Opstellingen FC Groningen - Ajax

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 9
| Euroborg | 18 okt 2026-16:45
FC Groningen
v g g w w
- : -
Ajax
v w w g g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Odds voor FC Groningen - Ajax

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
FC Groningen (1)bet365 logo4,10
Gelijkspel (X)Tonybet logo4,20
Ajax (2)Tonybet logo1,74

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 13 oktober 2026, 05:44 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Groningen
Ajax

FC Groningen - Ajax: wedstrijdinformatie

FC Groningen speelt thuis tegen Ajax op 18 oktober 2026 om 16:45 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Eredivisie 2026/27. De speellocatie is Euroborg. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen FC Groningen - Ajax

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 13 oktober 2026 07:06 uur.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen Excelsior

FC Groningen 4-2-3-1

1Etienne Vaessen
33Hans Hateboer
5M. Rente
3T. Blokzijl
14J. Schreuders
24P. Clement
8T. de Jonge
11J. Ondrejka
26T. van Bergen
17D. van der Werff
9B. Willumsson
Wisselspelers
4M. Csinger
20N. Eggens
53J. Hall
18T. Land
34R. Metu
42J. Mosselaar
16A. Nordin
2W. Prins
19O. Zawada
13Lovro Štubljar
30P. Boevink

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen NEC

Ajax 4-3-3

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
6T. Kehrer
2Lucas Rosa
8Julian Brandt
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
99Tolu Arokodare
11Viktor Tsygankov
Wisselspelers
28Y. Bissouma
7S. Adingra
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
68Abdellah Ouazane
26M. Paes
36D. Janse
20O. Edvardsen
30A. Bouwman
51C. Setford
43R. Bounida
21J. Torrents

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers FC Groningen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30P. BoevinkKeeper2800000
73D. ErdmanKeeper—00000
31R. JanseKeeper2400000
13Lovro ŠtubljarKeeper2200000
1Etienne VaessenKeeper3180110
3T. BlokzijlVerdediger2180100
12N. BrandisVerdediger2120000
4M. CsingerVerdediger2370020
C. FafianiVerdediger——————
33Hans HateboerVerdediger3220000
31M. JengVerdediger——————
70Roy LeicesterVerdediger——————
29T. MerceraVerdediger2210000
42J. MosselaarVerdediger—10000
2W. PrinsVerdediger2260000
5Marco RenteVerdediger2952000
56Marco SpeelmanVerdediger——————
15E. van der LaanVerdediger1840000
24Pelle ClementMiddenvelder3080200
44J. DillemaMiddenvelder—00000
53J. HallMiddenvelder—00000
7T. HernesMiddenvelder2050010
69R. HigginsMiddenvelder——————
55Yénio HolderMiddenvelder——————
18T. LandMiddenvelder2082110
16A. NordinMiddenvelder1820000
11J. OndrejkaMiddenvelder2470010
14J. SchreudersMiddenvelder2281100
8T. de JongeMiddenvelder2380000
17D. van der WerffMiddenvelder2282320
Kaid BeckerAanvaller——————
20N. EggensAanvaller2151000
34R. MetuAanvaller—20000
9B. WillumssonAanvaller2685000
19O. ZawadaAanvaller3040000
26T. van BergenAanvaller2285200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper19—————
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper3490000
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23112020
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19110020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2040000
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3051100
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger2680220
21J. TorrentsVerdediger1910000
5Owen WijndalVerdediger2681000
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3050000
Y. BissoumaMiddenvelder—00000
43R. BounidaMiddenvelder2000000
8Julian BrandtMiddenvelder30126000
10O. GloukhMiddenvelder22135410
18Davy KlaassenMiddenvelder33137020
24J. MokioMiddenvelder18141240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—131330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25107200
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23102010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2851100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
21 mei 2026Ajax2 – 0FC Groningen
7 mrt 2026FC Groningen3 – 1Ajax
2 dec 2025Ajax2 – 0FC Groningen
14 mei 2025FC Groningen2 – 2Ajax
6 okt 2024Ajax3 – 1FC Groningen

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Waar kun je FC Groningen - Ajax live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.