Serie A 2026/27

Juventus - Monza opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 15
| 13 dec 2026-18:30
Juventus
w g w v g
- : -
Monza
g v w v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 04:27 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Juventus

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Rennes

Juventus 3-4-1-2

25Guglielmo Vicario
6L. Kelly
3Gleison Bremer
4F. Gatti
20A. Cambiaso
8T. Koopmeiners
12Douglas Luiz
2M. Çelik
22Weston McKennie
27Nick Woltemade
9R. Kolo
Wisselspelers
33Neto
17Kerim Alajbegovic
23Carlo Pinsoglio
13Jérémie Boga
29Pape Matar Sarr
32J. Cabal
31Nicolás González
15Pierre Kalulu
26J. Lucumí
51A. Merola

Eerdere opstelling Monza

Laatste bevestigde opstelling: 19 oktober 2026 tegen Cagliari

Monza 3-4-2-1

1N. Tornqvist
44Andrea Carboni
2S. Goglichidze
60Eddy Kouadio
7Ricardo Mangas
14E. Akinsanmiro
8F. Ondoa
19S. Birindelli
46J. Robinson
47Dany Mota
9G. Varela
Wisselspelers
6Valentin Antov
24A. Bakoune
26P. Ciurria
21L. Colombo
28A. Colpani
10Patrick Cutrone
90M. Folorunsho
11O. Forson
80M. Mout
16C. Ngonge
43A. Strajnar
20D. Thiam

Odds voor Juventus - Monza

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Juventus
Monza

Recente uitslagen

Juventus logoJuventus

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Juventus – Rennes2 – 2
18 okt 2026Juventus – Lazio0 – 3
15 okt 2026Celta Vigo – Juventus1 – 2
11 okt 2026Cagliari – Juventus1 – 1
20 sep 2026Juventus – Atalanta2 – 0

Monza logoMonza

DatumWedstrijdUitslag
19 okt 2026Monza – Cagliari4 – 0
11 okt 2026Lazio – Monza3 – 1
18 sep 2026Monza – Sassuolo2 – 1
13 sep 2026Lecce – Monza3 – 2
6 sep 2026Parma – Monza1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
29 jan 2023Juventus0 – 2Monza
18 sep 2022Monza1 – 0Juventus

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Juventus
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1K. GrabaraKeeper2710100
23Carlo PinsoglioKeeper3600000
40R. RaduKeeper—00000
25Guglielmo VicarioKeeper3090000
3Gleison BremerVerdediger29102000
32J. CabalVerdediger2500000
20A. CambiasoVerdediger2660110
2M. ÇelikVerdediger2992110
38C. CorradiVerdediger——————
4F. GattiVerdediger2841020
15Pierre KaluluVerdediger26100000
6L. KellyVerdediger2860010
26J. LucumíVerdediger2890130
43Louis ReynaudVerdediger——————
24Daniele RuganiVerdediger3200000
12Douglas LuizMiddenvelder28100020
8Teun KoopmeinersMiddenvelder2881100
5Manuel LocatelliMiddenvelder2830110
6G. MakioboMiddenvelder19—————
22Weston McKennieMiddenvelder2870110
8Augusto OwusuMiddenvelder2110000
43F. PagnuccoMiddenvelder2000000
29Pape Matar SarrMiddenvelder2460000
19K. Thuram-UlienMiddenvelder2500000
17Kerim AlajbegovicAanvaller1991100
13Jérémie BogaAanvaller2950000
7Chico ConceiçãoAanvaller2391110
9A. DurmišiAanvaller——————
18J. EkhatorAanvaller1900000
14D. ElimoghaleAanvaller—00000
31Nicolás GonzálezAanvaller2892000
9R. KoloAanvaller27103200
14Arkadiusz MilikAanvaller3200000
7J. OboavwoduoAanvaller2010000
18D. OkoloAanvaller——————
27Nick WoltemadeAanvaller2483100
10K. YıldızAanvaller2110000
11E. ZhegrovaAanvaller2762100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Monza
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50A. BallabioKeeper—00000
43A. StrajnarKeeper1900000
20D. ThiamKeeper2830000
1N. TornqvistKeeper2430000
6Valentin AntovVerdediger2500000
24A. BakouneVerdediger2060000
19S. BirindelliVerdediger2770220
44Andrea CarboniVerdediger2570010
2S. GoglichidzeVerdediger2221000
60Eddy KouadioVerdediger2071020
3Lorenzo LucchesiVerdediger2360021
7Ricardo MangasVerdediger2871200
5Y. MayeVerdediger2030000
4J. ZiolkowskiVerdediger21—————
14E. AkinsanmiroMiddenvelder2160100
24N. BallabioMiddenvelder——————
21L. ColomboMiddenvelder2110010
28A. ColpaniMiddenvelder2751000
90M. FolorunshoMiddenvelder2860020
46Christian MarianiMiddenvelder——————
80M. MoutMiddenvelder—50100
14Pedro ObiangMiddenvelder——————
8F. OndoaMiddenvelder2050100
32Matteo PessinaMiddenvelder——————
27Idrissa ToureMiddenvelder28—————
17Keita BaldéAanvaller——————
26P. CiurriaAanvaller—00000
10Patrick CutroneAanvaller2850000
11O. ForsonAanvaller2250000
47Dany MotaAanvaller2850200
16Cyril NgongeAanvaller2610000
46J. RobinsonAanvaller1952000
9G. VarelaAanvaller2166110
22E. ZeballosAanvaller2421000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Juventus - Monza live kijken?

Serie A wordt in Nederland uitgezonden door Ziggo Sport. Bekijk het Serie A-aanbod van Ziggo Sport en zoek deze wedstrijd op in de tv-gids.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.