Opstellingen RKC Waalwijk - NAC Breda

| 4 sep 2026-20:00
RKC Waalwijk
v g g g g
4 : 2
Eindstand
NAC Breda
w w v w g
Rio Hillen
26'
Thijs van Leeuwen
56'
F. Al Mazyani
75'
J. de Wijs
90'+3'
M. Nassoh
64'
M. Nassoh
83'
Eigen doelpunt
26'
Doelpunt
56'
64'
Doelpunt
Doelpunt
75'
83'
Doelpunt
Doelpunt
J. de Wijs (Assistent: A. Dkidak)
90'
+3
27'
Gele kaart
37'
2e gele kaart
Gele kaart
54'
Gele kaart
69'
79'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
RKC Waalwijk
V G G G G
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Jong PSV
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Helmond Sport
1 1
RKC Waalwijk
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Vitesse
1 1
RKC Waalwijk
Eredivisie
7 apr 2024
- 16:45
FC Volendam
3 2
RKC Waalwijk
NAC Breda
W W V W G
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Roda
2 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
22 aug 2026
- 16:30
NAC Breda
3 2
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
NAC Breda
0 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Top OSS
1 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
7 mei 2023
- 12:15
Almere City FC
0 2
NAC Breda
Opstelling
RKC Waalwijk
1
Keeper
33
Verdediger
75'
4
Verdediger
30
Verdediger
90'
5
Verdediger
6
Middenvelder
54'68'
8
Middenvelder
79'
7
Middenvelder
79'
10
Middenvelder
56'
20
Aanvaller
68'69'
27
Aanvaller
90'
Wissels
16
Keeper
13
Keeper
25
Verdediger
55
Verdediger
3
Verdediger
90'
42
Verdediger
18
Middenvelder
68'
17
Aanvaller
11
Middenvelder
68'
19
Aanvaller
24
Verdediger
79'
9
Aanvaller
79'
Trainer
NAC Breda
2
Verdediger
45'
4
Verdediger
27'37'
12
Verdediger
22
Verdediger
26'45'
78
Middenvelder
8
Middenvelder
6
Middenvelder
45'
10
Middenvelder
64'79'83'
19
Aanvaller
45'
9
Aanvaller
Wissels
23
Keeper
17
Verdediger
45'
5
Verdediger
35
Verdediger
45'
32
Verdediger
11
Middenvelder
45'
34
Middenvelder
66'
55
Aanvaller
45'66'
26
Aanvaller
Trainer

RKC Waalwijk - NAC Breda: wedstrijdinformatie

RKC Waalwijk speelde thuis tegen NAC Breda op 4 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen RKC Waalwijk - NAC Breda

RKC Waalwijk 4-2-3-1

1N. Schiks
5Juan Castillo
30J. de Wijs
4L. van Gelderen
33F. Al Mazyani
8Jochem Nap
6L. Postma
20K. Varela
10Thijs van Leeuwen
7Ryan Fage
27F. Stokkers
Wisselspelers
16M. Spenkelink
13X. Mulder
25N. Bakboord
55N. Held
3S. van der Plas
42B. Kemmeren
18R. van Hedel
17R. Kuijpers
11Y. van der Veen
19H. van Gemert
24A. Dkidak
9J. van de Haar

NAC Breda 4-4-2

1Michael Robin Verrips
22Rio Hillen
12J. Van den Bergh
4L. Greiml
2B. Lucassen
10M. Nassoh
6M. Balard
8F. Jensen
78J. Van Hecke
9Moussa Soumano
19Paul Gladon
Wisselspelers
31Konstantinos Lamprou
23R. Kortsmit
17M. Bouchouari
5J. Candelaria
35M. Brouwers
32R. van Aarst
11G. Misehouy
34I. Nazih
55B. Ghalidi
26P. Reulen

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers RKC Waalwijk
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13X. MulderKeeper2100000
1N. SchiksKeeper2280000
16M. SpenkelinkKeeper2920000
31L. VogelsKeeper2300000
33F. Al MazyaniVerdediger2182110
25Navajo BakboordVerdediger2710010
5Juan CastilloVerdediger2671300
55Nazjir HeldVerdediger2140000
42B. KemmerenVerdediger—00000
6L. PostmaMiddenvelder2390040
30J. de WijsVerdediger31102020
4L. van GelderenVerdediger2581010
3S. van der PlasVerdediger2050000
7Ryan FageMiddenvelder22100110
8Jochem NapMiddenvelder—100310
45A. el HarchaouiMiddenvelder—00000
18R. van HedelMiddenvelder2180000
10Thijs van LeeuwenMiddenvelder2591000
22T. van de LooMiddenvelder2360010
24A. DkidakVerdediger2670110
17Roy KuijpersAanvaller2600000
93Virgil MisidjanAanvaller3351000
27Finn StokkersAanvaller3091010
20K. VarelaAanvaller2073110
19H. van GemertAanvaller—31000
9J. van de HaarAanvaller21103120
11Y. van der VeenMiddenvelder21102100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers NAC Breda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44T. GoosKeeper——————
23R. KortsmitKeeper3400000
31Kostas LamprouKeeper3500000
1M. VerripsKeeper29100010
17M. BouchouariVerdediger2541000
35M. BrouwersVerdediger—40000
5J. CandelariaVerdediger2200000
29C. ChizaVerdediger——————
27J. EratVerdediger——————
4L. GreimlVerdediger2590011
22R. HillenVerdediger23100010
2B. LucassenVerdediger28100200
12J. Van den BerghVerdediger32100040
32R. van AarstVerdediger—10000
3S. van OoijenVerdediger——————
6M. BalardMiddenvelder2590010
11G. MisehouyMiddenvelder2160300
10M. NassohMiddenvelder2392330
34I. NazihMiddenvelder2071010
8F. JensenMiddenvelder33100020
20Mats SeuntjensMiddenvelder3430110
78J. Van HeckeMiddenvelder2490100
28Charles-Andreas BrymMiddenvelder2885010
55B. GhalidiAanvaller2140010
19Paul GladonAanvaller3474010
33E. IkpiaAanvaller—10000
27B. MeijvogelAanvaller——————
26P. ReulenAanvaller1862010
9Moussa SoumanoAanvaller2193100
14K. SowahMiddenvelder2641100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.