmanuel van de BlaakVerdediger2140010
26T. van der ZeeuwVerdediger24—————
5Teun BijleveldVerdediger28100000
14M. HoedemakersMiddenvelder2880110
10J. JacobsMiddenvelder2870100
20Job KalisvaartMiddenvelder2240000
38L. LenssenMiddenvelder2110000
8Milan de HaanMiddenvelder2271210
19O. de NijsMiddenvelder2163100
21H. El DahriMiddenvelder2170010
40A. BaisAanvaller20—————
R. BenhijaAanvaller——————
7B. BurgeringAanvaller2581200
11M. DorsAanvaller21102310
9Ferdy DruijfAanvaller2886310
25I. GhogliAanvaller2120100
18B. HuismanAanvaller2170000
17E. PokuAanvaller21104310

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Eindhoven
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. BorgmansKeeper24100000
30Dylan FancitoKeeper2200000
31N. JanssenKeeper2000000
29H. AliVerdediger—41010
5Rens BoonVerdediger1940010
35J. ElbersVerdediger—10000
22Clint EssersVerdediger2980010
17L. NettenVerdediger2280000
4J. PoortvlietVerdediger25100000
44O. RenfrumVerdediger—102010
22B. RoversVerdediger——————
20R. van de RietVerdediger2080130
28K. AkarMiddenvelder—00000
18A. BazdaricMiddenvelder2041000
6G. BeaumontMiddenvelder24101500
8X. BlommeMiddenvelder24100000
23R. MeijerMiddenvelder—00000
14N. MunstersMiddenvelder2481110
25L. SmuldersMiddenvelder2020000
11M. de JongeMiddenvelder—61110
25Mac van TilburgMiddenvelder——————
10L. AbildgaardAanvaller——————
19S. BaartmansAanvaller28102100
13A. BrysonMiddenvelder—80010
28Rayan·BuifrahiMiddenvelder2162020
32Gideon ConstanciaAanvaller——————
7H. DeenenAanvaller2270000
27E. EksiAanvaller—30000
29M. HoekAanvaller—00000
2T. SimonsAanvaller2320000
9K. van VeenAanvaller3582010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Almere City FC logoAlmere City FC

DatumWedstrijdUitslag
3 oktAlmere City FC – FC Volendam1 – 0
25 sepDordrecht – Almere City FC3 – 2
18 sepAlmere City FC – Heracles1 – 0
11 sepMVV – Almere City FC0 – 4
4 sepAlmere City FC – Jong Ajax0 – 1

FC Eindhoven logoFC Eindhoven

DatumWedstrijdUitslag
3 oktFC Eindhoven – De Graafschap2 – 2
26 sepNAC Breda – FC Eindhoven4 – 2
18 sepFC Eindhoven – FC Emmen3 – 1
11 sepFC Eindhoven – Dordrecht2 – 1
7 sepJong FC Utrecht – FC Eindhoven0 – 0

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
21 feb 2026FC Eindhoven3 – 2Almere City FC
15 sep 2025Almere City FC5 – 0FC Eindhoven
26 mei 2023Almere City FC3 – 1 (na verlenging)FC Eindhoven
22 mei 2023FC Eindhoven1 – 0Almere City FC
10 feb 2023FC Eindhoven0 – 1Almere City FC

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.