Eredivisie 2026/27Johan Cruijff Arena

Ajax - Telstar opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 20
| Johan Cruijff Arena | 23 jan 2027-16:30
Ajax
g g v w w
- : -
Telstar
g v g v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 15:56 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Ajax

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Atalanta

Ajax 4-2-3-1

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
30A. Bouwman
2Lucas Rosa
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
8Julian Brandt
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
Wisselspelers
11Viktor Tsygankov
68Abdellah Ouazane
99Tolu Arokodare
22J. Heerkens
26M. Paes
6T. Kehrer
21J. Torrents
36D. Janse
67M. Abdalla
43R. Bounida
49Diego Pugno

Eerdere opstelling Telstar

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Go Ahead Eagles

Telstar 4-2-3-1

1R. Koeman
43M. Peersman
4A. Soualhia
16S. Valk
18G. Caschili
23N. Shenkman
17N. Rossen
27P. Brouwer
10T. Owusu
42A. Martha
11N. Thorisson
Wisselspelers
2Jeff Hardeveld
6I. Ahmed
5P. Aning
8E. Demircan
14H. Kuster
7Rui Mendes
13F. Mulder
28R. Oudsten
20D. Reiziger
9J. Seedorf
21F. Turay

Odds voor Ajax - Telstar

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Ajax
Telstar

Recente uitslagen

Ajax logoAjax

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Ajax – Atalanta2 – 0
18 okt 2026FC Groningen – Ajax2 – 5
15 okt 2026HNK Hajduk Split – Ajax2 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
19 sep 2026Ajax – Excelsior2 – 2

Telstar logoTelstar

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026Go Ahead Eagles – Telstar3 – 2
17 okt 2026Telstar – Feyenoord3 – 4
11 okt 2026Telstar – ADO Den Haag2 – 2
20 sep 2026AZ – Telstar1 – 0
13 sep 2026sc Heerenveen – Telstar0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
30 aug 2026Telstar0 – 4Ajax

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper1900000
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper34120010
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23132120
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19141020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2060010
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3061200
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger26110230
21J. TorrentsVerdediger1920000
5Owen WijndalVerdediger26101100
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3080010
Y. BissoumaMiddenvelder—10000
43R. BounidaMiddenvelder2010000
8Julian BrandtMiddenvelder30158000
10O. GloukhMiddenvelder22165410
18Davy KlaassenMiddenvelder33168120
24J. MokioMiddenvelder18173240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—162330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25138300
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23132010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2871100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Telstar
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1R. KoemanKeeper31102020
13F. MulderKeeper1800000
20D. ReizigerKeeper2500000
3G. AldersVerdediger2180020
5P. AningVerdediger2260000
24Abdelraffie BenzzineVerdediger——————
15Amin BouchouariVerdediger——————
18G. CaschiliVerdediger2340000
17M. OlfersVerdediger——————
43M. PeersmanVerdediger35100010
4A. SoualhiaVerdediger25101130
16S. ValkVerdediger2481110
6I. AhmedMiddenvelder2030010
27Patrick BrouwerMiddenvelder25102200
2Jeff HardeveldMiddenvelder3180000
14H. KusterMiddenvelder2150010
42A. MarthaMiddenvelder2350000
15N. NwankwoMiddenvelder2800000
28R. OudstenMiddenvelder—50000
10T. OwusuMiddenvelder27104000
17N. RossenMiddenvelder21100000
19F. RustMiddenvelder2110000
23N. ShenkmanMiddenvelder—71200
8E. DemircanAanvaller2160000
7Rui MendesAanvaller2691010
9J. SeedorfAanvaller21100010
11N. ThorissonAanvaller2760011
21F. TurayAanvaller2210000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Ajax - Telstar live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.