Opstellingen 1899 Hoffenheim - Besiktas

1899 Hoffenheim
v w v v v
- : -
Besiktas
w w w v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Odds voor 1899 Hoffenheim - Besiktas

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
1899 Hoffenheim (1)Tonybet logo2,00
Gelijkspel (X)Tonybet logo4,00
Besiktas (2)bet365 logo3,50

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 13 oktober 2026, 14:30 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
1899 Hoffenheim
Besiktas

1899 Hoffenheim - Besiktas: wedstrijdinformatie

1899 Hoffenheim speelt thuis tegen Besiktas op 15 oktober 2026 om 21:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Europa League 2026-2027 – League phase. De speellocatie is PreZero Arena. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen 1899 Hoffenheim - Besiktas

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Beschikbaarheid spelers

  • L. Engelns (1899 Hoffenheim): Ontbreekt volgens de feed
  • A. Hajdari (1899 Hoffenheim): Twijfelgeval
  • C. Keles (Besiktas): Ontbreekt volgens de feed
  • M. Rashica (Besiktas): Ontbreekt volgens de feed
  • V. Cerny (Besiktas): Twijfelgeval

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 13 oktober 2026 07:01 uur. Dit zijn de meldingen voor dit duel; de beschikbaarheid kan voor de aftrap veranderen.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Hamburger SV

1899 Hoffenheim 4-2-3-1

1Oliver Baumann
13Bernardo
28Koki Machida
5Ozan Kabak
34V. Coufal
18W. Burger
7L. Avdullahu
14A. Daghim
11F. Asllani
20B. Conté
19Tim Lemperle
Wisselspelers
17N. De Cat
15V. Gendrey
10A. Hložek
2R. Hranac
27Andrej Kramarić
9M. Moerstedt
37Luca Philipp
22A. Prass
39M. Rots

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen Kocaelispor

Besiktas 4-1-4-1

1Alexander Nübel
33Rıdvan Yılmaz
53Emir Han Topcu
35Tiago Djaló
62M. Murillo
6Salih Özcan
19L. Trossard
10O. Kökçü
21F. Miretti
18V. Černý
28Dušan Vlahović
Wisselspelers
29I. Fakili
80Dogan Alemdar
12Emmanuel Agbadou
11K. Ouattara
22T. Bulut
15J. Olaitan
8Kartal Kayra Yılmaz
4W. Ndidi
17E. Poku
9Hyun-gyu Oh

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers 1899 Hoffenheim
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Oliver BaumannKeeper3660000
1L. PeterssonKeeper2200000
37Luca PhilippKeeper2500000
2N. AbrahaVerdediger—00000
13BernardoVerdediger3120011
34V. CoufalVerdediger3460210
3Sean DulicVerdediger——————
15V. GendreyVerdediger2620000
21A. HajdariVerdediger2350010
2R. HranacVerdediger2630000
5Ozan KabakVerdediger2661020
28Koki MachidaVerdediger2940010
39Mats RotsVerdediger2050000
13Tristan SprangerVerdediger——————
7L. AvdullahuMiddenvelder2261010
18Wouter BurgerMiddenvelder2560030
17N. De CatMiddenvelder1830010
16L. EngelnsMiddenvelder——————
23Alex HonajzerMiddenvelder——————
32C. LenzMiddenvelder2000000
14A. PrassMiddenvelder2510000
8P. WimmerMiddenvelder2550000
25Konstantin AleksaAanvaller——————
11F. AsllaniAanvaller2440100
20B. ContéAanvaller2361200
14A. DaghimAanvaller2162200
10A. HložekAanvaller2462000
27Andrej KramarićAanvaller3560010
19Tim LemperleAanvaller2451000
9M. MoerstedtAanvaller2030110
A. SkenderAanvaller——————
10Y. B. Zor MuhammedAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Besiktas
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Dogan AlemdarKeeper2300000
1Alexander NübelKeeper30140000
96Emir YaşarKeeper——————
12Emmanuel AgbadouVerdediger29110120
50Umit AkdagVerdediger2300000
22T. BulutVerdediger2040000
35Tiago DjalóVerdediger26120010
62M. MurilloVerdediger30133020
11K. OuattaraVerdediger21100021
58Y. ÖzcanVerdediger2020010
53Emir Han TopcuVerdediger26121030
33Rıdvan YılmazVerdediger25111200
63A. YortacVerdediger——————
8Kartal Kayra YılmazMiddenvelder2540010
10Orkun KökçüMiddenvelder25135430
21F. MirettiMiddenvelder2340010
4W. NdidiMiddenvelder2990000
15J. OlaitanMiddenvelder24130600
6Salih ÖzcanMiddenvelder28140010
70A. S. BircanAanvaller—10000
18Václav ČernýAanvaller28144230
29I. FakiliAanvaller20142110
23M. HekimogluAanvaller—20000
90Semih KılıçsoyAanvaller2141000
9Hyun-gyu OhAanvaller25131120
81A. PagdaAanvaller——————
17E. PokuAanvaller2241000
7Milot RashicaAanvaller3071000
66O. SevimAanvaller——————
19L. TrossardAanvaller3181120
28Dušan VlahovićAanvaller2686020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je 1899 Hoffenheim - Besiktas live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.