Eredivisie 2026/27Stadion Galgenwaard

FC Utrecht - NEC opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 12
| Stadion Galgenwaard | 8 nov 2026-20:00
FC Utrecht
v g w v w
- : -
NEC
v v g g g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 03:53 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Utrecht

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen Willem II

FC Utrecht 3-4-3

1V. Barkas
5N. Panagiotou
3Matisse Didden
2S. Horemans
92A. Zagré
38O. Agougil
8J. van Overeem
23N. Vesterlund
10Y. Cathline
20D. de Wit
80M. Broholm
Wisselspelers
11Ángel Alarcón
39N. Amrabat
15A. Blake
33K. Gadellaa
32P. Kloosterboer
18J. Medić
6G. Offerhaus
21N. Ogidi Nwankwo
22Sergio Padt
17S. van Duijn
34Dave Johannes Andreas van den Berg

Eerdere opstelling NEC

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen Levski Sofia

NEC 3-4-3

1G. Crettaz
24D. Fonville
4P. Schuurs
73G. Bras
99C. Bischoff
20N. Lebreton
6D. Nejasmic
34K. Kers
10Dušan Tadić
30Bryan Linssen
9T. Chery
Wisselspelers
18Dennis Geiger
38J. Geneste
66A. Kabar
22A. Kaplan
35J. Monteiro
42Y. Moslih
12N. Polster
14K. Sierhuis
11W. Willumsson

Odds voor FC Utrecht - NEC

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Utrecht
NEC

Recente uitslagen

FC Utrecht logoFC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
11 okt 2026FC Utrecht – Willem II3 – 1
20 sep 2026Feyenoord – FC Utrecht5 – 0
13 sep 2026Excelsior – FC Utrecht1 – 2
8 sep 2026FC Utrecht – Go Ahead Eagles3 – 3
30 aug 2026FC Utrecht – PSV1 – 6

NEC logoNEC

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026NEC – Levski Sofia1 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
20 sep 2026NEC – Go Ahead Eagles1 – 1
17 sep 2026Juventus – NEC5 – 0
12 sep 2026SC Cambuur – NEC3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
17 mrt 2024FC Utrecht1 – 0NEC
23 sep 2023NEC3 – 0FC Utrecht
12 mrt 2023NEC2 – 2FC Utrecht
16 sep 2022FC Utrecht0 – 0NEC
22 sep 2021NEC0 – 3FC Utrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Vasilis BarkasKeeper3270010
1Mees EppinkKeeper2000000
31Justin EversenKeeper20—————
33K. GadellaaKeeper2300000
22Sergio PadtKeeper3600000
3Matisse DiddenVerdediger2562000
2S. HoremansVerdediger2880010
14P. KloosterboerVerdediger2130000
18J. MedićVerdediger2830000
6G. OfferhausVerdediger2550020
21N. Ogidi NwankwoVerdediger2430000
5N. PanagiotouVerdediger2640020
5V. PlantingaVerdediger—00000
53F. PohlVerdediger—20010
3J. SchuldesVerdediger—00000
23N. VesterlundVerdediger2770200
92Arthur ZagreVerdediger2580020
27A. EngwandaMiddenvelder——————
30K. ParedesMiddenvelder2330000
20Dani De WitMiddenvelder2882120
8Joris van OvereemMiddenvelder3240010
34Davy van den BergMiddenvelder2680210
11Ángel AlarcónAanvaller2281000
39N. AmrabatAanvaller3900000
15A. BlakeAanvaller2182100
80M. BroholmAanvaller2140010
10Y. CathlineAanvaller2482210
47E. C. OwenAanvaller—10000
9Artem StepanovAanvaller1965020
17S. van DuijnAanvaller2250000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers NEC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1G. CrettazKeeper26110001
36F. EntiusKeeper2000000
38J. GenesteKeeper1900000
12N. PolsterKeeper2450000
73G. BrasVerdediger2250010
24D. FonvilleVerdediger2390000
66A. KabarVerdediger2080020
4Ahmetcan KaplanVerdediger2320000
42Y. MoslihVerdediger1910000
17Bram NuytinckVerdediger3680000
44Mees RensenVerdediger——————
3P. SandlerVerdediger2960010
4Perr SchuursVerdediger2672100
21T. StormVerdediger22120030
37M. van de WielVerdediger—00000
9T. CheryMiddenvelder38135200
18Dennis GeigerMiddenvelder2860000
8Isak Hansen AarøenMiddenvelder2240010
20N. LebretonMiddenvelder22141040
35J. MonteiroMiddenvelder32110030
6D. NejasmicMiddenvelder27121000
10Dušan TadićMiddenvelder37130310
19A. TahauiMiddenvelder2172000
11W. WillumssonMiddenvelder2770110
99C. BischoffAanvaller20121100
34K. KersAanvaller2060000
30Bryan LinssenAanvaller36132010
7E. MorAanvaller2971100
14K. SierhuisAanvaller2872110
77A. ThomasAanvaller1940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Utrecht - NEC live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.