Opstellingen FC Volendam - Dordrecht

| 28 aug 2026-20:00
FC Volendam
g w v w v
6 : 1
Eindstand
Dordrecht
v g w g v
H. Veerman
5'
H. Veerman
15'
R. Niemeijer
42'
H. Veerman
52'
H. Veerman
76'
N. Doodeman
77'
M. Vetkal
27'
Doelpunt
5'
Doelpunt
15'
27'
Doelpunt
M. Vetkal (Assistent: D. Sits)
Doelpunt
42'
Doelpunt
52'
Doelpunt
76'
Doelpunt
N. Doodeman (Assistent: A. Plat)
77'
41'
Gele kaart
47'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
FC Volendam
G W V W V
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
MVV
1 0
FC Volendam
Keuken Kampioen Divisie
15 aug 2026
- 16:30
FC Volendam
3 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
10 aug 2026
- 20:00
Jong PSV
3 2
FC Volendam
Eredivisie
7 apr 2024
- 16:45
FC Volendam
3 2
RKC Waalwijk
Eredivisie
4 apr 2024
- 18:45
FC Volendam
0 0
Feyenoord
Dordrecht
V G W G V
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
0 1
Roda
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
2 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
19 mei 2023
- 20:00
Dordrecht
2 2
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Dordrecht
1 3
Heracles
Opstelling
FC Volendam
16
Keeper
2
Verdediger
25
Verdediger
4
Verdediger
81'
15
Verdediger
65'
8
Middenvelder
7
Aanvaller
77'84'
10
Middenvelder
42'
18
Verdediger
6
Middenvelder
84'
9
Aanvaller
5'15'52'76'81'
Wissels
1
Keeper
22
Keeper
3
Verdediger
81'
63
Verdediger
65'
5
Verdediger
19
Middenvelder
34
Middenvelder
77
Aanvaller
84'
11
Aanvaller
84'
14
Aanvaller
29
Aanvaller
81'
Dordrecht
1
Keeper
22
Verdediger
47'
15
Verdediger
60'
44
Verdediger
77'
5
Verdediger
4
Verdediger
7
Aanvaller
46'
8
Middenvelder
21
Middenvelder
27'60'
10
Middenvelder
41'
77
Aanvaller
77'
Wissels
28
Keeper
13
Keeper
23
Verdediger
77'
2
Verdediger
6
Middenvelder
14
Middenvelder
18
Middenvelder
60'
11
Middenvelder
60'
16
Middenvelder
46'
34
Aanvaller
29
Aanvaller
77'
Trainer

FC Volendam - Dordrecht: wedstrijdinformatie

FC Volendam speelde thuis tegen Dordrecht op 28 augustus 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen FC Volendam - Dordrecht

FC Volendam 4-1-4-1

16Roy Steur
15M. Kleijn
4Erik Schouten
25L. Blondeau
2P. Ugwu
8D. Huisman
6A. Plat
18N. Bukala
10R. Niemeijer
7N. Doodeman
9H. Veerman
Wisselspelers
1H. Jurjus
22D. Vlak
3M. Amevor
63J. Haakmat
5D. Bisschops
17Daniel Beukers
19T. Codinha
34M. Belfqih
77J. Hoepel
11K. Wolff
14S. Deme
29J. Tielemans

Dordrecht 4-1-4-1

1C. Raatsie
5Beni Mpanzu
44B. Hardley
15Y. M'Bemba
22J. van Aken
4J. Pinas
10A. Ouarghi
21M. Vetkal
8S. Vugts
7N. Venema
77D. Sits
Wisselspelers
28Tim Coremans
13D. Hogervorst
23L. Woudenberg
2A. Lechkar
6L. Riccio
14S. Bae
18R. van Asten
11N. Rossi
16L. Roman
34M. Kessrioui
29N. Felicia
17Y. Younous

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers FC Volendam
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1H. JurjusKeeper3250000
30Yaell SamsonKeeper——————
16Roy SteurKeeper2150000
22D. VlakKeeper2500000
3M. AmevorVerdediger34100020
5D. BisschopsVerdediger2110010
25L. BlondeauVerdediger20101020
63J. HaakmatVerdediger—50010
15M. KleijnVerdediger2190130
12D. PayneVerdediger2440000
Enzo PestanaVerdediger——————
4E. SchoutenVerdediger3550000
2P. UgwuVerdediger20100010
34M. BelfqihMiddenvelder—30100
18N. BukalaVerdediger21101020
19T. CodinhaMiddenvelder2100000
8Daan HuismanMiddenvelder24101010
10R. NiemeijerMiddenvelder31104200
6A. PlatMiddenvelder28102100
Ryan de VriesMiddenvelder——————
21Y. Jaber el MaftahiAanvaller1941100
36M. van der HorstMiddenvelder——————
14S. DemeAanvaller2120010
7N. DoodemanAanvaller29101610
J. GambierAanvaller——————
77J. HoepelAanvaller—10000
67Frederik IhlerAanvaller2361010
29J. TielemansAanvaller—30000
9Henk VeermanAanvaller351010200
11K. WolffAanvaller2080100
24Key-Shawn Wong-A-SoijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3520000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2361110
2A. LechkarVerdediger2590010
15Y. M'BembaVerdediger2540100
5Beni MpanzuVerdediger22101140
4J. PinasVerdediger22100010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23100020
14S. BaeMiddenvelder—00000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2081010
21M. VetkalMiddenvelder22103030
8S. VugtsMiddenvelder19101010
18R. van AstenMiddenvelder—80000
29N. FeliciaAanvaller—90010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder2492210
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
29 apr 2022Dordrecht3 – 2FC Volendam
29 okt 2021FC Volendam4 – 2Dordrecht
15 jan 2021Dordrecht0 – 0FC Volendam
23 okt 2020FC Volendam7 – 1Dordrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.