Eredivisie 2026/27Stadion Galgenwaard

FC Utrecht - Ajax opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 29
| Stadion Galgenwaard | 11 apr 2027-17:00
FC Utrecht
g w v w w
- : -
Ajax
g g v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 05:18 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Utrecht

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen FC Twente

FC Utrecht 3-4-3

22Sergio Padt
5N. Panagiotou
3Matisse Didden
2S. Horemans
92A. Zagré
38O. Agougil
8J. van Overeem
23N. Vesterlund
11Ángel Alarcón
20D. de Wit
10Y. Cathline
Wisselspelers
17S. van Duijn
47E. C. Owen
31Mees Eppink
33K. Gadellaa
32P. Kloosterboer
18J. Medić
6G. Offerhaus
21N. Ogidi Nwankwo
34Dave Johannes Andreas van den Berg
39N. Amrabat
15A. Blake

Eerdere opstelling Ajax

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Atalanta

Ajax 4-2-3-1

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
30A. Bouwman
2Lucas Rosa
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
8Julian Brandt
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
Wisselspelers
11Viktor Tsygankov
68Abdellah Ouazane
99Tolu Arokodare
22J. Heerkens
26M. Paes
6T. Kehrer
21J. Torrents
36D. Janse
67M. Abdalla
43R. Bounida
49Diego Pugno

Odds voor FC Utrecht - Ajax

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Utrecht
Ajax

Recente uitslagen

FC Utrecht logoFC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026FC Twente – FC Utrecht1 – 2
11 okt 2026FC Utrecht – Willem II3 – 1
20 sep 2026Feyenoord – FC Utrecht5 – 0
13 sep 2026Excelsior – FC Utrecht1 – 2
8 sep 2026FC Utrecht – Go Ahead Eagles3 – 3

Ajax logoAjax

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Ajax – Atalanta2 – 0
18 okt 2026FC Groningen – Ajax2 – 5
15 okt 2026HNK Hajduk Split – Ajax2 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
19 sep 2026Ajax – Excelsior2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 mrt 2024Ajax2 – 0FC Utrecht
22 okt 2023FC Utrecht4 – 3Ajax
21 mei 2023Ajax3 – 1FC Utrecht
28 aug 2022FC Utrecht0 – 2Ajax
3 okt 2021Ajax0 – 1FC Utrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Vasilis BarkasKeeper3270010
1Mees EppinkKeeper2000000
31Justin EversenKeeper20—————
33K. GadellaaKeeper2300000
22Sergio PadtKeeper3610000
3Matisse DiddenVerdediger2572000
2S. HoremansVerdediger2890020
14P. KloosterboerVerdediger2130000
18J. MedićVerdediger2830000
6G. OfferhausVerdediger2550020
21N. Ogidi NwankwoVerdediger2430000
5N. PanagiotouVerdediger2650020
5V. PlantingaVerdediger—00000
53F. PohlVerdediger—20010
3J. SchuldesVerdediger—00000
23N. VesterlundVerdediger2780200
92Arthur ZagreVerdediger2590220
27A. EngwandaMiddenvelder——————
30K. ParedesMiddenvelder2330000
20Dani De WitMiddenvelder2892120
8Joris van OvereemMiddenvelder3250010
34Davy van den BergMiddenvelder2690220
11Ángel AlarcónAanvaller2293000
39N. AmrabatAanvaller3910000
15A. BlakeAanvaller2192100
80M. BroholmAanvaller2140010
10Y. CathlineAanvaller2492210
47E. C. OwenAanvaller—10000
9Artem StepanovAanvaller1965020
17S. van DuijnAanvaller2260000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper1900000
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper34120010
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23132120
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19141020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2060010
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3061200
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger26110230
21J. TorrentsVerdediger1920000
5Owen WijndalVerdediger26101100
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3080010
Y. BissoumaMiddenvelder—10000
43R. BounidaMiddenvelder2010000
8Julian BrandtMiddenvelder30158000
10O. GloukhMiddenvelder22165410
18Davy KlaassenMiddenvelder33168120
24J. MokioMiddenvelder18173240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—162330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25138300
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23132010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2871100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Utrecht - Ajax live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.