Ligue 1 2026/27Parc des Princes

Paris Saint-Germain - Nice opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 32
| Parc des Princes | 16 mei 2027-17:00
Paris Saint-Germain
w w w w w
- : -
Nice
v w w v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 00:36 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Paris Saint-Germain

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen FC Barcelona

Paris Saint-Germain 4-3-3

39M. Safonov
21Lucas Hernández
51W. Pacho
5Marquinhos
2Achraf Hakimi
8Fabián Ruiz
17Vitinha
87João Neves
7K. Kvaratskhelia
10O. Dembélé
14D. Doué
Wisselspelers
11M. Akliouche
30L. Chevalier
12L. Digne
4L. Beraldo
27D. Fernandez
22M. Godts
24S. Mayulu
47Q. Ndjantou
9Ferran Torres
6Illia Zabarnyi
33W. Zaïre-Emery

Eerdere opstelling Nice

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Stade Brestois 29

Nice 3-4-2-1

23Y. Diouf
5M. Mohamed Ahmed
55Youssouf Ndayishimiye
36A. Seidu
27N. Nkounkou
6Hicham Boudaoui
28Axel Witsel
92J. Clauss
9M. Amoura
7G. Hein
11Sepe Elye Wahi
Wisselspelers
39D. Coulibaly
10S. Diop
21I. Jansson
84H. Koutoune
35X. Mandza Tsiendi
41D. Morana
29N. Ngoumou
77Teddy Boulhendi
8M. Sanson

Odds voor Paris Saint-Germain - Nice

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Paris Saint-Germain
Nice

Recente uitslagen

Paris Saint-Germain logoParis Saint-Germain

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Paris Saint-Germain – FC Barcelona4 – 2
17 okt 2026Strasbourg – Paris Saint-Germain1 – 3
14 okt 2026Manchester City – Paris Saint-Germain2 – 4
10 okt 2026Paris Saint-Germain – Le Mans3 – 1
20 sep 2026Marseille – Paris Saint-Germain1 – 2

Nice logoNice

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026Stade Brestois 29 – Nice1 – 2
18 okt 2026Lyon – Nice2 – 1
11 okt 2026Nice – Strasbourg2 – 1
20 sep 2026Nice – Lille2 – 1
12 sep 2026Auxerre – Nice1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
8 apr 2023Nice0 – 2Paris Saint-Germain
1 okt 2022Paris Saint-Germain2 – 1Nice
5 mrt 2022Nice1 – 0Paris Saint-Germain
1 dec 2021Paris Saint-Germain0 – 0Nice
13 feb 2021Paris Saint-Germain2 – 1Nice

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Paris Saint-Germain
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30L. ChevalierKeeper2400000
16A. LongoniKeeper—00000
39M. SafonovKeeper27100000
4L. BeraldoVerdediger2271000
2D. BolyVerdediger——————
12L. DigneVerdediger3340000
2Achraf HakimiVerdediger2790110
21Lucas HernándezVerdediger3071010
5MarquinhosVerdediger3273010
25Nuno MendesVerdediger2450010
51W. PachoVerdediger2580000
6Illia ZabarnyiVerdediger2441000
27D. FernandezMiddenvelder1860010
24S. MayuluMiddenvelder2030000
87João NevesMiddenvelder2280100
8Fabián RuizMiddenvelder3092310
17VitinhaMiddenvelder26103110
33W. Zaïre-EmeryMiddenvelder2090210
11M. AklioucheAanvaller24102100
10O. DembéléAanvaller2984500
14D. DouéAanvaller2193300
22Mika GodtsAanvaller2170100
7K. KvaratskheliaAanvaller2591100
47Q. NdjantouAanvaller1900000
9Ferran TorresAanvaller26107100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Nice
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
77Teddy BoulhendiKeeper2500000
23Y. DioufKeeper2680010
Martin PonsotKeeper——————
5Mohamed AbdelmonemVerdediger2780020
2A. AbdiVerdediger3230000
64M. LumpunguVerdediger——————
92J. ClaussVerdediger3481100
84H. KoutouneVerdediger2030010
33A. MendyVerdediger2230000
27N. NkounkouVerdediger2560020
E. SahraouiVerdediger——————
36A. SeiduVerdediger2630000
99S. SamedMiddenvelder——————
6L. AbergelMiddenvelder——————
6Hicham BoudaouiMiddenvelder2740000
38A. CamaraMiddenvelder—10000
22I. CamaraMiddenvelder2100000
39D. CoulibalyMiddenvelder1770010
N. LaarejMiddenvelder——————
35X. Mandza TsiendiMiddenvelder—70010
55Youssouf NdayishimiyeMiddenvelder2780020
29N. NgoumouMiddenvelder2650000
87E. PereiraMiddenvelder1930000
8M. SansonMiddenvelder—10000
28Axel WitselMiddenvelder3770000
9M. AmouraAanvaller2661120
38Enguerrand BouardAanvaller——————
44Z. DialloAanvaller2110010
10S. DiopAanvaller2681210
7G. HeinAanvaller3080100
21I. JanssonAanvaller2450010
41D. MoranaAanvaller—10000
11Sepe Elye WahiAanvaller2373130

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Paris Saint-Germain - Nice live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.