Serie A 2026/27Unipol Domus

Cagliari - Napoli opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 30
| Unipol Domus | 4 apr 2027-18:30
Cagliari
w w w g v
- : -
Napoli
g w v v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 14:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Cagliari

Laatste bevestigde opstelling: 19 oktober 2026 tegen Monza

Cagliari 4-3-1-2

1E. Caprile
33A. Obert
15J. Rodriguez
26Y. Mina
2Zé Pedro
4A. Romano
6H. Winks
8M. Adopo
70Daniel Maldini
18M'Bala Nzola
31P. Mendy
Wisselspelers
28Y. Sugawara
32I. Sulev
14Alessandro Deiola
12A. Sherri
23Boris Radunović
79Y. Massolin
27J. Liteta
22R. Kofler
9Kevin Omoruyi
21Roberto Gagliardini
10J. Fazzini
39A. Fadera
20Riccardo Ciervo
24G. Aurelio

Eerdere opstelling Napoli

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Bodo/Glimt

Napoli 3-4-2-1

1Alex Meret
16Rafa Marín
13Amir Rrahmani
22Giovanni Di Lorenzo
37Leonardo Spinazzola
8S. McTominay
99A. Zambo Anguissa
21Matteo Politano
70N. Lang
11K. De Bruyne
19R. Højlund
Wisselspelers
6B. Gilmour
23Giovane
68Stanislav Lobotka
17M. Olivera
32Vanja Milinković-Savić
20L. Lucca
5B. Badiashile
31S. Beukema
14Nikita Contini

Odds voor Cagliari - Napoli

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Cagliari
Napoli

Recente uitslagen

Cagliari logoCagliari

DatumWedstrijdUitslag
19 okt 2026Monza – Cagliari4 – 0
11 okt 2026Cagliari – Juventus1 – 1
19 sep 2026Udinese – Cagliari0 – 1
12 sep 2026Atalanta – Cagliari1 – 2
7 sep 2026Cagliari – Lecce1 – 0

Napoli logoNapoli

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Napoli – Bodo/Glimt4 – 3
17 okt 2026Venezia – Napoli1 – 0
13 okt 2026Villarreal – Napoli3 – 1
10 okt 2026Napoli – Frosinone3 – 0
20 sep 2026Fiorentina – Napoli1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
21 feb 2022Cagliari1 – 1Napoli
26 sep 2021Napoli2 – 0Cagliari
2 mei 2021Napoli1 – 1Cagliari
3 jan 2021Cagliari1 – 4Napoli

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Cagliari
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. CaprileKeeper2570000
23Boris RadunovićKeeper3000000
12A. SherriKeeper2800000
26Y. MinaVerdediger3230000
33A. ObertVerdediger2470000
2Zé PedroVerdediger2970010
15J. RodriguezVerdediger2170010
28Yukinari SugawaraVerdediger2640000
8M. AdopoMiddenvelder2670200
30A. AkarakiriMiddenvelder—00000
24G. AurelioMiddenvelder2610000
14Alessandro DeiolaMiddenvelder3170030
10J. FazziniMiddenvelder2350110
17M. FeliciMiddenvelder2520000
21Roberto GagliardiniMiddenvelder3210000
20N. GranduMiddenvelder2000000
22R. KoflerMiddenvelder2130000
27J. LitetaMiddenvelder2010000
70Daniel MaldiniMiddenvelder2574000
79Y. MassolinMiddenvelder2410000
4A. RomanoMiddenvelder2071000
32I. SulevMiddenvelder2000000
6H. WinksMiddenvelder3070010
20Riccardo CiervoAanvaller2410000
39A. FaderaAanvaller2460010
9Kevin OmoruyiAanvaller2540010
31P. MendyAanvaller—71100
8M'Bala NzolaAanvaller—20000
35A. SugameleAanvaller1910000
19Y. TrepyAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Napoli
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
14Nikita ContiniKeeper3000000
1Alex MeretKeeper2970000
32Vanja Milinković-SavićKeeper2940000
12C. PuglieseKeeper—00000
5B. BadiashileVerdediger2540010
31S. BeukemaVerdediger2720000
4Alessandro BuongiornoVerdediger——————
22Giovanni Di LorenzoVerdediger33100130
35Luca MarianucciVerdediger—00000
16Rafa MarínVerdediger2490010
17M. OliveraVerdediger2870000
13Amir RrahmaniVerdediger32101110
37Leonardo SpinazzolaVerdediger3380100
99A. Zambo AnguissaMiddenvelder3050010
10F. BaridoMiddenvelder——————
11K. De BruyneMiddenvelder35103210
2Costantino FavasuliMiddenvelder2230100
6B. GilmourMiddenvelder2571010
68Stanislav LobotkaMiddenvelder31101000
8S. McTominayMiddenvelder2962000
26A. VergaraMiddenvelder2341110
27Alisson SantosAanvaller2450000
7David NeresAanvaller2960000
23GiovaneAanvaller2240110
19R. HøjlundAanvaller23102000
70Noa LangAanvaller2771010
20L. LuccaAanvaller2690010
21Matteo PolitanoAanvaller33102210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Cagliari - Napoli live kijken?

Serie A wordt in Nederland uitgezonden door Ziggo Sport. Bekijk het Serie A-aanbod van Ziggo Sport en zoek deze wedstrijd op in de tv-gids.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.