Bundesliga 2026-2027

Eintracht Frankfurt - SV Elversberg opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 33
| 15 mei 2027-15:30
Eintracht Frankfurt
w g v w v
- : -
SV Elversberg
v g v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 21:43 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Eintracht Frankfurt

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Eintracht Frankfurt 4-4-2

1N. Atubolu
2E. Baum
3L. Brassier
4R. Koch
34N. Collins
8F. Chaïbi
25R. Onyedika
15N. Aseko-Nkili
20R. Dōan
9Jonathan Michael Burkardt
11Y. Ebnoutalib
Wisselspelers
42C. Uzun
37Jeremiaha Maluze
26K. Kosugi
7Ansgar Knauff
40Kaua Santos
6O. Hojlund
27Mario Götze
31L. Arrhov
29A. Amaimouni

Eerdere opstelling SV Elversberg

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen RB Leipzig

SV Elversberg 4-2-3-1

20Nicolas Kristof
21L. Günther
31Maximilian Rohr
19L. Pinckert
30J. Gyamerah
8Ł. Poręba
43F. Keidel
7M. Krattenmacher
17J. Schmahl
25Lukas Petkov
42D. Mokwa Ntusu
Wisselspelers
15R. Adam
28T. Boss
39C. Campbell
6A. Conde
9N. Futkeu
3F. Le Joncour
2N. Mickelson
40F. Onyeka
26L. Sirch

Odds voor Eintracht Frankfurt - SV Elversberg

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Eintracht Frankfurt
SV Elversberg

Recente uitslagen

Eintracht Frankfurt logoEintracht Frankfurt

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt1 – 0
16 okt 2026Eintracht Frankfurt – FC Koln1 – 0
10 okt 2026RB Leipzig – Eintracht Frankfurt6 – 0
19 sep 2026Eintracht Frankfurt – SC Freiburg2 – 2
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3

SV Elversberg logoSV Elversberg

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026SV Elversberg – FC Augsburg4 – 3
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
24 sep 2026Waldhof Mannheim – SV Elversberg2 – 1
20 sep 2026FC Schalke 04 – SV Elversberg0 – 0
13 sep 2026SV Elversberg – Bayern München1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Eintracht Frankfurt
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1N. AtuboluKeeper2470000
33Jens GrahlKeeper——————
40Kaua SantosKeeper2300000
39A. SiljevicKeeper——————
2E. BaumVerdediger2070110
3L. BrassierVerdediger2660010
22Timothy ChandlerVerdediger3620000
34N. CollinsVerdediger2240010
53J. EtseVerdediger——————
4R. KochVerdediger3070100
26K. KosugiVerdediger2060010
5OtavioVerdediger2010010
31L. ArrhovMiddenvelder1830000
15N. Aseko-NkiliMiddenvelder2050100
10M. DillsMiddenvelder——————
20Ritsu DoanMiddenvelder2860100
27Mario GötzeMiddenvelder3450120
6O. HojlundMiddenvelder2120010
6E. İşMiddenvelder——————
37Jeremiaha MaluzeMiddenvelder—20110
25R. OnyedikaMiddenvelder2570040
42C. UzunMiddenvelder2062000
19Metehan YildirimMiddenvelder——————
29A. AmaimouniAanvaller—50000
9Jonathan Michael BurkardtAanvaller2673100
8F. ChaïbiAanvaller2350010
11Y. EbnoutalibAanvaller2375110
7Ansgar KnauffAanvaller2440010
35M. PimpongAanvaller—20000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers SV Elversberg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28T. BossKeeper3300000
20Nicolas KristofKeeper2670020
21L. GüntherVerdediger2371010
30J. GyamerahVerdediger3160000
3F. Le JoncourVerdediger3110000
2N. MickelsonVerdediger2730000
19L. PinckertVerdediger2670110
31Maximilian RohrVerdediger3171010
26L. SirchVerdediger2760000
15R. AdamMiddenvelder—20000
6A. CondeMiddenvelder2930010
10N. DarvichMiddenvelder2050110
43F. KeidelMiddenvelder2371130
7M. KrattenmacherMiddenvelder2173110
40F. OnyekaMiddenvelder1950110
8Ł. PorębaMiddenvelder2670000
17F. SchmahlMiddenvelder2331010
29T. ZimmerschiedMiddenvelder—10000
39C. CampbellAanvaller2061010
9N. FutkeuAanvaller2360100
42D. Mokwa NtusuAanvaller2272000
25Lukas PetkovAanvaller2572200
16L. PfeifferAanvaller——————
24L. SchnellbacherAanvaller3220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Eintracht Frankfurt - SV Elversberg live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.