Serie A 2026/27

Udinese - AC Milan opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 8
| 25 okt 2026-20:45
Udinese
v v v v v
- : -
AC Milan
w g w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 00:49 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Udinese

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Lecce

Udinese 3-4-2-1

40Maduka Emilio Okoye
77E. Ebosse
5David Alaba
28O. Solet
11H. Kamara
6Oier Zarraga
8J. Karlstrom
23M. Vojvoda
30G. Chakvetadze
32J. Ekkelenkamp
9K. Davis
Wisselspelers
45G. Vinciati
13Nicolò Bertola
14J. Abankwah
24Jakub Piotrowski
59A. Zanoli
20J. Arizala
46Unai Gómez
91L. Jovanovic
27C. Kabasele
4S. Lovrić
38L. Miller
41B. Mrozek
93Daniele Padelli
16M. Palma

Eerdere opstelling AC Milan

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Bournemouth

AC Milan 3-4-2-1

16M. Maignan
31S. Pavlović
5K. De Winter
23F. Tomori
2P. Estupiñán
30A. Jashari
80Y. Musah
22D. Moreira
8R. Loftus-Cheek
20O. Giraud-Hutchinson
70Alphadjo Cissè
Wisselspelers
41L. P. Bouyer
73F. Camarda
28C. Comotto
13S. Bocoum
34Mario Gila
14L. Modrić
11C. Pulisic
12Adrien Rabiot
96L. Torriani
35V. Vladimirov
33D. Bartesaghi

Odds voor Udinese - AC Milan

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Udinese (1)bet365 logo5,50
Gelijkspel (X)Tonybet logo3,80
AC Milan (2)Tonybet logo1,68

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 22 oktober 2026, 05:37 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Udinese
AC Milan

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 22 oktober 2026 07:10 uur.

Recente uitslagen

Udinese logoUdinese

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Udinese – Lecce0 – 3
12 okt 2026Torino – Udinese2 – 1
19 sep 2026Udinese – Cagliari0 – 1
14 sep 2026Inter – Udinese5 – 3
7 sep 2026Udinese – Lazio1 – 2

AC Milan logoAC Milan

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Bournemouth – AC Milan3 – 0
18 okt 2026AC Milan – Atalanta3 – 2
15 okt 2026Red Bull Salzburg – AC Milan0 – 4
11 okt 2026Sassuolo – AC Milan1 – 1
20 sep 2026AC Milan – Lecce3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 mrt 2023Udinese3 – 1AC Milan
13 aug 2022AC Milan4 – 2Udinese
25 feb 2022AC Milan1 – 1Udinese
11 dec 2021Udinese1 – 1AC Milan
3 mrt 2021AC Milan1 – 1Udinese

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Udinese
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
41B. MrozekKeeper2600000
40Maduka OkoyeKeeper2770000
93Daniele PadelliKeeper4000000
1R. PirihKeeper——————
14J. AbankwahVerdediger2261010
4David AlabaVerdediger—20000
13Nicolò BertolaVerdediger2340020
77E. EbosseVerdediger2770000
27C. KabaseleVerdediger3530000
11H. KamaraVerdediger3272110
62Lorenzo MossolinVerdediger——————
16M. PalmaVerdediger1820000
28O. SoletVerdediger2650000
23M. VojvodaVerdediger3170000
59A. ZanoliVerdediger2620000
20J. ArizalaMiddenvelder2130000
30G. ChakvetadzeMiddenvelder2740000
32Jurgen EkkelenkampMiddenvelder2673100
46Unai GómezMiddenvelder2370110
91L. JovanovicMiddenvelder1910000
8J. KarlstromMiddenvelder3171020
4S. LovrićMiddenvelder2810000
38L. MillerMiddenvelder2050010
24Jakub PiotrowskiMiddenvelder2941020
63A. RamkuMiddenvelder——————
10N. ZanioloMiddenvelder2720010
6Oier ZarragaMiddenvelder2750000
15Vakoun Issouf BayoAanvaller2940110
64P. CarrilloAanvaller——————
9K. DavisAanvaller2860210
7I. GueyeAanvaller2041000
45G. VinciatiAanvaller1900000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers AC Milan
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. MaignanKeeper31100001
37M. PittarellaKeeper——————
1Pietro TerraccianoKeeper3600000
96L. TorrianiKeeper2110000
33D. BartesaghiVerdediger2060100
5K. De WinterVerdediger24100030
13S. BocoumVerdediger2020000
2P. EstupiñánVerdediger2880030
46Matteo GabbiaVerdediger2730000
34Mario GilaVerdediger2681010
31S. PavlovićVerdediger25100140
23F. TomoriVerdediger2830010
34V. VladimirovVerdediger—00000
55S. VosMiddenvelder21—————
28C. ComottoMiddenvelder1810000
30A. JashariMiddenvelder2480000
8R. Loftus-CheekMiddenvelder3080010
14L. ModrićMiddenvelder4180100
22D. MoreiraMiddenvelder2273100
80Y. MusahMiddenvelder2390000
12Adrien RabiotMiddenvelder31104410
56Alexis SaelemaekersMiddenvelder2750100
42Filippo TerraccianoMiddenvelder2330001
25M. VallettaAanvaller——————
35E. BorsaniAanvaller——————
73F. CamardaAanvaller1830000
21S. ChukwuezeAanvaller2780200
70Alphadjo CissèAanvaller2085010
20O. Giraud-HutchinsonAanvaller2260110
11C. PulisicAanvaller2861110
9Gonçalo RamosAanvaller2593110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Udinese - AC Milan live kijken?

Serie A wordt in Nederland uitgezonden door Ziggo Sport. Bekijk het Serie A-aanbod van Ziggo Sport en zoek deze wedstrijd op in de tv-gids.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.