Champions League 2026-2027 – League phase

Viking - PSV opstellingen

| 20 jan 2027-21:00
Viking
g w v g v
- : -
PSV
v w v v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 00:42 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Viking

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Aston Villa

Viking 4-3-3

1A. Ostbo
5H. Heggheim
27J. Daland
6G. Stensness
2H. J. Haugen
7Kristoffer Askildsen
8Joe Bell
29T. Moi
10Zlatko Tripić
22E. Botheim
20P. Christiansen
Wisselspelers
24V. Auklend
17E. Bassey
30L. Belko
16H. Bjordal
19A. Cosic
28K. Haugen
3V. Vevatne
23N. Fuglestad
26S. Kvia-Egeskog
11R. Postema
33J. Hansen
25H. Falchener

Eerdere opstelling PSV

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen FC Porto

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
18Filip Kostić
3Y. Gasiorowski
2L. Geertruida
8S. Dest
17Mauro Júnior
24K. Sano
5Ivan Perišić
21S. Mijnans
19E. Bajraktarevic
20G. Til
Wisselspelers
51T. Smolenaars
35A. Santos
1N. Olij
4A. Obispo
27Dennis Man
6R. Flamingo
31N. Fernandez
42S. Cornecion
23M. Bro Hansen
37A. Bouhamdi

Odds voor Viking - PSV

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Viking
PSV

Recente uitslagen

Viking logoViking

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Aston Villa – Viking3 – 1
13 okt 2026Viking – Bayern München3 – 3
9 sep 2026VfB Stuttgart – Viking3 – 1
26 aug 2026Viking – Dinamo Zagreb3 – 1
18 aug 2026Dinamo Zagreb – Viking2 – 2

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026FC Porto – PSV0 – 1
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
9 okt 2026PSV – sc Heerenveen2 – 0
20 sep 2026FC Twente – PSV3 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Viking
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30L. BelkoKeeper2400000
13S. EscobarKeeper——————
12E. JacobsenKeeper—00000
1A. OstboKeeper3550000
24V. AuklendVerdediger2120000
21A. BærtelsenVerdediger26—————
17E. BasseyVerdediger1910000
18S. BjorsholVerdediger3220000
27J. DalandVerdediger2640010
25H. FalchenerVerdediger2340100
2H. J. HaugenVerdediger2651000
5H. HeggheimVerdediger2550010
6G. StensnessVerdediger2751000
3V. VevatneVerdediger3120000
7Kristoffer AskildsenMiddenvelder2550220
8Joe BellMiddenvelder2750030
16H. BjordalMiddenvelder2930100
33J. HansenMiddenvelder2110000
28K. HaugenMiddenvelder3240010
7J. MiddelthonMiddenvelder——————
29T. MoiMiddenvelder2051200
14V. BerishaAanvaller32—————
22E. BotheimAanvaller2630100
20P. ChristiansenAanvaller2653010
19A. CosicAanvaller2010000
42K. A. FrimpongAanvaller——————
23N. FuglestadAanvaller2000000
26S. Kvia-EgeskogAanvaller2350000
11Romano PostemaAanvaller2410000
10Zlatko TripićAanvaller3353210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26120000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger25113220
6R. FlamingoVerdediger23111000
3Y. GasiorowskiVerdediger2150000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2681120
17Mauro JúniorVerdediger27111210
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27120150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—20000
31N. FernandezMiddenvelder2171010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3370010
21Sven MijnansMiddenvelder26115211
24K. SanoMiddenvelder23111010
35A. SantosMiddenvelder2140000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28126100
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2161200
37A. BouhamdiAanvaller—70200
23M. Bro HansenAanvaller1720000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2850010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37112120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22102240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Viking - PSV live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.