Opstellingen MVV - Roda

| 6 sep 2026-16:45
MVV
v w w w w
1 : 1
Eindstand
Roda
v v w w g
O. Dumont
15'
J. Sleegers
90'+2'
Doelpunt
O. Dumont (Assistent: R. Klaasen)
15'
90'
+2
Doelpunt
50'
Gele kaart
Gele kaart
52'
63'
Gele kaart
Gele kaart
71'
Gele kaart
86'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
2'
MVV
V W W W W
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Jong AZ
1 2
MVV
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
MVV
1 0
FC Volendam
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
FC Eindhoven
2 3
MVV
Keuken Kampioen Divisie
9 aug 2026
- 16:45
MVV
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
De Graafschap
2 1
MVV
Roda
V V W W G
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Roda
2 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
0 1
Roda
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Roda
2 1
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
FC Emmen
1 0
Roda
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Roda
1 2
FC Eindhoven
Opstelling
MVV
1
Keeper
17
Verdediger
6
Verdediger
22
Verdediger
52'
2
Verdediger
90'
10
Middenvelder
15'
16
Middenvelder
71'90'
24
Middenvelder
62'
21
Verdediger
78'
9
Aanvaller
78'
7
Middenvelder
Wissels
12
Keeper
23
Keeper
5
Verdediger
90'
26
Verdediger
18
Middenvelder
62'86'
19
Middenvelder
78'
27
Aanvaller
78'
29
Aanvaller
90'
Trainer
Roda
1
Keeper
17
Verdediger
45'
3
Verdediger
15
Verdediger
5
Middenvelder
64'
11
Middenvelder
4
Middenvelder
8
Middenvelder
77'
6
Middenvelder
64'
24
Middenvelder
45'
9
Aanvaller
Wissels
21
Keeper
28
Keeper
2
Middenvelder
33
Verdediger
25
Middenvelder
64'
20
Middenvelder
14
Verdediger
10
Aanvaller
77'
27
Middenvelder
26
Middenvelder
45'50'90'
7
Aanvaller
45'63'
Trainer

MVV - Roda: wedstrijdinformatie

MVV speelde thuis tegen Roda op 6 september 2026 om 16:45 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen MVV - Roda

MVV 4-3-3

1Hugo Wentges
2M. Hofland
22S. Bouland
6F. Dicke
17S. van der Wegen
24N. El Hamdaoui
16R. Klaasen
10O. Dumont
7L. Daneels
9T. Vinogradac
21D. Asante
Wisselspelers
12S. van der Heijden
23V. Goffings
5L. Schenk
26A. Mansala Mpudi
18E. Sierra
19Mika Luijendijk
27N. Matoug
29O. Zimuangana
31Y. Bourard

Roda 4-2-3-1

1J. Treichel
5Koen Jansen
15L. Beerten
3M. Tol
17G. Peixoto
4J. Nisbet
11D. Dorenbosch
24J. Déom
6M. Paulissen
8J. Mensah
9A. van den Hurk
Wisselspelers
21M. Stojcevic
28J. van Damme
2L. Verheij
33D. Van den Buijs
25B. Marsman
20M. Bentoumi
14X. van den Berg
10F. Schenten
27K. Van Mieghem
26J. Sleegers
7Cain Seedorf

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers MVV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23V. GoffingsKeeper—00000
13S. TimmersKeeper—00000
1Hugo WentgesKeeper24100010
12S. van der HeijdenKeeper2200000
22S. BoulandVerdediger2080010
3W. CoomansVerdediger2400000
2M. HoflandVerdediger2160110
26A. Mansala MpudiVerdediger—00000
5L. SchenkVerdediger2420010
4D. TimberVerdediger——————
6F. DickeVerdediger22100100
10O. DumontMiddenvelder24105120
24N. El HamdaouiMiddenvelder—91000
16R. KlaasenMiddenvelder3380220
14M. KuipersAanvaller2000000
19Mika LuijendijkMiddenvelder1910000
18E. Sierra-CappelletiMiddenvelder25102110
8S. Van DesselMiddenvelder2541000
17S. van der WegenVerdediger21100110
20A. AmgarMiddenvelder1700000
21D. AsanteVerdediger26100110
7Lennerd DaneelsMiddenvelder28100110
27N. MatougAanvaller2360010
11T. VerheijenAanvaller2330000
9T. VinogradacAanvaller2581000
29O. ZimuanganaAanvaller2060100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Roda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
21M. StojcevicKeeper—00000
1J. TreichelKeeper23100000
28J. van DammeKeeper—00000
15L. BeertenVerdediger23101010
5Koen JansenMiddenvelder22100010
25B. MarsmanMiddenvelder23101100
17G. PeixotoVerdediger2041000
30Y. StevelmansVerdediger—00000
3M. TolVerdediger28102010
33D. Van den BuijsVerdediger3170020
2L. VerheijMiddenvelder2110000
5Deni AstachanovMiddenvelder——————
20M. BentoumiMiddenvelder—00000
24J. DéomMiddenvelder2760100
15Zakarya KhaldiMiddenvelder——————
32N. MaoujoudiMiddenvelder—30000
8J. MensahMiddenvelder1870010
4J. NisbetMiddenvelder27101010
6M. PaulissenMiddenvelder3391210
10F. SchentenAanvaller—70000
27K. Van MieghemMiddenvelder—00000
14X. van den BergVerdediger2290100
19N. CrabuMiddenvelder—10000
11D. DorenboschMiddenvelder23100120
31L. FeratiAanvaller—00000
7Cain SeedorfAanvaller2681010
26J. SleegersMiddenvelder3291010
9A. van den HurkAanvaller3391020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Roda logoRoda

DatumWedstrijdUitslag
28 augRoda – NAC Breda2 – 2
21 augDordrecht – Roda0 – 1
14 augRoda – Helmond Sport2 – 1
7 augFC Emmen – Roda1 – 0
1 augRoda – Alemannia Aachen2 – 4

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 feb 2023Roda2 – 1MVV
4 sep 2022MVV1 – 1Roda
7 jan 2022Roda1 – 0MVV
29 nov 2021MVV1 – 1Roda
12 apr 2021MVV2 – 4Roda

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.