Eredivisie 2026/27Stadion Galgenwaard

FC Utrecht - Feyenoord opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 32
| Stadion Galgenwaard | 9 mei 2027-17:00
FC Utrecht
g w v w w
- : -
Feyenoord
w w w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 05:21 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Utrecht

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen FC Twente

FC Utrecht 3-4-3

22Sergio Padt
5N. Panagiotou
3Matisse Didden
2S. Horemans
92A. Zagré
38O. Agougil
8J. van Overeem
23N. Vesterlund
11Ángel Alarcón
20D. de Wit
10Y. Cathline
Wisselspelers
17S. van Duijn
47E. C. Owen
31Mees Eppink
33K. Gadellaa
32P. Kloosterboer
18J. Medić
6G. Offerhaus
21N. Ogidi Nwankwo
34Dave Johannes Andreas van den Berg
39N. Amrabat
15A. Blake

Eerdere opstelling Feyenoord

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Real Betis

Feyenoord 4-3-3

1T. Ernst
16Javi López
35Mika Màrmol
6Jeremiah St. Juste
26G. Read
28Oussama Targhalline
34C. Vanhoutte
8G. Zechiël
10L. Valente
19Nacho
23A. Hadj-Moussa
Wisselspelers
32T. Wessels
4T. Watanabe
22T. van den Elshout
14S. Steijn
57J. Schaken
24T. Kraaijeveld
33F. Kastenmeier
27G. Diarra
20M. Deijl
39Liam Bossin
11Gonçalo Borges

Odds voor FC Utrecht - Feyenoord

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Utrecht
Feyenoord

Recente uitslagen

FC Utrecht logoFC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026FC Twente – FC Utrecht1 – 2
11 okt 2026FC Utrecht – Willem II3 – 1
20 sep 2026Feyenoord – FC Utrecht5 – 0
13 sep 2026Excelsior – FC Utrecht1 – 2
8 sep 2026FC Utrecht – Go Ahead Eagles3 – 3

Feyenoord logoFeyenoord

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Real Betis – Feyenoord1 – 0
17 okt 2026Telstar – Feyenoord3 – 4
14 okt 2026Feyenoord – Como3 – 2
10 okt 2026Feyenoord – AZ2 – 0
20 sep 2026Feyenoord – FC Utrecht5 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 sep 2026Feyenoord5 – 0FC Utrecht
31 mrt 2024Feyenoord4 – 2FC Utrecht
3 sep 2023FC Utrecht1 – 5Feyenoord
23 apr 2023Feyenoord3 – 1FC Utrecht
8 jan 2023FC Utrecht1 – 1Feyenoord

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Vasilis BarkasKeeper3270010
1Mees EppinkKeeper2000000
31Justin EversenKeeper20—————
33K. GadellaaKeeper2300000
22Sergio PadtKeeper3610000
3Matisse DiddenVerdediger2572000
2S. HoremansVerdediger2890020
14P. KloosterboerVerdediger2130000
18J. MedićVerdediger2830000
6G. OfferhausVerdediger2550020
21N. Ogidi NwankwoVerdediger2430000
5N. PanagiotouVerdediger2650020
5V. PlantingaVerdediger—00000
53F. PohlVerdediger—20010
3J. SchuldesVerdediger—00000
23N. VesterlundVerdediger2780200
92Arthur ZagreVerdediger2590220
27A. EngwandaMiddenvelder——————
30K. ParedesMiddenvelder2330000
20Dani De WitMiddenvelder2892120
8Joris van OvereemMiddenvelder3250010
34Davy van den BergMiddenvelder2690220
11Ángel AlarcónAanvaller2293000
39N. AmrabatAanvaller3910000
15A. BlakeAanvaller2192100
80M. BroholmAanvaller2140010
10Y. CathlineAanvaller2492210
47E. C. OwenAanvaller—10000
9Artem StepanovAanvaller1965020
17S. van DuijnAanvaller2260000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Feyenoord
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
37M. BergerKeeper—00000
39Liam BossinKeeper3000000
1T. ErnstKeeper23120000
33F. KastenmeierKeeper2900000
72H. AgboluajeVerdediger——————
15J. BosVerdediger——————
20M. DeijlVerdediger2920000
24T. KraaijeveldVerdediger1960000
16Javi LópezVerdediger2481020
35Mika MàrmolVerdediger25120110
26G. ReadVerdediger20120510
5Gijs SmalVerdediger29—————
6Jeremiah St. JusteVerdediger30100000
4T. WatanabeVerdediger29100100
32T. WesselsVerdediger—10000
20I. GrootfaamMiddenvelder——————
7Jakub ModerMiddenvelder——————
10A. NahanyMiddenvelder——————
14S. SteijnMiddenvelder2473100
28Oussama TarghallineMiddenvelder24110120
10L. ValenteMiddenvelder23124200
34C. VanhoutteMiddenvelder28120140
8G. ZechiëlMiddenvelder22126420
22T. van den ElshoutMiddenvelder1970000
11Gonçalo BorgesAanvaller2520100
27G. DiarraAanvaller23102220
23A. Hadj-MoussaAanvaller24116110
19NachoAanvaller22116110
17Reiss NelsonAanvaller2610000
57J. SchakenAanvaller—21000
36J. ZinhagelAanvaller—21000
49S. van PersieAanvaller—70000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Utrecht - Feyenoord live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.