Serie A 2026/27

Atalanta - Inter opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 12
| 22 nov 2026-20:45
Atalanta
v w w v v
- : -
Inter
g w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 07:16 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Atalanta

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Ajax

Atalanta 4-2-3-1

29Marco Carnesecchi
77Davide Zappacosta
40R. Obric
31T. Kristensen
16R. Bellanova
13Éderson
70G. Gaetano
59Nicola Zalewski
17C. De Ketelaere
99Eljif Elmas
9Gianluca Scamacca
Wisselspelers
10Lazar Samardžić
51M. Sonzogni
57Marco Sportiello
55Isaac Isoa
8Mario Pašalić
41J. Idele
47Lorenzo Bernasconi
46S. Levak
48Andrea Bonanomi
11J. Rowe
90N. Krstovic

Eerdere opstelling Inter

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Shakhtar Donetsk

Inter 3-5-2

1Josep Martínez
30Carlos Augusto
95Alessandro Bastoni
25Manuel Akanji
32Federico Dimarco
8P. Sucic
20Hakan Çalhanoğlu
23Nicolò Barella
99D. Spence
14A. Bonny
9Marcus Thuram
Wisselspelers
7Piotr Zieliński
5A. Stanković
49Ivan Provedel
48M. Mosconi
22Henrikh Mkhitaryan
11Luis Henrique
94F. Esposito
17Andy Diouf
12R. Di Gennaro
46L. Bovio
31Yann Bisseck

Odds voor Atalanta - Inter

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Atalanta
Inter

Recente uitslagen

Atalanta logoAtalanta

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Ajax – Atalanta2 – 0
18 okt 2026AC Milan – Atalanta3 – 2
15 okt 2026Atalanta – Pafos3 – 1
12 okt 2026Atalanta – Venezia3 – 1
20 sep 2026Juventus – Atalanta2 – 0

Inter logoInter

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Inter – Shakhtar Donetsk1 – 0
17 okt 2026Bologna – Inter1 – 3
13 okt 2026Inter – Club Brugge KV3 – 4
10 okt 2026Inter – Parma3 – 0
19 sep 2026AS Roma – Inter2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
27 mei 2023Inter3 – 2Atalanta
13 nov 2022Atalanta2 – 3Inter
16 jan 2022Atalanta0 – 0Inter
25 sep 2021Inter2 – 2Atalanta
8 mrt 2021Inter1 – 0Atalanta

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Atalanta
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
29Marco CarnesecchiKeeper26110000
1P. PardelKeeper——————
22T. PompeiKeeper—00000
31Francesco RossiKeeper——————
57Marco SportielloKeeper3400000
4I. HienVerdediger——————
23S. KolašinacVerdediger3380000
3O. KossounouVerdediger2560000
31T. KristensenVerdediger2460010
43J. MirraVerdediger2000000
40R. ObricVerdediger2020010
42Giorgio ScalviniVerdediger2280000
77Davide ZappacostaVerdediger3470000
16R. BellanovaMiddenvelder2690110
47Lorenzo BernasconiMiddenvelder2280000
17C. De KetelaereMiddenvelder25100200
13ÉdersonMiddenvelder27111010
99Eljif ElmasMiddenvelder2771101
70G. GaetanoMiddenvelder26101101
2J. IdeleMiddenvelder—10000
19Franck KessiéMiddenvelder2941010
47S. LevakMiddenvelder—00000
7A. ManzoniMiddenvelder2100000
8Mario PašalićMiddenvelder3190000
10Lazar SamardžićMiddenvelder24111010
21F. SteffanoniMiddenvelder——————
59Nicola ZalewskiMiddenvelder2490210
90N. KrstovicAanvaller26104110
18Giacomo RaspadoriAanvaller2672110
11J. RoweAanvaller2350000
9Gianluca ScamaccaAanvaller27103000
7K. SulemanaAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Inter
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12R. Di GennaroKeeper3300000
1Josep MartínezKeeper28100000
49Ivan ProvedelKeeper3200000
25Manuel AkanjiVerdediger3180130
95Alessandro BastoniVerdediger2790021
31Yann BisseckVerdediger2591010
75L. BovioVerdediger—00000
32Federico DimarcoVerdediger2890200
28Benjamin PavardVerdediger3040000
24D. SpenceVerdediger—30000
6J. StonesVerdediger3240000
23Nicolò BarellaMiddenvelder2991210
20Hakan ÇalhanoğluMiddenvelder3283030
30Carlos AugustoMiddenvelder2774210
17Andy DioufMiddenvelder2390300
21C. JonesMiddenvelder2550000
3M. MarelloMiddenvelder——————
22Henrikh MkhitaryanMiddenvelder3750210
5A. StankovićMiddenvelder2140100
8P. SucicMiddenvelder2291010
7Piotr ZielińskiMiddenvelder3291200
14A. BonnyAanvaller2293000
94F. EspositoAanvaller2182110
9J. IddrissouAanvaller—00000
45M. LavelliAanvaller——————
11Luis HenriqueAanvaller2460000
10Lautaro MartínezAanvaller2976130
30M. MosconiAanvaller1900000
9Marcus ThuramAanvaller2994220

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Atalanta - Inter live kijken?

Serie A wordt in Nederland uitgezonden door Ziggo Sport. Bekijk het Serie A-aanbod van Ziggo Sport en zoek deze wedstrijd op in de tv-gids.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.