Keuken Kampioen Divisie 2026-2027Rat Verlegh Stadion

NAC Breda - Jong PSV opstellingen

| Rat Verlegh Stadion | 15 jan 2027-20:00
NAC Breda
w w g w w
- : -
Jong PSV
v g v g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 22:40 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling NAC Breda

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen Helmond Sport

NAC Breda 4-2-3-1

1Michael Robin Verrips
12J. Van den Bergh
22Rio Hillen
4L. Greiml
2B. Lucassen
10M. Nassoh
6M. Balard
28C. Brym
78J. Van Hecke
14K. Sowah
9Moussa Soumano
Wisselspelers
19Paul Gladon
5J. Candelaria
35M. Brouwers
17M. Bouchouari
23R. Kortsmit
31Konstantinos Lamprou
34I. Nazih
8F. Jensen
11G. Misehouy
26P. Reulen
55B. Ghalidi

Eerdere opstelling Jong PSV

Laatste bevestigde opstelling: 19 oktober 2026 tegen Dordrecht

Jong PSV 4-2-3-1

1K. Ngom
5R. Manuhutu
4M. Monamay
3F. Merien
2K. Penso
8S. Sidibe
6B. Mulders
11F. Kluit
7S. Ouaissa
10P. Holseter-Karlsen
9A. Jones
Wisselspelers
19S. Dumbili
15Lyfe Oldenstam
14M. Bresser
17J. Beerens

Odds voor NAC Breda - Jong PSV

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
NAC Breda
Jong PSV

Recente uitslagen

NAC Breda logoNAC Breda

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026Helmond Sport – NAC Breda0 – 2
9 okt 2026NAC Breda – MVV1 – 0
3 okt 2026Vitesse – NAC Breda2 – 2
26 sep 2026NAC Breda – FC Eindhoven4 – 2
20 sep 2026De Graafschap – NAC Breda1 – 2

Jong PSV logoJong PSV

DatumWedstrijdUitslag
19 okt 2026Jong PSV – Dordrecht0 – 1
9 okt 2026Roda – Jong PSV1 – 1
19 sep 2026Vitesse – Jong PSV3 – 1
14 sep 2026Jong PSV – Jong AZ1 – 1
11 sep 2026Helmond Sport – Jong PSV3 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
6 mrt 2023Jong PSV1 – 2NAC Breda
6 jan 2023NAC Breda2 – 1Jong PSV
25 feb 2022NAC Breda3 – 1Jong PSV
22 nov 2021Jong PSV0 – 0NAC Breda
18 jan 2021Jong PSV1 – 1NAC Breda

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers NAC Breda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44T. GoosKeeper——————
23R. KortsmitKeeper3400000
31Kostas LamprouKeeper3500000
1M. VerripsKeeper29110010
17M. BouchouariVerdediger2541000
35M. BrouwersVerdediger—50000
5J. CandelariaVerdediger2200000
29C. ChizaVerdediger——————
27J. EratVerdediger——————
4L. GreimlVerdediger25100011
22R. HillenVerdediger23110020
2B. LucassenVerdediger28110210
12J. Van den BerghVerdediger32110040
32R. van AarstVerdediger—10000
3S. van OoijenVerdediger——————
6M. BalardMiddenvelder25100010
11G. MisehouyMiddenvelder2160300
10M. NassohMiddenvelder23102330
34I. NazihMiddenvelder2081010
8F. JensenMiddenvelder33100020
20Mats SeuntjensMiddenvelder3430110
78J. Van HeckeMiddenvelder24100100
28Charles-Andreas BrymMiddenvelder2896010
55B. GhalidiAanvaller2150010
19Paul GladonAanvaller3484010
33E. IkpiaAanvaller—10000
27B. MeijvogelAanvaller——————
26P. ReulenAanvaller1862010
9Moussa SoumanoAanvaller21104200
14K. SowahMiddenvelder2651100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Jong PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23K. AertsKeeper—00000
23S. KuijstenKeeper—00000
12E. MoedtKeeper—00000
16K. NgomKeeper2150000
1N. OlijKeeper3120000
51Tijn SmolenaarsKeeper2140000
3M. BresserVerdediger1980110
2Sébas DitmerVerdediger——————
4K DuahVerdediger—10000
3Y. GasiorowskiVerdediger2110000
3B. JonkersVerdediger1800000
15W. KuhnVerdediger——————
15R. ManuhutuVerdediger1960000
5J. MartinaVerdediger—10000
4F. MerienVerdediger18100000
14M. MonamayVerdediger2080010
2K. PensoVerdediger—91000
15D. StamVerdediger—20000
10S. CornecionMiddenvelder—92110
31N. FernandezMiddenvelder2110000
20P. Holseter-KarlsenMiddenvelder—40100
10J. KollerMiddenvelder1960200
35A. SantosMiddenvelder2120000
8S. SidibeMiddenvelder19111200
5G. VerhulstMiddenvelder1990000
7M. BahatyAanvaller1950010
19E. BajraktarevicAanvaller2110000
24J. BeerensAanvaller1840010
37A. BouhamdiAanvaller—20010
23M. Bro HansenAanvaller1720000
18Jonas ColaesAanvaller——————
7S. DumbiliAanvaller—101000
19A. JonesAanvaller18105010
11F. KluitAanvaller20102300
6B. MuldersAanvaller1991210
21K. Oteng-MensahAanvaller—50000
17Givenciyo SabajoAanvaller——————
9L. NistelrooyAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je NAC Breda - Jong PSV live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.