Serie A 2026/27

Juventus - AS Roma opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 27
| 7 mrt 2027-18:30
Juventus
g w v g w
- : -
AS Roma
g v w w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 21:04 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Juventus

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Lecce

Juventus 3-1-4-2

25Guglielmo Vicario
26J. Lucumí
3Gleison Bremer
4F. Gatti
12Douglas Luiz
20A. Cambiaso
8T. Koopmeiners
22Weston McKennie
15Pierre Kalulu
9R. Kolo
27Nick Woltemade
Wisselspelers
29Pape Matar Sarr
24Daniele Rugani
23Carlo Pinsoglio
33Neto
32J. Cabal
13Jérémie Boga
17Kerim Alajbegovic
11E. Zhegrova
6L. Kelly

Eerdere opstelling AS Roma

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Napoli

AS Roma 3-5-2

95Pierluigi Gollini
22Hermoso
5Evan N'Dicka
23Gianluca Mancini
43Wesley
61Niccolò Pisilli
4Bryan Cristante
15Marten de Roon
2D. Rensch
14D. Malen
18M. Soulé
Wisselspelers
32Devis Vasquez
20Nahuel Molina
77E. Lulli
3K. Koulierakis
87D. Ghilardi
70G. De Marzi
9S. Castro
26L. Balerdi
86Rodrigo Mora

Odds voor Juventus - AS Roma

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Juventus
AS Roma

Recente uitslagen

Juventus logoJuventus

DatumWedstrijdUitslag
25 okt 2026Lecce – Juventus0 – 2
22 okt 2026Juventus – Rennes2 – 2
18 okt 2026Juventus – Lazio0 – 3
15 okt 2026Celta Vigo – Juventus1 – 2
11 okt 2026Cagliari – Juventus1 – 1

AS Roma logoAS Roma

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Napoli – AS Roma3 – 3
20 okt 2026AS Roma – Slovan Bratislava4 – 0
17 okt 2026AS Roma – Genoa2 – 0
14 okt 2026AS Roma – Real Madrid3 – 4
11 okt 2026Como – AS Roma0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 mrt 2023AS Roma1 – 0Juventus
27 aug 2022Juventus1 – 1AS Roma
9 jan 2022AS Roma3 – 4Juventus
17 okt 2021Juventus1 – 0AS Roma
6 feb 2021Juventus2 – 0AS Roma

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Juventus
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1K. GrabaraKeeper2710100
23Carlo PinsoglioKeeper3600000
40R. RaduKeeper—00000
25Guglielmo VicarioKeeper30100000
3Gleison BremerVerdediger29112000
32J. CabalVerdediger2510000
20A. CambiasoVerdediger2670110
2M. ÇelikVerdediger2992110
38C. CorradiVerdediger——————
4F. GattiVerdediger2851120
15Pierre KaluluVerdediger26110000
6L. KellyVerdediger2860010
26J. LucumíVerdediger28100130
43Louis ReynaudVerdediger——————
24Daniele RuganiVerdediger3200000
12Douglas LuizMiddenvelder28111120
8Teun KoopmeinersMiddenvelder2891100
5Manuel LocatelliMiddenvelder2830110
6G. MakioboMiddenvelder19—————
22Weston McKennieMiddenvelder2881110
8Augusto OwusuMiddenvelder2110000
43F. PagnuccoMiddenvelder2000000
29Pape Matar SarrMiddenvelder2470000
19K. Thuram-UlienMiddenvelder2500000
17Kerim AlajbegovicAanvaller19101100
13Jérémie BogaAanvaller2960000
7Chico ConceiçãoAanvaller2391110
9A. DurmišiAanvaller——————
18J. EkhatorAanvaller1900000
14D. ElimoghaleAanvaller—00000
31Nicolás GonzálezAanvaller2892000
9R. KoloAanvaller27113200
14Arkadiusz MilikAanvaller3200000
7J. OboavwoduoAanvaller2010000
18D. OkoloAanvaller——————
27Nick WoltemadeAanvaller2493100
10K. YıldızAanvaller2110000
11E. ZhegrovaAanvaller2762100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers AS Roma
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
70G. De MarziKeeper1900000
95Pierluigi GolliniKeeper3150000
99Mile SvilarKeeper2760000
26L. BalerdiVerdediger2792010
87D. GhilardiVerdediger2360110
22HermosoVerdediger31112020
3K. KoulierakisVerdediger2250010
77E. LulliVerdediger—61000
23Gianluca ManciniVerdediger30100210
20Nahuel MolinaVerdediger2891100
5Evan N'DickaVerdediger2780010
2Devyne RenschVerdediger2370020
3M. SeckVerdediger——————
43WesleyVerdediger23100210
8M. BahMiddenvelder——————
4Bryan CristanteMiddenvelder3171020
19G. GiammatteiMiddenvelder——————
17K. KonéMiddenvelder2582020
86Rodrigo MoraMiddenvelder1991100
7Lorenzo PellegriniMiddenvelder3040010
61Niccolò PisilliMiddenvelder22103020
15Marten de RoonMiddenvelder3581020
68A. ArenaAanvaller1700000
17M. CamaraAanvaller——————
9S. CastroAanvaller2271100
21Paulo DybalaAanvaller3280400
14Donyell MalenAanvaller27109311
18M. SouléAanvaller23113320
Devis VasquezKeeper—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Juventus - AS Roma live kijken?

Serie A wordt in Nederland uitgezonden door Ziggo Sport. Bekijk het Serie A-aanbod van Ziggo Sport en zoek deze wedstrijd op in de tv-gids.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.