LaLiga 2026/27

Sevilla FC - Villarreal opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 36
| 16 mei 2027-17:00
Sevilla FC
w w v g v
- : -
Villarreal
v w g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 04:50 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Sevilla FC

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Real Madrid

Sevilla FC 4-2-3-1

1Odysseas Vlachodimos
17Gabriel Suazo
4Kike Salas
5Castrin
2Juan Iglesias
24Y. Fofana
6Lucien Agoumé
20Felix Correia
10Peque
11Ruben Vargas
9R. Ure
Wisselspelers
15Fabio Cardoso
14Manu Bueno
22José Ángel Carmona
3J. Diaz
21C. Ejuke
13Fran González
7Alfonso Gonzales
33Rafael Romero
12A. Sangante
19Lucas Stassin
27N. Guillen

Eerdere opstelling Villarreal

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Valencia

Villarreal 4-4-2

25Péter Gulácsi
3A. Freeman
12Renato Veiga
8Juan Foyth
15Santiago Mouriño
17Tajon Buchanan
18P. Gueye
16C. Macia
11Ilias Akhomach
22Ayoze Pérez
7Gerard Moreno
Wisselspelers
23S. Cardona
2Logan Costa
14Santi Comesaña
5A. Diatta
27N. El Jmili
13R. Gomez
1Luiz Lúcio Reis Júnior
9G. Mikautadze
10A. Moleiro
6P. Navarro
21T. Oluwaseyi

Odds voor Sevilla FC - Villarreal

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Sevilla FC
Villarreal

Recente uitslagen

Sevilla FC logoSevilla FC

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Real Madrid – Sevilla FC4 – 1
12 okt 2026Levante – Sevilla FC3 – 3
19 sep 2026Sevilla FC – FC Barcelona1 – 3
16 sep 2026Deportivo La Coruña – Sevilla FC0 – 1
11 sep 2026Sevilla FC – Valencia1 – 0

Villarreal logoVillarreal

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Valencia – Villarreal1 – 2
20 okt 2026Liverpool – Villarreal4 – 3
17 okt 2026Villarreal – Elche0 – 0
13 okt 2026Villarreal – Napoli3 – 1
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
23 apr 2023Sevilla FC2 – 1Villarreal
18 sep 2022Villarreal1 – 1Sevilla FC
8 mei 2022Villarreal1 – 1Sevilla FC
4 dec 2021Sevilla FC1 – 0Villarreal
16 mei 2021Villarreal4 – 0Sevilla FC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sevilla FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Fran GonzálezKeeper2100000
33Rafael RomeroKeeper2300000
1Odysseas VlachodimosKeeper3290000
15Fabio CardosoVerdediger—00000
22José Ángel CarmonaVerdediger2440000
5CastrinVerdediger2380010
3J. DiazVerdediger2150000
23MarcãoVerdediger3000000
34I. MunozVerdediger—00000
4Kike SalasVerdediger2470011
12A. SanganteVerdediger2440001
17Gabriel SuazoVerdediger2990020
6Lucien AgouméMiddenvelder2490020
39E. AltozanoMiddenvelder2000000
14Manu BuenoMiddenvelder2231000
24Y. FofanaMiddenvelder2761100
27N. GuillenMiddenvelder—10010
18Jon GuridiMiddenvelder3181030
2Juan IglesiasMiddenvelder2891030
8G. KochorashviliMiddenvelder2760110
11Ruben VargasMiddenvelder2820000
26M. CastilloAanvaller—00000
20Felix CorreiaAanvaller2551120
21C. EjukeAanvaller2871010
7Alfonso GonzalesAanvaller2740010
10PequeAanvaller2441010
16Isaac RomeroAanvaller2672151
30M. SierraAanvaller—72020
37I. SowAanvaller26—————
19Lucas StassinAanvaller2141100
9R. UreAanvaller2291210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Villarreal
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13R. GomezKeeper2400000
25Péter GulácsiKeeper3680000
1Y. KinareykinKeeper——————
1Luiz Lúcio Reis JúniorKeeper2550000
23S. CardonaVerdediger2791110
15E. ChukwumaVerdediger——————
2Logan CostaVerdediger2520000
8Juan FoythVerdediger2880030
3A. FreemanVerdediger22121010
15Santiago MouriñoVerdediger24102040
6P. NavarroVerdediger2180020
4E. PujolVerdediger——————
20Carlos RomeroVerdediger2470010
12Renato VeigaVerdediger23120130
17Tajon BuchananMiddenvelder27100030
14Santi ComesañaMiddenvelder30120010
5A. DiattaMiddenvelder2110000
18P. GueyeMiddenvelder27133011
16C. MaciaMiddenvelder—60000
10A. MoleiroMiddenvelder23132410
24N. SalibaMiddenvelder2290110
8C. Tidiane ThiamMiddenvelder—00000
11Ilias AkhomachAanvaller2290210
17N. El JmiliAanvaller—20000
21A. KaaresAanvaller——————
9G. MikautadzeAanvaller25135210
7Gerard MorenoAanvaller34122100
21T. OluwaseyiAanvaller2682000
19N. PépéAanvaller3172010
22Ayoze PérezAanvaller33121410

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Sevilla FC - Villarreal live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.