Opstellingen Ajax - SC Cambuur

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 16
| Johan Cruijff Arena | 13 dec 2026-20:00
Ajax
v w w g g
- : -
SC Cambuur
v g w g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Ajax
SC Cambuur

Ajax - SC Cambuur: wedstrijdinformatie

Ajax speelt thuis tegen SC Cambuur op 13 december 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Eredivisie 2026/27. De speellocatie is Johan Cruijff Arena. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Ajax - SC Cambuur

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen NEC

Ajax 4-3-3

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
6T. Kehrer
2Lucas Rosa
8Julian Brandt
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
99Tolu Arokodare
11Viktor Tsygankov
Wisselspelers
28Y. Bissouma
7S. Adingra
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
68Abdellah Ouazane
26M. Paes
36D. Janse
20O. Edvardsen
30A. Bouwman
51C. Setford
43R. Bounida
21J. Torrents

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen PEC Zwolle

SC Cambuur 4-2-3-1

1T. Jansen
28M. Costarelli
14B. van Duijl
4I. Baouf
2D. Bouah
8N. Souren
17E. Apkakou
11I. Hamache
10R. El Arguioui
15F. Kvam
33M. Maertens
Wisselspelers
6J. Amofa
3J. Berkhout
13N. Binder
7S. Bouhoudane
29I. Henstra
23L. Jetten
24M. Kalisvaart
27W. Kooistra
16R. Mulders
22L. Plogmann
9S. Vink
30J. Ceka

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper19—————
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper3490000
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23112020
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19110020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2040000
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3051100
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger2680220
21J. TorrentsVerdediger1910000
5Owen WijndalVerdediger2681000
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3050000
Y. BissoumaMiddenvelder—00000
43R. BounidaMiddenvelder2000000
8Julian BrandtMiddenvelder30126000
10O. GloukhMiddenvelder22135410
18Davy KlaassenMiddenvelder33137020
24J. MokioMiddenvelder18141240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—131330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25107200
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23102010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2851100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers SC Cambuur
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Thijs JansenKeeper2480000
24M. KalisvaartKeeper—00000
21Jasper MeijsterKeeper2100000
22Luca PlogmannKeeper2600000
6Jamal AmofaVerdediger2780100
43Amar BakkatiVerdediger——————
4I. BaoufVerdediger2080010
3J. BerkhoutVerdediger2410000
2D. BouahVerdediger2560020
28M. CostarelliVerdediger2180010
23L. JettenVerdediger1950010
15F. KvamVerdediger2071000
16R. MuldersVerdediger2640010
33B. VogelzangVerdediger—00000
14B. van DuijlVerdediger2150100
17E. ApkakouMiddenvelder—40000
62W. AsselmanMiddenvelder——————
38Y. BruinsmaMiddenvelder——————
10R. El ArguiouiMiddenvelder2184010
33M. MaertensMiddenvelder3140010
8N. SourenMiddenvelder2680120
L. VanderbruggenMiddenvelder——————
48D. WesterhofMiddenvelder—00000
40W. van der GootMiddenvelder—20000
18W. van der HeideMiddenvelder—00000
13N. BinderAanvaller2462200
7S. BouhoudaneAanvaller1880110
30J. CekaAanvaller2620010
11I. HamacheAanvaller2383100
29I. HenstraAanvaller2061010
27W. KooistraAanvaller2040010
47D. LookAanvaller——————
9S. VinkAanvaller2060000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Ajax logoAjax

DatumWedstrijdUitslag
10 oktAjax – NEC1 – 1
19 sepAjax – Excelsior2 – 2
15 sepAjax – Willem II5 – 1
12 sepFortuna Sittard – Ajax1 – 5
5 sepAjax – PSV1 – 3

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 feb 2023SC Cambuur0 – 5Ajax
3 sep 2022Ajax4 – 0SC Cambuur
18 sep 2021Ajax9 – 0SC Cambuur

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Ajax - SC Cambuur live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.