Eredivisie 2026/27Johan Cruijff Arena

Ajax - Fortuna Sittard opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 31
| Johan Cruijff Arena | 2 mei 2027-17:00
Ajax
g g v w w
- : -
Fortuna Sittard
v w g g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 15:59 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Ajax

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Atalanta

Ajax 4-2-3-1

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
30A. Bouwman
2Lucas Rosa
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
8Julian Brandt
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
Wisselspelers
11Viktor Tsygankov
68Abdellah Ouazane
99Tolu Arokodare
22J. Heerkens
26M. Paes
6T. Kehrer
21J. Torrents
36D. Janse
67M. Abdalla
43R. Bounida
49Diego Pugno

Eerdere opstelling Fortuna Sittard

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Excelsior

Fortuna Sittard 4-3-3

31Mattijs Branderhorst
15N. de Groot
28J. Hubner
3Rodrigo Guth
12Ivo Daniel Ferreira Mendonça Pinto
20Édouard Michut
6S. van Ottele
23P. Brittijn
22S. ’t Zand
14S. Simons
7K. Peterson
Wisselspelers
1L. Koopmans
52M. Ihattaren
8Jasper Dahlhaus
39G. Buyukhan
4Iván Márquez
5Y. Oukili
33K. Reitmaier
24Daley Sinkgraven
2S. Wylin
10Ole ter Haar Romeny

Odds voor Ajax - Fortuna Sittard

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Ajax
Fortuna Sittard

Recente uitslagen

Ajax logoAjax

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Ajax – Atalanta2 – 0
18 okt 2026FC Groningen – Ajax2 – 5
15 okt 2026HNK Hajduk Split – Ajax2 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
19 sep 2026Ajax – Excelsior2 – 2

Fortuna Sittard logoFortuna Sittard

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026NEC – Fortuna Sittard2 – 2
10 okt 2026Fortuna Sittard – FC Twente1 – 1
3 okt 2026Genk – Fortuna Sittard1 – 2
19 sep 2026Willem II – Fortuna Sittard0 – 1
12 sep 2026Fortuna Sittard – Ajax1 – 5

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
12 sep 2026Fortuna Sittard1 – 5Ajax
10 mrt 2024Ajax2 – 2Fortuna Sittard
3 sep 2023Fortuna Sittard0 – 0Ajax
9 apr 2023Ajax4 – 0Fortuna Sittard
6 aug 2022Fortuna Sittard2 – 3Ajax

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper1900000
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper34120010
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23132120
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19141020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2060010
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3061200
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger26110230
21J. TorrentsVerdediger1920000
5Owen WijndalVerdediger26101100
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3080010
Y. BissoumaMiddenvelder—10000
43R. BounidaMiddenvelder2010000
8Julian BrandtMiddenvelder30158000
10O. GloukhMiddenvelder22165410
18Davy KlaassenMiddenvelder33168120
24J. MokioMiddenvelder18173240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—162330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25138300
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23132010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2871100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Fortuna Sittard
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31M. BranderhorstKeeper32100000
33K. ReitmaierKeeper2200000
1Luuk KoopmansKeeper3200000
48L. van ParysKeeper——————
8Jasper DahlhausVerdediger2480110
3Rodrigo GuthVerdediger2581120
28J. HubnerVerdediger23100020
44Iván MárquezVerdediger3210000
12Ivo PintoVerdediger36100110
2S. WylinVerdediger2350000
15N. de GrootVerdediger2570000
35K. van BurgstedenVerdediger—10000
6S. van OtteleVerdediger24100000
36A. BahMiddenvelder1800000
23P. BrittijnMiddenvelder22102010
39G. BuyukhanMiddenvelder—10000
37W. ElasriMiddenvelder——————
38M. GbemouMiddenvelder1940000
52Mohammed IhattarenMiddenvelder2493400
47Amin LaoukiliMiddenvelder——————
20Édouard MichutMiddenvelder23101210
5Y. OukiliMiddenvelder2550000
8S. SimonsMiddenvelder—30010
22S. ’t ZandMiddenvelder2391130
9Anthony DescotteAanvaller2395000
45O. JohnsonAanvaller——————
7K. PetersonAanvaller3140000
10Ole RomenyAanvaller2661001
44D. StockbrinkAanvaller1900000
25L. ZeefuikAanvaller2193130

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Ajax - Fortuna Sittard live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.