Eredivisie 2026/27Philips Stadion

PSV - ADO Den Haag opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 20
| Philips Stadion | 23 jan 2027-21:00
PSV
v w v v w
- : -
ADO Den Haag
v g g w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 15:50 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling PSV

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen FC Porto

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
18Filip Kostić
3Y. Gasiorowski
2L. Geertruida
8S. Dest
17Mauro Júnior
24K. Sano
5Ivan Perišić
21S. Mijnans
19E. Bajraktarevic
20G. Til
Wisselspelers
51T. Smolenaars
35A. Santos
1N. Olij
4A. Obispo
27Dennis Man
6R. Flamingo
31N. Fernandez
42S. Cornecion
23M. Bro Hansen
37A. Bouhamdi

Eerdere opstelling ADO Den Haag

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen sc Heerenveen

ADO Den Haag 4-4-2

1K. Nikiema
18S. Sylla
4M. Waem
3P. Mulder
5J. Jensen-Abbew
11Evan Rottier
25Juho Kilo
33M. Sin
17J. Hawkins
46Y. Eduardo
9J. Bal
Wisselspelers
15M. Hokke
2O. Raterink
23N. Thiede
27N. Thomas
22L. Wilhelm
16Finn de Bruin
10I. de Ruijter
7D. van Mieghem
8J. Zamburek
21Cameron Peupion
14M. Jiménez

Odds voor PSV - ADO Den Haag

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
PSV
ADO Den Haag

Recente uitslagen

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026FC Porto – PSV0 – 1
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
9 okt 2026PSV – sc Heerenveen2 – 0
20 sep 2026FC Twente – PSV3 – 2

ADO Den Haag logoADO Den Haag

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026ADO Den Haag – sc Heerenveen2 – 3
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
11 okt 2026Telstar – ADO Den Haag2 – 2
19 sep 2026ADO Den Haag – SC Cambuur1 – 1
12 sep 2026FC Twente – ADO Den Haag2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
2 mrt 2023PSV3 – 1ADO Den Haag
13 feb 2021ADO Den Haag2 – 2PSV
1 nov 2020PSV4 – 0ADO Den Haag
15 feb 2020ADO Den Haag0 – 3PSV
11 aug 2019PSV3 – 1ADO Den Haag

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26120000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger25113220
6R. FlamingoVerdediger23111000
3Y. GasiorowskiVerdediger2150000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2681120
17Mauro JúniorVerdediger27111210
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27120150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—20000
31N. FernandezMiddenvelder2171010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3370010
21Sven MijnansMiddenvelder26115211
24K. SanoMiddenvelder23111010
35A. SantosMiddenvelder2140000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28126100
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2161200
37A. BouhamdiAanvaller—70200
23M. Bro HansenAanvaller1720000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2850010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37112120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22102240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers ADO Den Haag
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12S. EekhoutKeeper—00000
20C. KramerKeeper3600000
1K. NikiemaKeeper23100000
23N. ThiedeKeeper2700000
35S. BergtopVerdediger1900000
15M. HokkeVerdediger2390101
5J. Jensen-AbbewVerdediger2460000
3P. MulderVerdediger27100020
2O. RaterinkVerdediger2070010
18S. SyllaVerdediger27101030
4M. WaemVerdediger2690010
22L. WilhelmVerdediger2330000
10I. de RuijterVerdediger2050000
14Mylian JimenezMiddenvelder2330010
25Juho KiloMiddenvelder24101120
21Cameron PeupionMiddenvelder—10000
33M. SinMiddenvelder2251000
29A. VeselovMiddenvelder—00000
8J. ZamburekMiddenvelder2550000
16F. de BruinMiddenvelder—40100
9J. BalAanvaller2091000
77D. BaranyAanvaller2631000
46Y. EduardoAanvaller20103210
17J. HawkinsAanvaller2590010
7Alejandro PozoAanvaller——————
19L. ReischlAanvaller2220000
11Evan RottierAanvaller24102520
27N. ThomasAanvaller2563110
32D. van LoenenAanvaller—00000
7D. van MieghemAanvaller36100000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je PSV - ADO Den Haag live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.