Eredivisie 2026/27Johan Cruijff Arena

Ajax - PEC Zwolle opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 26
| Johan Cruijff Arena | 14 mrt 2027-17:00
Ajax
g g v w w
- : -
PEC Zwolle
v v v w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 15:57 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Ajax

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Atalanta

Ajax 4-2-3-1

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
30A. Bouwman
2Lucas Rosa
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
8Julian Brandt
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
Wisselspelers
11Viktor Tsygankov
68Abdellah Ouazane
99Tolu Arokodare
22J. Heerkens
26M. Paes
6T. Kehrer
21J. Torrents
36D. Janse
67M. Abdalla
43R. Bounida
49Diego Pugno

Eerdere opstelling PEC Zwolle

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen FC Utrecht

PEC Zwolle 4-2-3-1

1Jasper Schendelaar
33D. van der Haar
24Nick Viergever
28S. Graves
3O. Aertssen
8T. Sommer
30R. Thomas
11D. Mbayo
25T. Oosting
37G. van der Wal
17S. van Hooijdonk
Wisselspelers
41D. Verduin
4Tijs Velthuis
9E. Sørensen
42D. Ruward
20G. Reiziger
26J. Pereira da Gama
7Y. Namli
10K. Kostons
34N. Fichtinger
16T. de Graaff
6Jan Bürger
22I. Cissoko

Odds voor Ajax - PEC Zwolle

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Ajax
PEC Zwolle

Recente uitslagen

Ajax logoAjax

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Ajax – Atalanta2 – 0
18 okt 2026FC Groningen – Ajax2 – 5
15 okt 2026HNK Hajduk Split – Ajax2 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
19 sep 2026Ajax – Excelsior2 – 2

PEC Zwolle logoPEC Zwolle

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026FC Utrecht – PEC Zwolle1 – 1
18 okt 2026PEC Zwolle – Go Ahead Eagles4 – 1
11 okt 2026PEC Zwolle – SC Cambuur0 – 1
18 sep 2026FC Groningen – PEC Zwolle3 – 0
13 sep 2026PEC Zwolle – Feyenoord0 – 7

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
9 aug 2026PEC Zwolle0 – 2Ajax
31 mrt 2024PEC Zwolle1 – 3Ajax
17 dec 2023Ajax2 – 2PEC Zwolle
11 sep 2021PEC Zwolle0 – 2Ajax
14 mrt 2021PEC Zwolle0 – 2Ajax

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper1900000
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper34120010
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23132120
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19141020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2060010
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3061200
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger26110230
21J. TorrentsVerdediger1920000
5Owen WijndalVerdediger26101100
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3080010
Y. BissoumaMiddenvelder—10000
43R. BounidaMiddenvelder2010000
8Julian BrandtMiddenvelder30158000
10O. GloukhMiddenvelder22165410
18Davy KlaassenMiddenvelder33168120
24J. MokioMiddenvelder18173240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—162330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25138300
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23132010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2871100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers PEC Zwolle
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
48L. BakkerKeeper——————
1J. SchendelaarKeeper26100000
41D. VerduinKeeper2200000
16T. de GraaffKeeper2100000
3O. AertssenVerdediger22100010
6J. BurgerVerdediger—20000
43S. CalderwoodVerdediger——————
2Sherel FloranusVerdediger2860031
28S. GravesVerdediger27100000
42D. RuwardVerdediger2100000
4Tijs VelthuisVerdediger2450000
24Nick ViergeverVerdediger37101000
39M. WesterhuisVerdediger—00000
33D. van der HaarVerdediger2280100
34N. FichtingerMiddenvelder2230000
10F. KrastevMiddenvelder25—————
25Thijs OostingMiddenvelder26102200
26J. Pereira da GamaMiddenvelder1600000
38G. RahajaanMiddenvelder1800000
20G. ReizigerMiddenvelder2160020
8T. SommerMiddenvelder24100120
30Ryan ThomasMiddenvelder3180010
18Odysseus VelanasMiddenvelder2860000
37G. van der WalMiddenvelder—40010
22I. CissokoAanvaller2391110
10K. KostonsAanvaller27104030
11D. MbayoAanvaller25100400
9Y. NamliAanvaller3200000
9E. SørensenAanvaller2792000
49M. de TroijeAanvaller——————
17S. van HooijdonkAanvaller2661000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Ajax - PEC Zwolle live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.