Premier League 2026-2027

Ipswich - Manchester City opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 36
| 15 mei 2027-16:00
Ipswich
v w v w v
- : -
Manchester City
w w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 20:20 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Ipswich

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Manchester City

Ipswich 3-4-2-1

28Christian Walton
24J. Greaves
6I. Diop
26D. O'Shea
3L. Davis
25Exequiel Palacios
12Florentino Luís
42G. Ouattara
10J. Enciso
38D. Maeda
19Emersonn
Wisselspelers
2D. Furlong
4C. Kipre
5A. Matusiwa
7I. Fatawu
11Jayden Philogene-Bidace
47J. Clarke
29C. Akpom
37K. Scherpen
9Z. Flemming

Eerdere opstelling Manchester City

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen AEK Athens FC

Manchester City 4-2-3-1

1Gianluigi Donnarumma
24J. Gvardiol
3Rúben Dias
45A. Khusanov
82R. Lewis
17E. Fernández
5Elliot Anderson
37Allan Elias
10M. Cherki
47P. Foden
75F. Samba
Wisselspelers
28G. Rulli
7Iliman Ndiaye
22Vitor Reis
21R. Aït Nouri
13M. Bettinelli
32A. Bouaddi
61K. Braithwaite
9Erling Braut Haaland
11J. Doku
6M. Guehi
56R. McAidoo

Odds voor Ipswich - Manchester City

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Ipswich
Manchester City

Recente uitslagen

Ipswich logoIpswich

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Manchester City – Ipswich3 – 2
10 okt 2026Ipswich – Fulham2 – 1
19 sep 2026Everton – Ipswich1 – 0
12 sep 2026Crystal Palace – Ipswich2 – 3
4 sep 2026Ipswich – Liverpool0 – 2

Manchester City logoManchester City

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Manchester City – AEK Athens FC5 – 1
17 okt 2026Manchester City – Ipswich3 – 2
14 okt 2026Manchester City – Paris Saint-Germain2 – 4
11 okt 2026Liverpool – Manchester City0 – 3
20 sep 2026Manchester City – Sunderland5 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
19 jan 2025Ipswich0 – 6Manchester City
24 aug 2024Manchester City4 – 1Ipswich

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Ipswich
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
27D. ButtonKeeper——————
50A. NoonanKeeper——————
1A. PalmerKeeper30—————
37Kjell ScherpenKeeper2640000
28Christian WaltonKeeper3030010
3L. DavisVerdediger2672120
6I. DiopVerdediger2970000
2D. FurlongVerdediger3010000
24J. GreavesVerdediger2650010
4C. KipreVerdediger2900000
26D. O'SheaVerdediger2771000
40C. ComptonMiddenvelder——————
10J. EncisoMiddenvelder2270210
9Zian FlemmingMiddenvelder2852010
12Florentino LuísMiddenvelder2740000
23Saša LukićMiddenvelder3060120
5Azor MatusiwaMiddenvelder2810000
32M. NunezMiddenvelder2620000
42G. OuattaraMiddenvelder2171110
25Exequiel PalaciosMiddenvelder2860000
14J. TaylorMiddenvelder——————
29C. AkpomAanvaller3151000
47J. ClarkeAanvaller2561110
8S. W. EgeliAanvaller2020000
19EmersonnAanvaller2272100
7I. FatawuAanvaller2260131
38D. MaedaAanvaller2971000
20K. McAteerAanvaller2430000
33A. MehmetiAanvaller25—————
11Jayden Philogene-BidaceAanvaller2430000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Manchester City
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13M. BettinelliKeeper3400000
1Gianluigi DonnarummaKeeper27100010
28G. RulliKeeper3400000
21R. Aït NouriVerdediger2520100
61K. BraithwaiteVerdediger1820000
3Rúben DiasVerdediger29100000
6M. GuehiVerdediger2691100
24J. GvardiolVerdediger24101340
45A. KhusanovVerdediger2270010
82R. LewisVerdediger2120200
22Vitor ReisVerdediger2020000
37Allan EliasMiddenvelder2220000
5Elliot AndersonMiddenvelder23101110
32A. BouaddiMiddenvelder1960110
10M. CherkiMiddenvelder2395210
17E. FernándezMiddenvelder2581110
47P. FodenMiddenvelder2674311
8M. KovačićMiddenvelder3240100
56R. McAidooMiddenvelder1830100
27Matheus NunesMiddenvelder2870000
33N. O'ReillyMiddenvelder2170010
75F. SambaMiddenvelder—10000
11J. DokuAanvaller2441100
9Erling Braut HaalandAanvaller26912010
7Iliman NdiayeAanvaller2670200
42A. SemenyoAanvaller2692310

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Ipswich - Manchester City live kijken?

Viaplay toont in Nederland het grootste deel van de Premier League. Eén wedstrijd per speelronde is bij Prime Video te zien. Bekijk de uitzonderingen in het uitzendschema van Viaplay om de juiste dienst voor dit duel te vinden.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.